Panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
A gledaj... nismo mi ni doktori ni vidovnjaci, ako mislis da ti je zdrastveno stanje ugrozeno odi doktoru , ako ne cekaj da te prodje...:razvaljen::
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Napad panike je normalna i cesta pojava kod pusenja marihuane. Pogotovo kad si nov u tom svijetu pa ides pretjerivati sa ulicnom ganjom. To kao da nekome ko nikada nije probao alkohol, das da popije pola boce rakije, pa se onda cudi zasto povraca 5 dana nakon toga.
Iako je ruzan osjecaj, nece ti se nista desit. It's all in your head :)
Doktor ti ne moze bas pomoc osim prepisat neke normabele za smirenje. Ako ce ti se i dalje vracat panika, odi do psihijatra na razgovor da te umiri malo i da porazgovaras o eventualnim uzrocima tih napadaja..... ocito si imao ili imas stresni period pa je marihuana samo aktivirala paniku.
Takodjer ne moras nikome spominjat pusenje trave, napad panike je cesta pojava i kod ljudi koji ne konzumiraju travu ;)
Porazgovaraj sa roditeljima o tome, bit ce ti lakse. Kazes da je doslo od nikuda, kako obicno i dolazi ;)
 
16.11.2016
0
4
3
26
Znaci to ce proci kroz neko vrijeme jel znas mozda otprilike kolko vremena treba da prode
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Proci ce, naravno. Tu i tamo se mozda vrati, al ces naucit prepoznat kada dolazi (a osjeti se), i ignorirati.
.... koliko ce trajati, ovisi o tvojoj snazi uma hehehhe. Ovo vise nema veze sa travom.
Ako nece prolazit kroz slijedeca 2-3 dana, odi po uputnicu za psihijatra, on ce ti vjerojatno dat neke antidepresive /inhibitore ponovne pohrane serotonina koji ce ti pomoc. Ja sam dobio Citalon, mislim da je mjesec ili 3 mjeseca kura. Nema nuspojava, jednostavno se osjecas normalno i bez anksioznosti i panike.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne bruni se proci ce. Jednostavno si se prepusio.
5-6 dimova je debelo previse za pocetnika (dim dva je max za nekoga tko nije nikada pusio).

Vjerovatno su ti uvaljali neku vutru u kojoj je dominantna sativa pa te tako spucalo.

Ne sekiraj se, to su normalne nuspojave ako nikad nisi pusio.

Neces umrijeti i nece ti nista biti, samo istrpi da to prodje i dalje pametno sa travom, nemoj pusiti u skoli, odnosno nemoj pusiti uopce ako ti ne pase.

Pocetnci nemaju izgradjenu toleranciju na THC pa ih onda spuca ovako kao tebe...nekog vise, nekog manje.
 
16.11.2016
0
4
3
26
E i jel ti cesto dolazi nakon tih tableta i sto radis onda kako se osjecas


Ne bruni se proci ce. Jednostavno si se prepusio.
5-6 dimova je debelo previse za pocetnika (dim dva je max za nekoga tko nije nikada pusio).

Vjerovatno su ti uvaljali neku vutru u kojoj je dominantna sativa pa te tako spucalo.

Ne sekiraj se, to su normalne nuspojave ako nikad nisi pusio.

Neces umrijeti i nece ti nista biti, samo istrpi da to prodje i dalje pametno sa travom, nemoj pusiti u skoli, odnosno nemoj pusiti uopce ako ti ne pase.

Pocetnci nemaju izgradjenu toleranciju na THC pa ih onda spuca ovajo kao tebe...nekog vise, nekog manje.
Je al ja se brinem zato sto je proslo tijedan dana otkad sam pusio(nije me drzalo cilo vrime) nego ponekad me uvatilo jucer me uvatilo i nepusta
 
Poslednja izmena od urednika:

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Proci ce....samo de nadam da ti nisu neku kemiju dali da pusis, onda ce trebati malo duze da popusti.

Ukradi mami jedan Normabel od 5 mg pa ga popij sa vodom...opustit ce te i malo uspavati.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ma koja mrtva kemija. Svi koji su pusili bi onda bili u banani.... a i kakva je to kemija koju bi netko spricao da izazove napad panike. wtf hahha

Odi kod doktora i objasni sve kako je bilo, samo izbaci konzumaciju cannabisa iz price.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Znala je ekipa spricat travu sa morfijem ili heroinom pa takvu vutru prodvati, al mislim da je ovdje slucaj neke opake sativcuge pa ga pere.

Nece mu doktor imati sta dati osim Normabela.

Sto se manje sekiras to bolje, prije ce te proci.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Jel su to isti oni dileri koji podmeću ljudima drogu u piće po kafićima i diskotekama? :fuck:
Za morfij znam iz prve ruke od frenda koji je dao na testiranje vutru, odnosno ulje je bilo u pitanju (kupio vutru i isao raditi ulje, pa sve dao na testiranje). Za heroin sam cuo da isto znaju raditi, al ne znam iz prve ruke, tako da je to "rekla-kazala".
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Sve ti je ekipa objasnila al ja bi samo nadodao da prvi napad panike ti je vutra napravila jer to je nekad njen efekt pogotovo za mlade pocetnike, al ovaj kasnije napad panike si si sam izazvao sa svojom glavom nikakva vutra nije za to kriva..Sama pomisao na to kaj ti je bilo i evo ga opet :) Nije to samo tako kod trave nego opcenito kod takvih napadaja..Ako znas da zdrastveno si zdrava i stabilna osoba onda nemas problema nikakvih..Nemoj razmisljati o tome kaj ti se dogadalo ni prisjecati se, nemoj uopce crno razmisljati..Udahni izdahni čitaj razmisljaj o necemu pojedi nekaj slatko..Nemoj svaki buduci napad panike prepisivat tim 5 dimova jer sigurno nisu krivi..Sljedeci put kad se dimi ako se imalo osjecas da ti se opet moze to dogoditi nemoj dimiti ne budi lud e al ako se osjecas dobro povuci dim dva maximalno i bit ce ti jos bolje heh
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma proće te pusti to... opralo te od pušenja. Opralo i mene vjerovatno četiri znameke puta ... pa sam normalan :D:D:D
 
16.11.2016
0
4
3
26
E ljudi sad kad se skoncentriram bude mi ok a kad se dekocentriram vrati se jel to znaci da slabi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.