Od klona do ulja - Prozac i Devil Fruit 400W kit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hehehehe hvala W! ;) tako sam i ja negdje računao, još 15-ak dana, sinoć su dobile zadnju porciju papice, tako da krećem sa ispiranjem!

Fino su se udebelili kifovi, morao sam i povezivati s koncem malo jer se sve počelo savijati :)

Još malo i to je to!! onda se bacam u proizvodnju ulja!! :ridinghorse:

ZDRAVLJE SVIMA!!! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
za vjerne pratitelje dnevnika :) znam,znam malo su mutne, moram nabaviti neki stativ jer ruke mi se tresu ko nekom starom cugeru....

[sharedmedia=gallery:images:437]
[sharedmedia=gallery:images:438]
[sharedmedia=gallery:images:439]

E da....ima li netko za preporučiti neke ULTRA tihe ventove? ili kako smanjiti buku i fučkanje na ovima koje imam? cijevni 180 m3/h? Dali bi možda ona cijev malo smanjila fučkanje? :)

Pozdrav!! :pilot
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
kod mene cijev pojačala buku. alu flex cijev, ventilator vents 125 mm.
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
ko je bacio klonove? :) oni su u divljini već vise od mjesec dana :ridinghorse: Tamo je luda kuća :) Opet procvjetali,znaci 2. put!! Nisam vec dugo bio...bit će fotke od tog dijela i cijela priča samo da se dovučem do tamo :)
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: GOTOVO!!! :ridinghorse: 2 dana :snupi: pa pod škare! :joint2:

[sharedmedia=gallery:images:465]
[sharedmedia=gallery:images:459]
[sharedmedia=gallery:images:463]
[sharedmedia=gallery:images:458]
[sharedmedia=gallery:images:462]
[sharedmedia=gallery:images:461]
[sharedmedia=gallery:images:464]

Nadam se da ste uživali :)

Pozdrav svima!! Za sad.. :)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
odlicno majstore obavio si dobar posao za sada jos i ulje pa da zaokruzimo pricu
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: VAGANJE I SMOKE REPORT ! :eek:vca

Hm...ispalo je malo više od očekivanog, puno više :) Reći ću samo... koliko mi se čini razbio sam ovaj grow!! :) Trenutno vaganje nakon 7 dana sušenja pokazuje da sam uspio odraditi kolko W toliko G :b_jump:

SMOKE REPORT? uff neznam dali je to zato što je moja pa mi se čini ili u životu nisam mrvio i zapalio nešto finije od ovog!! miris blago slatkast, fino puca na opuštanje i pozitivnu spiku! jako ugodna za pušiti, rekao bi mekana i ukusna :) Moguće da će biti još finija kad malo odstoji :)


Sve u svemu jako zadovoljan!! Toliko za sad, uskoro se bacam u proizvodnju ulja i kreme pa ću i taj dio detaljno obraditi u dnevniku!

Nikad dovoljno zahvaljivanja cijelom forumu i dragim ljudima koje sam "upoznao" ovdje i koji su me na neki način vodili kroz sve ovo! VELIKO HVALA još jednom svima!! :respect:

Pozdrav ekipos za sada!! :snupi:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.