Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
ma to nek te opce ne zabrinjava. druga sorta, neke su u zemlji, neke u tegli, neke imaju vise ovog a manje onog. ja ti samo kazem iz mog iskustva. imam 3 biljke u teglama i te su puno tamnije od onih koje su na sajtu. znaci zemlja je drugacija i lakse mi je pognojit ove u teglama i te imaju tamno zelenu skoro pa tamno tirkiznu boju. dal je to zbog dovoljno dusika ili ne, neznam....al to ti je tak. pognoji i pogledaj dal ce mijenjat boju. pogotovo novi izdanci koji ce rast. nemora nuzno bit manjak, vec bi ti one pokazale malo drasticnijim izgledom da im nesto jako fali. biljka zgleda zdravo. a sad koje je boje koze...nemoj bit rasist :p hihiih.......pognoji slobodno nevezano za boju :)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Evo kako to sada izgleda, malo je gužva moram iskopat još par rupa.

Kako vam se čini Royal Haze, jel dovoljno narastao za sada, ovo mu je 43. dan.

I zanimaju me ove točkice na listovima, ima ih dosta, ne znam dali je to problem, ipak se nalazi okruzena prirodom :). Šta vi kažete?











 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Super su biljke....mislis li sve gurat u zemlju ili samo ove koje su u manjim teglicama?
Ove pikice nek te ne zabrinjavaju ni najmanje :) Vjerovatno spider mites. pogledaj okolo po zemlji i na posudama dal ih vidis i ispod listova.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Ova 2 automatica će ostati i u posudama, nema mi smisla prebacivat ih, već su i počeli cvjetat, 10 litara bi im trebalo bit dovoljno? U pitanju su Blueamtic i Dwarf. Ostali će u rupe.

Pregledo sam svugdje al nigdje niš, onda sam bez brige :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Super :)
Ma tak je i meni bilo....prvi put crveni pauci....drugi put nigdje nist a tockice gore. al to je out.....nemas se kaj brinut. Odlicno izgledaju za out.
da vidis meni kak sad zgledaju.....tuca zbusila rupe po liscu, skakavci se uredno hrane na njima...i tak....al sve je to ok :)
sretno dalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sherman

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Maknuo sam ga od ostalih biljaka da mi ne ujebe neš, pričekat ću još par dana ne košta me ništa. Ako je to muški preflower jel on već pušta polen ili? Dal ga se trebam bojat :D?
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Mali update, danas sam kupio još zemlje tako da će danas OG i Ch+ u svoju rupu. Evo kako to izgleda trenutno, u rupama su trenutno 4 biljke, automatici će ostat u posudama.














Evo Bluematica, ušao je u cvjetanje, na ovim slikama se vide fino pistile, ali opet imam 2 ova čudna govneta na prvoj slici, iz jednog su izišle pistile iz drugog čorak? Dal da čupam ta čuda, ukupno ih ima 2-3 na cijeloj biljci? Ajmo savjeti :D








Ovdje je Haze auto, malo su mu donji listovi počeli žutit i biljka malo izgleda obješeno, zalio sam ju prije par dana, a jučer je i kiša padala tako da joj vode ne fali. Danas ju planiram pognojit, jeli to u redu ili da pričekam da se zemlja skroz osuši?











 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Odlične biljke, ja bi pocupao kuglice Bluematicu svaki put kad bi ih našao s obzirom da kažeš da ih ima par komada samo.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja bih im dao jesti.....a bluematica.....a ja ne bih igrao riziko.....hermić zna biti zaheban....bolje ne imati posla s njim.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Jučer sam ih pognojio sve plantelama, bluematica još uvijek držim dalje od ostalih, i pazit ću šta se s njim događa.

EDIT: Pogledao sam ih maloprije i na Hazeu i dalje donji i veliki listovi žute, jel to normalno u ovoj fazi? Hrane sam im dao jučer, još je i kiša padala mislim da im ne fali vode.
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Rekao bih da je previše vode pa se suše zbog korijena. Ostavi barem dva dana neka popiju svu vodu, ni kapi u njih. Prekontroliraj pH vode kojom zalijevaš usput.
Imaju li kante rupice za odvod viška vode, bar jednu dvije?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
zaboravi te papirice. ja sam narucio na ebayu. funkcioniraju oni ali jako neprecizno. sto duze cekas to listic vise tamni tak da nemres opce znat tocno ph. radije naruci onaj zuti digitalni sa ebaya....precizniji je od papirica :) a kosta nekih 5-8USD ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy