Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
samo malo....moguce da sam ja krivo shvatio.
na reflektor si mislio samo ono sjenilo? u koje si stavio cfl zarulju?
ja sam te shvatio da si imao bas reflektor sa žarnom niti posto si reko da koristis cfl i reflektor koji je stolna lampa :D

sory ak sam krivo povezao. malo je bed bez slika.
pa to sjenilo/reflektor nemre bas skodit ako usmjeri po cijeloj biljci.

3cm.....i ja sad drzim na nekih 3cm od cfl...bez sjenila/reflektora i sve je ok...doduse....ja imam 2 venta.
neznam kak se ponasa taj reflektor na toj udaljenosti....ja bi za svaki slucaj udaljio malo biljke/cfl.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Oporavit ce se napolju ako je ovo sprzeno od svjetla ili temperature, ako nije do zemlje.

Prebacuj na sajt, nekako je zastiti (plasticna boca s rupicama il nešto tog tipa) i bice to ok. :icon_wink:
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Koja sam ja budala, tek sad vidim da ova zemlja koju sam koristio je biokompost, smeće živo, power bio si u pravu što se toga tiče, a ja sam trebao prije to provjerit. Očito mi je zato Haze počeo pigat listove.

Inače danas sam stavio klijati 2 OG Kusha, ići će sigurno u novu zemlju mixanim sa humusom od kal. glista.

Samo ne znam šta da radim sa hazeom sad?
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
i nemoj mixat zemlju,opet ces nesto zas....t.
biokompost i humus od kalif. glista ti je u neku ruku jedno te isto.
sadi i presadjuj samo u zemlji na cijoj ambalazi supstrat i ima sliku cvijeca. inace .....opet problemi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
Presadi ovo u 10, 15 L saksije i stavi neku zemlju za balkonsko cvece..ovo sprzeno je od lampe brijem al bude se oporavilo to sigurno :) ugl jako lijepo izgleda sve zajedno
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
kupio sam onu veliku vreću terra mamgme, gledam sad malo i piše da je ph 5.7 zar nije to malo prekiselo za vutru? Dal da stavljam još šta u nju ili da samo stavim biljoze :D
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Presađuj, neznam što bi imalo smisla čekat a pored sebe imaš provjereno kvalitetnu zemlju.

Pazi da je pažljivo presadiš
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa odmah sto bi cekao..:) ali najbolje bi ti bilo da biljku presadis predvece kako bih se biljkama osigurala hladovina prvih 12-14sati...i zalijes ih sa vodom i to je to...:)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Pozdrav svima evo jedan mali update. Prvo moram reći da sam od automatica sjebo NL, jedva je izasao iz zemlje i maknuo ljusku ali je još imao onu košuljicu 2 dana koja ga je gušila a kad sam pokušo da ju skinem vidio sam da su listici bijeli i jedan se odmah odlomio. Zato sam naručio još par automatica, točnije Amnesiu Haze, Dwarfa i Bluematica sam dobio na poklom :). Evo malo slika.

Ovdje su OG-evi koje sam malo kasno zasadio, bojao sam se lošeg vremena, nadam se da će izrast dobro.




Ovo je Galaxy u 5L posudi kojeg ću kroz par dana presadit kad kupim novih 60L Terra magme :D
Zanima me dali ga se isplati topirat ako je već ovoliki izrastao?






LST-rani Ch+


Ch+ koji je preživio čudesa, malo se izdužio ali ide.


Domaja koja je isto bila na rubu smrti se preporodila od kad je presađena u Terra Magmu.


Čilitopiran Royal Haze


On će ostati u toj katni dok će ostali ići u zemlju uskoro.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Istina, samo što na mjestu di ću presaditi ima svakakvih sranja pa nisam htio riskirat presađivat ih male da ih nešto ne poždere, Ch+ idu sigurno kroz par dana u zemlju dok će OG-evi u veće posude pa u zemlju.