Oprema - razmena informacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Za područje Splita:

IMPIGER d.o.o. u zgradi SEM-a.

Imaju žarulje iz GE lighting programa (LUCALOX) i Wossloh-Schwabe predspojne uredjaje i komponente.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ova tema se zove izmena informacija. Nisu jeftiniji niti bolje snabdeveni ali imaju geografsku prednost. Nek neko proveri da li salju pouzecem.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
niko nije rekao da su bolje snadbjeveni

nize cijene imaju za ph i ec metar firme MILWAUKEE

nema carine

ako te zanima sam provjeri da li salju pouzecem
 
11.02.2007
2
0
0
E bas sam se vratio iz Njemacke svi doma sade i nemaju problema, imaju uvjete shopove itd...Probat cu i ja nesto ali... zanima me ima li koji ducan za kupiti opremu za rasvjetu ili nešto najblize!!!! Ovjde je jako tuzna situacija sto se svega tice.HELP
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
b r a i n c h i p je napisao(la):
smanjuje smetnje u mrezi. nista vise...


Osim toga, kondezator smanjuje i potrošnju. Malo, ali smanjuje :) Svaki proizvođač žarulja, daj epreporuke koji kondezator treba stavit.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
balcan_smoke je napisao(la):
lagano citaj

niko nije rekao da su bolje snadbjeveni

nize cijene imaju za ph i ec metar firme MILWAUKEE

nema carine

ako te zanima sam provjeri da li salju pouzecem

be cool,not boss

Lagano sam citao sve tri reci koje si napisao, dodao svoje misljenje i ne vidim razlog za repliku .
A ne da mi se da proveravam imam za sad sve sto mi treba a osim toga jako mi ide na zivce sklonost nasih trgovaca da postavljaju pitanja "a za sta ti to treba" i sl. umesto da odgovore na ono sto ih se pita.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
-ww- je pitao još prije..pa ću sada ja ponoviti!

Gdje u Zg kupiti crno-bijelu foliju...neka poljoapoteka?bauhaus,baumax,pevec...?
Pritom ne mislim na foliju za laminate..isključivo pvc crno/bijela...

Ako netko zna...:bis:


PEACE!:maryjane:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
:goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane:

P.S. PRODAJEM SYLVANIA GROLUX 400W HPS žarulju i prigušnicu NA-MH 400W + grlo E40 GRATIS!
za ekipu iz zg...javiti se na pp!

:goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane:

PRODANOOOOOOOO!!!!!

Uživajte...haha

PEACE!:maryjane:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Dugačka oko 25 cm
Cool white 6400 k
Snaga 55w odnosno 275w
Cijena 119 kn
Lumeni se na žalost neznaju no moja pretpostavka je oko 5000
Dobavljač je Bauhaus

 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
jesi uzeo tamo u lampadini... ili kako vec, di sam ti rekao...? mogao si zajedno kod njih naruciti prigusnicu... jer je u Rijeci nema na lageru...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
ma kako nemaju, pas im kosti... ako su zastupnici osrama MORAJU imat.. to je druga stvar sto su pizde i ne da im se narucivat... Javim ti sutra ako nadjem di ima...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ajde molim te.. Jer sam naručio žarulju i dolazi mi u četvrtak a šta ću samo s žaruljom? Mogu ju dat općini kad im pregori jedna od ulučnih svjetiljki! :) I dao sam 110kn za nju + pdv... Ne vjerujem da im se neda naručivat prigušnicu i propaljivač a žarulju im se da jer frajer u trgovini mi je rekao da nikad nisu ni imali to... Ajde molim te potraži di ima jer sam bezveze onda kupovao žarulju.. I da pokazao mi je neki prospekt di ima nekakav reflektor s tom žaruljom.. Jebote dobro izgleda ali dođe 150E. Nisu normalni s tim cijenama...
 
26.02.2007
38
0
0
42
interesuje me gde i kako do nabavke sjemena.raznisjao da narucim preko neta ali bojim se da nece mi stici ili murija ce mi doneti.ako iko zna resenje za ovo nek mi pomogne.unapred hvala
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ovo bas i ne spada u opremu, ali eto... dok inq ne obrise.
Ako se toliko bojis preko interneta, onda odi osobno u Amsterdam, i kupi... (vjerujem da ti je jednostavnija solucija Slovenija ili Italija)