Panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sex do yaya, ja mu pre 10 sati ostavio 6 linkova a on opet trazi neki savet i to hitno. na prvoj strani spomenuto da je prolazno kad opet treba potvrda da je prolazno. tema definitivno ide u yard
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
@Hlp123
Pokušali smo ti pomoći, nismo doktori, Power ti je dao linkove. Ako ne nalaziš svoj problem u linkovima, odi doktoru. Svašta može izazvat vrtoglavice, od onog najjednostavnije tvrdi, ukočeni vrat i ramena(masaža pomaže/otklanja uzrok), pa onda lezije na vratnoj kralježnici, centar za ravnotežu popizdija...
Uglavnom svašta može biti, tako da pravac doktoru i popričaj.Trava nije.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vrtoglavica (vertigo) je u stvarnosti samo simptom koji upućuje na poremećaj funkcioniranja centra za ravnotežu. Izrazito je neugodan poremećaj, ali ju je u velikom broju slučaja moguće liječiti. Nužno je pravodobno otkrivanje uzroka vrtoglavice, koji mogu varirati od bolesti mozga do poremećaja u unutarnjem uhu. Zbog toga nemojte čekati s javljanjem svojem liječniku obiteljske medicine.
Hlp 123
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
lik nas je istrollao na kvadrat, 5 stranica konkretije... jebes mi sve ak ne.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ma nije :lol:

uz savjete članova,rješeni su svi simptomi osim te proklete vrtoglavice :D
ako ima još kakvih linkova,pomozimo :zvezda:: dječku da se vrati u normalu
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
..djecku..he,he..:D
Ako je stvarno istrollao onda treba traziti pomoc u Vrapcu.A sta pokretac teme misli?Jel proslo..:eek:

:wave:
 
16.11.2016
0
4
3
26
Nisam nikoga trollao niti mi je to bila namjera,zao mi je ako se tako osjecate i htio sam jos zahvaliti za svu pomoc i javiti vam da mi je puno bolje,zadnjih par dana uopce ne razmisljam o tome i prolazi me ponekad me jos uvati na kratko al sve rjeđe i rjeđe :D

ma nije :lol:

uz savjete članova,rješeni su svi simptomi osim te proklete vrtoglavice :D
ako ima još kakvih linkova,pomozimo :zvezda:: dječku da se vrati u normalu
Hvala ti na podrsci,ispricavam se ako se osjecate isprdavano,ja sam jednostavno imao tih par problema i vi ste mi puno pomogli u svemu neznam kako bih ovo prosao.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.