Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Prebacio sam se na blauberg turbo 125, bučan je u mičku paterinu ne može ovo ovako. Potenciometar je 220kn...
Ima netko iskustva sa boljim riješenjima vezanim za taj vent? Pokušat ću napraviti nekakav silencer al kako ste vi to riješili? ...vidim da ga dosta ljudi koristi.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Kupis izolirane cijevi i onaj duct muffler i utisao si dosta. BB je jedan od tisih turbina sa tim protokom zraka ;) Nije tolko turbina bucna kolko tutnjenje zraka na ulazu i izlazu
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Konkretno diskrecija im prolazi kroz uši. Kad sam naručivao box sam zamolio diskreciju ali sam dobio veliki paket na kome piše grow box velikim slovima, iako sam u maloj sredini, srećom nitko me nije čudno gledao.

Edit: ne mora značit da će tebi biti tako, ako budeš uporan.
 
Poslednja izmena:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Kupis izolirane cijevi i onaj duct muffler i utisao si dosta. BB je jedan od tisih turbina sa tim protokom zraka ;) Nije tolko turbina bucna kolko tutnjenje zraka na ulazu i izlazu
ne bacaj lovu na izolirane cijevi staklenom vunom.. Neces dobit nista tisi zvuk a kosta ko svetog petra kajgana..ja preso s tih na obicne,nema razlike.. Dtug mi ima tt125 pa to se uopce necuje.. moj prima klima je dosta bucan isto.. nekidan mi na twitteru izbaciilo neki besumni vent. 1200$ me odmah ohladilo...
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Pozdrav,
Ima li netko iskustva s primaklima ventilatorima s kontrolom brzine i temperature? Spojio sam ga i radi, ali mislim da postoji neka caka jer se ne ubrzava kad naraste temp u boxu. Zna li netko kako namjestiti da radi kako treba?
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Probao sam, ali izgleda da se ništa ne dešava. Probao sam smanjit min temp na ventu, i tu mi je zasvjetlila crvena lampica od temperature na ventu i počeo je sam od sebe vrtit pun gas. To čak ima logike, bio je namješten na 26 stupnjeva, 30 posto snage, a kad sam okrenuo temp na 20 stupnjeva 30 posto minimum, onda se ubrzao pošto je temp u boksu bila 25-26 stupnjeva Ona sonda je u boxu . Možda sam na dobrom putu, ali siguran sam da ima neka caka , jer to bi trebalo funkcionirat, kupio sam ga baš zato da se ne moram zajebavat ručno dva puta dnevno namještat ispuh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.890
1.098
Trøndelag
ne bacaj lovu na izolirane cijevi staklenom vunom.. Neces dobit nista tisi zvuk a kosta ko svetog petra kajgana..ja preso s tih na obicne,nema razlike.. Dtug mi ima tt125 pa to se uopce necuje.. moj prima klima je dosta bucan isto.. nekidan mi na twitteru izbaciilo neki besumni vent. 1200$ me odmah ohladilo...

najtiši ventilator kojeg sam ja pronasao a da nije izoliran i ekstra skup je Manrose mf100 ima i mf125,cijena 60 funti na ebay,po meni odlican vent za led,hps150/250w
evo kako diše
 

Prilozi

  • Screen Shot 2016-01-01 at 17.29.43.png
    Screen Shot 2016-01-01 at 17.29.43.png
    102 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Napokon se i u BiH može nabaviti sva oprema :) a zahvaljujući Piku i brzim poštama sve stiže u rekordnom vremenu :)
Hvala im što postoje :)
U Sarajevu je otvorena i prodavnica za prodaju opreme koja ima sve osnovne stvari a dosta toga se može naći i na drugim mjestima tako da smo i mi napokon odahnuli.
Pošto nikada nisam shvatio ( a nisam se puno ni trudio :D ) šta se na forumu smatra reklamom neću stavljati nikakve linkove dok neko ne potvrdi da mogu a ako nekog zanima može se javiti na pp.
Linkovi su sa nekadašnjeg Pika a sadašnjeg OLX.ba
Cjene su realne a naletio sam i na nekoliko pravih iznenađenja.
Mali uljni radijator od 450W sa samo 4 rebra koji je dimenzijama idealan za boks sam platio 19 km ( sad je 17 ) a isto toliko i dobar ovlaživač uz koji kao poklon ide i termo higrostat. Na njemu našteliš % vlage i samo nadosipaš vlagu kad nestane. Ph i EC mjerači se mogu naći za 22-25 km a mylar folija po 8 a za rolnu 5-6 km po metru.
Šator za 300 , reflektor 25 , cool tube 120x480 za 75 km i još dosta toga.
Ima i Slavola , neem ulja i još svašta nešto samo treba sjesti i tražiti :)
 
17.11.2015
252
118
43
pozdrav, zanima me da li iko zna da mi objasni za ovaj dospelov mini turbo ventilator, precnik je 125, no nbt, nego pise da radi u dve brzine 195m³/h u niz i 240m³/h u višoj brzini pa me zanima kako se poztiz ta visa brzina, jel on to nesto automatski ili ja treba da podesim.. posto uz njega nije islo nikakvo uputstvo a ni na njemu ne vidim nikakav prekidac ili sta god da bih prebacio manuelno?? Hvala unapred
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.890
1.098
Trøndelag
Tamo gdje se spaja obicno stoji N (nula) L1(prva brzina) i L2(druga brzina)
spajas ovisno koju brzinu trebas,prvu ili drugu,uglavnom jednostavno skroz