Panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2016
0
4
3
26
Joj fala vam sta ste tako podrzljivi neznam kako bih ovo prozivio bez vas ja nemam nikoga ko tolko ima iskusta samo idiote iz razreda koji mi nisu rekli da treba samo 1-2dima
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidi...poslusaj sve sto ti je Stipe napisao.Znaci samo pomalo..ako se bude ponavljalo popricaj sa roditeljima,reci sta ti se desava..nemoj lagati.Ovdje na forumu imas podrsku medutim pravi problem se rijesava unutar obitelji.Nemoj da te bude sram jer imas cijeli zivot ispred sebe.Ajde ne brini...i nemoj pusiti sa sumljivom ekipom;)A do tada malo proucavaj forum pa kroz par godina ces sam sebi raditi vutru i znati sta pusis.
Svu srecu zelim:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma to ti je malo placebo ostao jer si iztraumatiziran zbog toga jer si doživio strah koji je u nama pod kontrolom ali zna izaci na površinu kod psihoaktivnih stvari...

Nemas brige ali pomalo kreni jer tolerancija jako varira od covjeka do covjeka pa i kroz vrijeme... ajde sada tjedan dana nemoj obracat paznju na to jer to je normalna pojava...pa se javi...;)

Manje je više...
 
16.11.2016
0
4
3
26
Da li bih moga malo pojasnit taj placebo i to nisam sto posto raazumio,znaci ne trebam se trovat tabletama nego samo da se smirim i ne mislim o tome
 
16.11.2016
0
4
3
26
To je rijesenje problema...uz razgovor sa roditeljima.
Da al ja neznam kako da kezem svojima da sam pusio travu ubili bi me

Ma to ti je malo placebo ostao jer si iztraumatiziran zbog toga jer si doživio strah koji je u nama pod kontrolom ali zna izaci na površinu kod psihoaktivnih stvari...

Nemas brige ali pomalo kreni jer tolerancija jako varira od covjeka do covjeka pa i kroz vrijeme... ajde sada tjedan dana nemoj obracat paznju na to jer to je normalna pojava...pa se javi...;)

Manje je više...
Sto je taj placebo,pojasni ga malo
 
Poslednja izmena od urednika:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma želim reći da ti sada sebe stalno pratiš i na prve fizičke znakove pojačavaš svojim mislima tu situaciju. Da se ne pratiš, taj lagani pad tlaka koji je normalan preko dana nakon hrane ili jednostavno nekih mjena u tijelu bi prošao neopaženo... a ovako ti na temeljima istine gradiš dvorac od laži...:D

Samo opušteno.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Moj savjet ti je da vise ne pusis travu jer se ne osjecas dobro od nje.

Pusti prijatelje neka puse dalje, a ako tebi opet ponude reci da ne zelis jer ti ne pase. I ne daj se nagovoriti. Mozda ce se malo sprdati na tvoj racun, al proci ce ih, neka te to ne brine.

To sto oni puse nisu nista vece face od tebe. Ti si veca faca od njih ako imas snage odbiti i reci im da ti ne pase. Ne moras nista na silu u zivotu raditi...isto vrijedi i za cigarete i alkohol. Ako cijela skola pije i pusi, ne znaci da moras i ti. Ako su tebi drazi sokovi, pij sokove.

Vjeruj mi, biti ces veca faca curama u ocima ako ne pusis i ne opijas se.

Ne brini se nista, ovo ti je lekcija u zivotu...jedna od, a biti ce ih jos...i uspona i padova.

Ako imas neki problem koji te muci (ne mislim sada na ovo duvanje) uvijek mozes porazgovarati sa roditeljima, reci im za problem pa ce ti oni svojim iskustvom nastojati pomoci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marckoni

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
smiley9934 ma meni je ovo predobro :lol:
nakupi se fino bome slova utjehe i savjeta :p
Zaboravio sam da napomenem kad sam pusio,pusio sam na prazan stomak moguce da je zato ovako velik i dug ucinak u mene al eto nadam se da ce proci
nego,hebeš ove simptome što nabrajaš
u problemima si ako ti se ne diže kita
e to su problemi ;)
a ovo ...
pih :puuuh::
kako tu stojiš ?

mada imam blagi osjećaj da ti to nama malo prodaješ neku pričicu :D
:lol: dok sjediš naduvan i buljiš u vutra org
ko' i sam;)
uglavnom,priča je dobra :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marckoni and hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
He,he...slazem se oko "pravog"problema:DA ovaj ako prodaje pricu...ma ne mogu to onda shvatiti.Pa kako ima volje sjediti za kompom i pisati bedastoce.Nisam nikada bio clan niti jednog foruma pa neznam ali ako takvi postoje..onda..pretesko za mene u ove sitne sate:confused::eek:
 
17.06.2015
142
137
43
Ko zna šta su oni pušili, vjerovatno zeleno ubrato pa ga oprao rad nezrele vutre, moraš imati opremu za oporavak, bez ovoga ne ide
Ei4tMJt.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.