Ovo mi je skola - moj prvi grow HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
CISCENJE BOXA; NEKE NOVE STVARCICE; ZALIJEVANJE I NARAVNO UZIVANJE U ne bas tako lakom POSLU

8. dan odkad su cure procvjetale, svakim danom se uocava sve vise cvjetova i sve su masivniji pa sam se odlucio da kupim
ljestve za biljke i malo rasporedim vrhove i ujedno ih i ucvrstim za vrijeme kad/ako se podju debljat, a vjerujem i nadam se da hoce. :)
nakon 8 sati posla i uzivancije u ljepoti prirode, skoro bez stanki, opet sam odlucio da podjelim koju informaciju,koju metodu i koju sliku s Vama!
danas cu opet predstavit bijke i fotografije biljaka po imenu :) pa da pocmemo lagano!
prvo zalijevanje:
danas zalivene sa 15 L vode, dodato (na 15 L vode) 70ml Bloom-a, 3 kapljice S.Vit-a i ,5ml Phospor-a Plus, sve od Hesija; pa cemo vidit kako ce im
sjest.
metoda s trakicama par cm od zemlje za rjesavanje musica uspjesna, slike ce bit prilozene. musice se sad skroz rijetko sretnu da lete, vide se
jedino na trakicama :) puno posla i zivaca uzme vezivanje i raspored vrhova ali vjerujem da se isplati!
jos jedan dio lollipopa danas takodjer napravljen jer sam napokon mogao vidit na kojim granama ce nesto bit a na kojima ne.
slike govore tisucu rijeci pa evo par slikica (oprostite za kvalitetu trebale su bit na spavanju danas pa ih nisam htio dodatno stresat pa
sam zatamnio sobu)

JANA




MIKA







RUSKINJA







SUZI F.




VIOLETE


















I OVA GOVNA OD MUSICA

STO RECI??? :dada
Uzivajte u njima ljudi barem pola kosto ja uzivam kad ih gledam! :) laku noc od lisca :goldmaryjane:
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
hvala stari, trudim se ali bez ljubavi prema njima i njege nema nista od toga! svako otvaranje boxa ima svoj trenutak i to me obuzelo :) bit ce im jos bolje spremam nesto za visoke temperature, malo poboljsanje opreme :) samo da im bude dobro hehehe hvala jos jednom na komplimentu, poruka za ostale-sve potrebne informacije o growanju mozete naci ovdje i dozivjeti uspjeh uz puno rada i provodenja vremena citajujuci i shvacajuci o cemu se prica, nije lako, treba puno kesa ali bolje skupljat pa nabavt pravu opremu nego se patit i na kraju da propadne, a veliku podrsku dajem i ljudima koji se snalaze na svake moguce nacine i dolaze do rezultata, ali i sami oni znaju koliko je truda potrebno za to... svaka pohvala a sajt, lljudi citajte ucite ima puno korisnih stvari ne samo o biljkama nego i o zivotu,, jbote ala sam se razvalio samo meljem,,,,, sorri ljudi, pozz od llisca :goldmaryjane:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Lisac, pjevaj otpjevaj im onu staru od Josipe, pa budeš vidio kad polude :)

"Jedna mladost, jedan svijet nade
Raste tiho u srcu tvom
Drugi za te ovaj svijet grade
S malo prave istine u tom

Pričaju ti priče te
I svaka ima svoj sretan kraj
Al' prešućuju da taj svijet krade
Baš tvog sunca sjaj"
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
naletio mi pojeftino vent neki bez kucista sa regulatorom brzine pa sam se malo zado i napravio kuciste s cijevi da ga mogu postavit za upuh svjezeg hladnog zraka kada se teperature podignu...
pocetak
ako nekog interesira nacin izrade redukcije ili neceg drugog vezano za gramatiku mogu mu pomoc jer i sami znate koliko cesto vam nesto ne pase zbog ovoga
jos malo crtanja i privodjenje kraju...
ovako je zavrsio, nije nesto ali sluzi svrsi , naravno,cijev mogu razvuc nekic 2,5 m po svjez zrak

btw. jucer sam tri flushno(Miku, Suzi i Ruskinju) ostale nisam i na kraju sm ih zalio sa po 2 litre: na 10 litara doodano: 50ml bloom-a, 2,5ml fosfora, 2 kapljice S.vita i 20ml P.Zymea pa cemo vidit razliku flushanih i neflushanih - da se malo poigram sada :)
evo i koja slikica njih za uzitak


ovakvih ima ukupno... - mnogo

a i ovakvih

njih tri na tusiranju :) - ocigledna razlika medju sortama
jana nakon svih problema ipak daje dobar urod :)
evo i primjera - JANA uhhuuhaa

violet sva u svom filmu - cicaka na sve strane kao i u ruskinje i suzi, ma dramica jedna
:kenny_revenge: ma ko smo ti ko´nas dvi??°!!
jedna grupna - za raju ;)
i malo jos uzitka za kraj :)




uzivajte ljudi ugodan dan vam zelim, pozz od lisca :goldmaryjane: :hotpants:
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
al je gadno kad je guzva tak je i kod mene popizdio sam s time....za sljedeci put ili manje biljaka ili veci box da ima mjesta.....
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
wacaaaap ljudi,, evo da i ja napravim neki mali upload. danas 34. dan 12/12, 23. dan cvjetanja, sve odlicno napreduje, barem tako izgleda, evo koja slikica pa procjenite sami...





slike nisu neke kvalitete ali sta je tu je,, zadnji put na zaljevanju dodao samo P+ i S.VIt;
btw. novi vent se pokazo pravo, sada tocno kontroliram i temp. i valgu po svojoj zelji :)
nimalo nije lose uhodat se s temp.zraka koji ulazi, nakon nekog vremena nema potrebe otvarat box, temp. sve govori
ako netko ima preporuke za gnojenje hesijevim gnojivima u ovom stadiju dobro bi dosao savjet,hvala svima, do sljedeceg puta pozz. od lisca :goldmaryjane:
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
lisac kod tebe guzvaus ko i kod mene ja izbacio 2 vanka na drugu zarulju...............
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
izbacio bi i ja da imam di, uglavnom i ovako sam zadovoljan, za prvi put prezadovoljan do sada, planirao sam ionako pratit hesijevu tabicu ko i dosada ali ipak reko da nema neko iz iskustva neku pametniju ;) hvala joke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.