Northern Lights, MH/HPS 400W by Desaletor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
NE uzimaj kojeg ti oni dodjele tj po državnoj dužnosti (jer taj radi s drotovima),
Aj' da ne spamamo ovu temu sa ovakvim komentarima jer to apsolutno nije istina.
Sudija donosi sud a ne policija ili advokat po službenoj dužnosti.
Bitna je jedino njegova obrana koju mora imati i koju će ispričati dal' onom advokatu koji će mu oguliti 'kožu s leđa' ili ovom po službenoj dužnosti koji ne uzima novac nikakav od njega ... bolje ova druga varijanta :D
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ja bi probo ovako, uguglaj malo za koje se bolesti koje nemos samo tako dokazat vani koristi trava((mislim najbolje neke psih) i jebi sad doktore kooolko god mozes da dobijes crno na bijelo da si maltene nenormalan.. I onda na sudu ti je obrana da si sadio za sebe medicinski al eto malo si preduhitrio novi zakon...

I brate kad se padne...

di smo šta smo bilo di bilo šta
ko je šta je neznan ko je nije moje
neznan nista, brate, niko nezna nista
niko nezna nista, brate nas trista

ima svega brate nema ništa
uvik ima svega brate i kad nema ništa
brate ne može nam niko ništa
nema jače, sve na najjače
sve je dobro dobro je sve
šta ćemo kako ćemo
tu smo tu smo lako ćemo
brate možemo šta oćemo
oću sve oću odma
oću odma oću sve
po cili dan u frentu pičin
nikog neznan nemam veze s nićin
nikog neznan i ništa neznan

brate ka ulica sezam...
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Ja nebi vrijedao intiligenciju sudca,mislim da je vazno dokazati da ne dilas i da ne navodis druge na konzumaciju
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Bas citam od pocetka i sta da kazem katastrofa stari, nadam se da ces moci jednog dana nastaviti :)
Jos veca katastrofa kad usporedim ovo tvoje iskustvo s clankom sto sam danas procito na FB, tip ubio autom djevojku na pjesackom u zagrebu i nakon zalbe dobio 3 godine uvjetne, dakle ko i ti. Pa jebemu mater cijeloj naciji sto ovo tolerira... Evo LINK, uostalom ko da treba ista dokazivati :fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Desaletor