Ovo mi je skola - moj prvi grow HPS 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Ja sam jedan od onih koji vole opsirnije dnevnike, planiram i svoj stavit ovih dana, nemam bas vremena, sve ti super izgleda za sada, oko muha se nemoras brinutu ukoliko nisu po biljci i ako ih nema puno. takoder sudjelovao sam u jednom growu od frenda koji je isto imao ruskinje , prilicno su velike i imaju ljepe vrhove. pozdrav :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
nadam se da nije zbranjeno postati previse slika ili imati previse postova u dnevniku, ali boze moj. po mom misljenju dnevnik koji nije obogacen slikama zapravo i nije dnevnik, sto vise to boljle pa evo jos par od maloprije

sad kad je vecina vrhova nasla svoje mjesto (uz jos mlo LST-a naravno) vise me ne brine da ce bit prevelika guzva... sta vi mislite?


u gornjem lijevom cosku se malo naziru herijuane
nakon gnojenja jucer proslo je oko 15-ak sati, cini se da im je dobro sjelo
cvijet herijuane i ogromni listovi (duzina nekih listova prelazi 20 cm :O )

eto ljudi, uzivajte i ugodan dan, LP
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Brines previse, uzivaj kad je sve ok s njima. Kad ti krenu problemi (nadam se da nece) onda ce bit panike... Sad se opusti i pustaj da rastu. Ako ti guzva radi lollipop ili mici van i sjeci...
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
znas kad nevina djevojka planira da se kresne i planira i planira i nadje odgovarajuceg (vjerujem da su mnogi to iskusili) i onda kad treba nesto radi sikira se i nije joj svejedno! i boji se i sva se trese i panici.. slicno se meni dogadja s mojim biljkama, mislim dogadjalo, sad se vec uopce ne brinem, samo postiram slikice jer nemam pametnijeg posla trenutno :) hvala na savjetu kali LP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
raja dobio sam poso, napokon! sad vise necu postirat tako cesto :rasta1: ali ipak ce bit slicica ponekad kad budem imao vremena i volje jer radim neku zescu baustelu, al bolje to nego sjedit u kuci i d**at k***c :) BTW cvjetovi posvuda, nered zivi... ugodnu noc, LP :mrtva_banana:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super za posao, rijetkost je to u danasnje vrijeme.
Biljke su super, nema greske ;)
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
super za poso samo ljudi su tako pokvareni i bezobrazni za nepovjerovat! ma!!! ali et jbg bitno da se radi :) hvala za kompliment biljkama :)


ja koristim HPS od pocetka, i mislim da za MH nema potrebe uopce jer biljke rastu nenormalno pod HPS i s njim i planiram zavrsit grow.. jedino neznam zasto se stavlja MH u posljednjim danima i koju dobrobit donosi? i za drugi put cu svakako kupit i MH pa da vidim razliku... i jeli mozda znate jeli mogu s mojom opremom (prigusnicom i reflektorom samo zavrnit MH 400W ili trebam nesto dodatno kupit? hvala, LP
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
normalno obe 400w, a koja korist od MH pri kraju growa? jer sam vidio da neki zamjene recimo 2 tjedna prije kraja na MH pa ako je bolj kupio bi je odmah..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
zasto to ne pitas tamo gde si video, spamamo coveku dnevnik... poslednja 4 posta cu brisati, gledaj sta gde pises/pitas, ipak smo u necijem dnevniku i nije red da razglabamo na temu lampi
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
ok, necu postat nikako kad je tako... od viska glava ne boli a posto dosta toga ovdije nije poslozeno kako treba nisam vidio razlog zasto to pitanje nebi postavio ovdje jer sam toliko citao da se ne sjecam vise di sam to procitao! a kad bi se sjetio naravno da bi tamo postavio to pitanje.. P.S. dok si napisao taj zadnji odgovor mogao si jednostavno kratko odgovorit zasto je to tako i mozda bi jos nekome dobro doslo znanje o tim lampama i zasto se to tako radi posto se ovdje isto spominju a mnogi lljudi citaju mnoge dnevnike! nista osobno, samo kazem svoje misljenje, ne smeta mi ako pobrises sve sto mislis da ne pase, ipak si ti moderator, ugodnu noc, LP
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ok, necu brisati ako ces da ostane ovde, u tvom dnevniku, pa sacekaj da se javi neko ko pali mh na kraju growa, ja sam rekao da tu lampu koristm prvih mesec dana... a da nije red o opstim stvarima pitati u tudjem dnevniku, nije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
ok, moja greska, ispricavam se, nije mi bila namjera brljati po necijem dnevniku, bas naprotiv meni bi bilo drago da u ovom dnevniku koji ja radim ima sto vise informacija i da svak iz ovakvih razgovora nesto nauci i da svi imamo uspjesne growowe... jos uvijek sam novi tu i svaki dan citam i ucim, informiram se da sve ispadne kako bi trebalo! ovaj sajt mi je toliko pomogao i jednostavno zelim da svoja iskustva podjelim s drugima u nadi da ce svi imati ogroman urod i uzivati u svojem radu i brizi prema biljkama i prirodi! postovanje power, od mene imas respekt jer si uvijek tu za svakoga i pomogao si mnogim ljudima a i meni osobno! hvala ti na kritici i na svakom dobrom savjetu! trudit cu se da drugi put dobro razmislim gdje i sta postati, ipak iz dana u dan sajt napreduje i svaki dan sve je vise novih clanova (koliko sam ja uspio vidit) i to me veseli! nadam se da ce napokon ovi politicari da se dozovu pameti i vide koliko nas ima, ipak smo mi na jedan nacin jedna mala obitelj koja se medjusobno postuje i pomazemo jedni drugima! od nase biljke nitko nije umro, obolio ili napravio neki nered pa zasto je onda nebi legalizirali i rjesili te probleme sa zakonom! osobno pokusavam i trudit cu se dok sam ziv da dodjemo do te granice da svatko otvoreno moze reci ´´growam za sebe i uzivam u tome i nikome ne smetam stoga me pustite na miru da zivim svoj zivot!´´ misim da nam je to cilj svima a ne da se krijemo po kojekakvim mjestima da zapalimo i ugodno se druzimo s prijateljima uz smijeh, dobru volju i ono sto je najbitije za mene, sklapanje novih prijateljstava! a da ne spominjem medicinu i lijecenje pomcu ove magicne biljke! bit ce tesko ali tu smo da se borimo na sve moguce naccine i nadam se da cemo ustrajat u tome i u konacnici uspit! ja ne odustajem! prijateji uzivajte uz dobar dim i ugodnu vecer Vam zelim svima! pozdrav od lisca :) :goldmaryjane:
 

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
dobro jutro!! evo par slikica kao melem za oci :)






ovi veliki listovi velicine od 15-20 cm idu nebu pod oblake pa ih malo spustam stipaljkama





sve u granicama normale (hvala Bogu) :) (gornja temp. mjeri negdje u sredini grmlja a donji ekran pokazuje temp. i vlagu na vrhovima
sedmi dan kako su pokazale prve cvjetove a 18 dan od prebacivanja na 12/12
planiram jos jednom zalit sa punom dozom blooma i onda sam planirao pocet dodavat fosfor, sta mislite jeli to ok? ugodan :sun2: dan svima, pozdrav od lisca :goldmaryjane:
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
vec je sad pravi guzvaus a bice jos vise......tak i kod mene svakim danom.............
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
Josipa zapjevaj im jednu ;) ipak si josipa lisac . Lijep grow, svaka cast ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.