PC BigTower (Anubis & Wembley) + MidiTower (Cream Caramel)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
taj VKO vent inace nije predvidjen za velike temperature ja isto imam onaj kupaonski od 125 al mi še cini nekak slab za moj prostor od 0,80 * 0.90 pogotovo sad na ovim povisenim temp. vani....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
bice frke sa temp i kod mene ovih dana,najavljaju od 28 do 32 u narednih 15 dana...sva sreca pa imam podrum u kome je nonstop 15tak stepeni i velika vlaga...ako imas podrum to je full resenje za ove letnje vrucincine koje nam dolaze :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ma hbg nemam mjesta u serveru za veci i bolji vent od vko...

I sad je daleko bolje s ovim 220v coolerima...

Bitno mi je da nesto gura jer kao sto vidite kod mene cooltube direkt vodi van kucista...

dakle bitno mi je nesto malo mrvicu jace da pogura taj zrak prema van... :)

Tako da sam uspio izregulirati sasvim dobro temperaturu... :)

postam neke slike za 10ak dana, radim lst kocim je u visinu jer je sativa automatik. :)

Critical rapido se ispravio i krenuo normalno... :)

http://www.ventilation-system.com/item/1910/Vents_100_VKO/

Ako netko zna provjereno bolji vent do 20€ neka slobodno sibne pm.

Edit ovaj mi savrseno pase s obzirom na prostor i bitan mi je pritisak koji stvara 37pa naspram pc venta je ogromna razlika i to je dovoljno.

Inace kuciste hlade jos i dva 80mm 220v Sunon-a + 1 Schythe Kama 92mm PVM 2600rpm + cooler na prigusnici. + ovaj VKO za guranje zraka prema lampi kroz tubu i direkt van ct-a, a tamo je svakako i Schythe da pomogne kod sto brzeg protoka. Mislim da ce to biti dobro.

Vent tezi 400g i sigurno je dobar za ct + 150w u serveru. Nemam ja 250w ili 400w koje jos vise griju...

:))

Super H 20dan od germinacije :)
Voda + Veganic Bio root complex + 10ak kapi limuna.
Zemlja: Composana
Svjetlo 150w Sylvania + 2x1500lumena plavog spektra.
Uskoro pocinjem sa Sensigrowom a polako izbacujem Bio root complex jos 2-3 zaljevanja i onda 2 put mjesecno cisto reda radi za zdravi korijen.
Nema da nesto ne stima ovaj puta. A i Critical rapido u manjem serveru da bude slican kao Galaxy na 70w hps bit cu zadovoljan. Od ove ocekujem puno vise.
Zauzvrat je pocastim SensiBloom a+b + Bud Candyem, jednom kupim 1L i imam onda 3god. Tako da eto malo novosti :)



Ova slika pokazuje kako sam dobio 10ak dragocjenih cm jer sam je savio. :)





omg sad citam ipak je ovo indica :) i to 90% indica i 10% sativa.

jer je prvotno u planu bio Auto Purple od pyramid seeds i sada gledam pa reko idem ispraviti.

tako da nece zaostajati niti drugi manji server sa strainom cr genetika: Critical Mass X Siberian Ruderalis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bull and usrname

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling


Mali update, trebam savjet, dali je u cvjetanju dovoljno Carb + BigBud + Jungle Juice a u vegi da picim sensigrow a+b + Organic bio root complex?!

Sada molim pomoc iskusnih koji imaju ovakve nutrijente ako se kome da malo skrabati i spamati i da je voljan pomoci slobodno neka pise...

Vents VKO 100mm je narucen i placen jos u ponedjeljak, medjutim iz nekog razloga je tek danas poslan meni na dostavu tako da cu ga preuzeti tek u pon pa cu rijesiti i temp problem konacno.

:) pozdrav svima kolko god da vas ima, inace ovaj komplet gnojiva me kostao 110€ s obzirom da ja furam 3 mini growa godisnje po 2 manje biljke imat cu ovo 2-3 godine svako je pakiranje od 1L a Big Bud je ispao najskuplji.

Nadam se da ce se isplatiti, jel mi treba pored ovoga i Bud Candy i overdrive?!

Bas me zanima kakve ce velicine biti cvjetovi prosli grow sam vegu provukao sa sensigrowom super, ali se zakompliciralo u cvjetanju jer sam koristio 3vrste plantella i composana bat guano blumendunger i cvjetovi su uzasni za konzumaciju...

hoce li ovo biti dovoljno za dobre i ukusne cvjetove ili da jos uzmem bud candy? zna li netko iz prve ruke jesam li bezveze bacio lovu???

Jer cini mi se da sam mogao imati Bio Thrive Bloom za 100kn i miran za cvjetanje... ali nekako uvijek zelim vise... ;) :p

makar se necu vise zezati oko ph vode i zalivanja :)

e sad, s cime krenuti kad pocne cvjetanje? Big Bud ili Jungle Juice bloom? (CarboLoad ide svako zaljevanje 1ml na 1L tijekom cijele faze cvjetanja)

I jel smijem koristiti BigBud zajedno sa JungleJuice jer koliko sam skuzio ovo su organska gnojiva i imaju ph perfect mogu mijesati...

