Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Hvala kolega (ili kolegica nisam siguran :p)

Zaboravio sam pitatat, planiram jos 1 biljku imat, dali mi je prekasno za regular pa da idem na autosa?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nije prekasno za regular, cak nema svrhe sad piknut autos jer ce ti svejedno zavrsit odprilike u isto vrijeme .
cak prije neko fem. sjeme koristi. bar znas na cemu si. ali ako nemas drugo. pikni regural sortu koji zavrsava ranije.
auto ostavi za nekakav eventualni indoor ako uopce razmisljas o tome.
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
a jel problem ako pocme cvijetat tako mala...nece bas uroda biti ili?kako to ide,,jer meni 3 isto imaju te dlacice bombice pa mi nije bas u interesu da sad krene u cvatnju,,necu dobit ni casu vrhova :)
I jos jedno pitanje bi postavila u vezi strunfova ako moze......trazila sam di sam na to naletila na forumu ali nikako ,previse je toga i pogubila sam se...uglavnom:neko je reko da strumfovi ako te otkriju i sajt da cekaju do jeseni pa na branju te hoce copit....moje pitanje je ...zasto te onda ne cope dok zaljevas ili radis bilo sta oko njih na sajtu nego tek na branju?tako je neki lik to bio objasnio pa eto ako ko zna malo vise o tome zasto je to tako ili on samo prica gluposti...hvala :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
MalaMaca je napisao(la):
a jel problem ako pocme cvijetat tako mala...nece bas uroda biti ili?kako to ide,,jer meni 3 isto imaju te dlacice bombice pa mi nije bas u interesu da sad krene u cvatnju,,necu dobit ni casu vrhova :)
I jos jedno pitanje bi postavila u vezi strunfova ako moze......trazila sam di sam na to naletila na forumu ali nikako ,previse je toga i pogubila sam se...uglavnom:neko je reko da strumfovi ako te otkriju i sajt da cekaju do jeseni pa na branju te hoce copit....moje pitanje je ...zasto te onda ne cope dok zaljevas ili radis bilo sta oko njih na sajtu nego tek na branju?tako je neki lik to bio objasnio pa eto ako ko zna malo vise o tome zasto je to tako ili on samo prica gluposti...hvala :)
Zbog količine.

:lml_spam:
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Imam jedno pitanje, neke su mi biljke nakostriješile gornje listove, vidi se na ovim slikama







Čitao sam da je to zbog toga što žele zadržati vlagu, Haze je u Jupol kanti dok je druga u tegli (sutra napokon presađivanje). Haze zaljevam svaka 2-3 dana pošto je u Jupolu dok ovu svaku večer. Trebam li se brinut i možete mi reći koliko često bi trebo Haze zaljevat po ovim vrućinama? Hvala :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Ako se ne varam OC je nedavno rekao da kad se tak skupe listovi da je biljci vruce i tim frkanjem smanjuje povrsinu lista da bi sacuvala vlagu. (nemoj me drzat za rijec al mislim da je to to)
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
to znaci da je full zdrava biljka i da tako savija listove jer pod tim kutem moze primit vise sunca ......zdrava biljka ,sretan vlasnik :)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
E jebo oca svoga onda, sutra ga čupam.



Ovih dana sam presadio Galaxy (desno), Channel + (lijevo), OG kush (gore). U rupe sam natpro Terra Magmu, Florabelu i običnu zemlju.

U crvenoj kanti je Royal Dwarf automatic star kojih 3 tjedna. U bijeloj posudi je Royal Bluramtic. Ovih dana moram još presadit ostale biljoze, moram još vidjet di ću ih još smjestit.

Sipao sam vapno oko biljaka zbog puževa, a malo sam ih prašio i sa neopitroidom.

Svaki komentar i kritika su dobrodošli.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
To je normalno taka je sorta,mozda malo koprive da im das,nego primjetio sam da su ti malo prebijele zilie na liscu,sta bi to moglo bit,jedino da su ostaci neopetroida a to nisi trebo bas radit,mogao si oko njih sipat a ne po njima.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Da, sipo sam i po njima jer su mi stalno neki kukci dolazili, isprat ću to do kraja predvečer.

I ja mislim da je nedostatak dušika, samo što je takva boja od kada je izašla iz zemlje.