Panika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.06.2015
142
137
43
VenloNL bio je žut vrh zelenkaste boje ustvari crvene je boje bio taj zelenkasti vrh:D
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
mozda bi i mene capala panika da me sad netko vrati u skolsku klupu:)

edit

da probam malo pomoc...ta panika ti se vjerojatno dogada radi nesigurnosti u sebe,osjecas se manje vrijednim i preispitujes se dali si to treba napravit...napad panike se vraca u skoli radi straha od proslog..jer bas u tom momentu si najvise nabijes ajmo rec osjecaj krivnje,i osjecas se ko u stupici okruzen ljudima koji sude i to te zdere a mozda ni ne izgleda tako,ohladi i razbistri glavu,pusti da vrijeme to rijesi,mislim da si mlad za bilokakva obracanja psihijatru;)sretno i javljaj nam se dalje.
 
Poslednja izmena:
16.11.2016
0
4
3
26
Da hvala ti slazem se jednostavno cu da nastavim da zivim ne razmisljajuci o tome i biti smiren onda ce da popusti ja si sto posto i sam stvaram ovu paniku ne trebaju mi nikakve tablete i to samo da se smirim i da ne razmisljam o tome ja mislim da ce to rijesit problem vec sam pricao sa roditeljima nisam rekao za canabis al su mi oni rekli isto sto sam napisao
 
Poslednja izmena od urednika:

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne znam dali ti je netko od kolega rekao ( kolega forumasha..hahhaha )...ali..C vitamin spushta psihoaktivni rad THC-a ..paaa eto..mozhda da si nacijedish 3 limuna+ malo meda..i popijesh si to..
ali..tjedan dana te nishta ( ako je rijech o cannabisu ..a ne nekakvim spice osvjezhivachima prostora i ne znam kakvim pizdarijama rijech ) nebi trebalo raditi..zato mislim da si mozhda tada pokupio napad panike..a mozhda si sklon anxio napadima..i..sada chim te uhvati malo lupanja srca,znojenje dlanova..tebi se vrati onaj feeling i ti mislish da te to ona trava od 9.11. radi..
neche biti od trave...vech vjerojatno imash napade panike koji nisu vezani za dogadjaje 9.11 2016 :D
 
16.11.2016
0
4
3
26
A ma sad mi je puno bolje otkad nemislim o tome i idem samo opusteno napada panike vise nema,vrtoglavica je jos tu al proci ce i ona valjda sa vremenom,valjda mi je to samo bilo u glavi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
skoci padobranom iz aviona ili bandzi,napravi nesto uzbudljivo u zivotu,prifuraj nekoj dobroj trebi i ponudi je picem,neces se nikad vise sjetit te tvoje panike,kasnije ces se smijati tome,a to sto si navaren u skoli i mislis da si faca ako imas kez i caklene okice,to vjeruj mi nije kul.al opet kazem blago vama klincima i vasim godinama,ja sam prvi joint zapalio u rovu:banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mirogavran

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ma nesta kontam:cool:pa zar nije ona prica da prvi put ne boli,a tebe oprala panika.Ja sam prvi put mislio da me netko zahebava...nista buraz ni da me dotakne:rasta:drugu sam rolao ja :)
 
17.06.2015
142
137
43
fBY9akN.png
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Znala je ekipa spricat travu sa morfijem ili heroinom pa takvu vutru prodvati, al mislim da je ovdje slucaj neke opake sativcuge pa ga pere.

Nece mu doktor imati sta dati osim Normabela.

Sto se manje sekiras to bolje, prije ce te proci.
Kakvo špricanje morfijem,a kamoli heroinom.To su ti stari moj gluposti,da diler ide u minus,gdje si to vidio.
Sad tek čitam ovo i stvarno mi nije jasno kud je ovo ošlo,na 4 strane uhuhuh
 
17.06.2015
142
137
43
Felt najgore što su takve priče bile prije 15-20 godina kad je bila jeftina, ja sam pokušavao da objasnim "znalcima" kako nema logike da neko potroši laki pado za laki vuve, mora uložiti 20000 dm da bi dobio 400 za vuvuo_O
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Zabrijali ste, klinci su duvali spice ili galaxy, ko je ikad imao vrtoglavicu od vutre tjedan dana... on vjerovatno ni ne zna prepoznat vutru, samo je pušio joint, ni ne zna šta je bilo unutra.
 
16.11.2016
0
4
3
26
Um sad mi je ok vise nema napada panike, samo vrtoglavica ako ko ima savjeta da brze prode napisite i htio bi da mi samo neko potvrdi da je ovo prolazna stvar zaboravio sam da napomenm kad smo pusili jednom je pozlilo i imao je vrtoglavicu al njemu je proslo kroz par dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.