Molio bih savjet iskusnih sto bi oni na mom mjestu koristili u vegi od ovoga gore a sto u cvjetanju i koji omjer... eto nadam se da ne davim! ;)

posto je ovo automatik i brzo ce procvjetati, ima li mi smisla ovo malo vege staviti Sensigrow a+b jedanput ili dvaput prije cvjetanja?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Sta nisi ti pobrkao nesto, istrazivao sam sorte od Pyramid Seedsa, za ovogodisnji outdoor, i Auto Super Hash je na popisu isto (Galaxy također stoga hvala na pozitivnim utiscima, još ce biti Lennon i Purple).

Uglavnom, Auto Super Hash je skoro 100% indica a ne sativa, što bi se dalo zaključiti i iz ovoga "Hash" u imenu (podsjeća na Hash Plant)...

Evo pogledaj si:

http://en.seedfinder.eu/strain-info/Auto_Super_Hash/Pyramid_Seeds/


Anyway, sretno i pratim i uskoro cemo moci uspoređivati out i in :)

EDIT: priznaj da trosis vise na prehranu vutre nego na prehranu sebe haha...super oprema :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Hehe da ispravio sam se u prezadnjem postu. 90% indica je hash. Bas mi je drago da cemo usporedbe radi imati iste sorte koliko skuzio :)

Takodjer u pravu si sve sto ustedim ide za prehranu ajde pratim lennon i purple su mi zanimljivi i s tim sortama iden grow poslje ovoga.

Cure su dobile prvi put an sensigrow a+b punu dozu jucer nakon 3tj vegetacije.

Update sa slikama za 3 dana kad montitam Vents Vko 100 na cooltube i onda moze natjecanje za sto deblje i naravno ukusne budove.

Na kraju sam dva servera opremio do boli dobro.

Uskoro mozda krenem sa Secret Jardin xs.. @Big nadam se da pocastis slikama makar jednom prije harvesta.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ma bit ce slike, dnevnik necu raditi iz sigurnosnih mjera, ali cu vas hraniti slikama tu i tamo u galeriji outdoor.

:)

U vezi secret jardine, ja sam protiv davanja tolke love za "komad šatora" kad za cijenu to šatora mozes sam napraviti pravi box dimenzija koje tebi odgovaraju i kupis si opreme još.

Razmisli rađe o toj soluciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Mada zasad cu se ipak usredotociti na rijesavanje CT i zavrsiti box napokon jer nezelim krzljave biljku nikako pod 150w hps.

Tako da sad cu malo stati, uzet cu jos AN Overdrive ako bude viska para mozda i to je sve :)

Mada ulagati u hranu bi mogo da imam cijeli set AN Grand master level, nemam para. :)

Ovako sam sklepao koliko sam mogao a da ne opteretim kucni budjet :)

Tj samo one trose, ja se odricem svega hehe :) samo neka je njima udobno.

Critical Rapido :) spor mi je i nikakav, juce je dobio gnojio prvi prvi put punu dozu AN sensigrow a i b + root booster pa cemo vidjeti sad...nekak je kilav odpocetka :)



Evo ga mali kilavi, ako uspije biti ce stvarno Critical Rapido...

Nekako su mu deformirani listovi ili je takva sorta :) Uvjeti 70w hps ct + 2cfl 23w plavi spektar dobra temp i vlaga i ventilacija, zemlja provjerena...

Mozda ga presadim kroz par dana ako ne krene nabolje dobila je jucer prvu dozu sensigrow part a + b i organic bio root pa cemo vidjeti.

A evo i ovoga s Super Hasha i nemam problema s njim u vecem serveru na 150w u prefloweru nakon 20ak dana zivota. Ova napreduje strasno brzo ali dobila je ranije sensi dozu i evo i ocigledne razlike bez i sa AN i kako bilje moze biti kilavo ako ga se ne protjera s necim dobrim...

Ova je dobila vec dva zaljevanja punu dozu sensigrow aib i pogledajte razliku. Razlika u starosti od proslog apdejta i gore mrsavice je samo 7 dana! A zasto?

pognojio dvaput AN kompletom i buknila je. Sad kontam da ce i cvjetanje pod big budom carboloadom i junglejuiceom biti vatreno :) ne bukvalno. to troje necu pretjerivati nego cu ici sa 2/3 doze na pocetku cvjetanja, u sredini cvjetanja cu ici s 110% doze i pred kraj cvjetanja s 2/3 doze.

Ako budu rezultati dobri stici ce i neka nagrada u vidu 250ml Bud Candy-ia ;) a ova ce biti dobra i ukusna.

Zasad samo lagani lst i ova je vec u prefloweru s obzirom na rezim koji picim 11/13. I stvarno se vidi razlika sa i bez AN. Nisu me platili da ih reklamiram. lol




Sto je s listovima kod Critical Rapida?! dali je zabrinjavajuce...

Krenuo sam napokon s AN-om i hocu brze bolje i vise. Valjda ce ovaj uspjeti napuniti server do kraja, posto cu stavit onaj Vents da moze ici oko tube cvjece...

Auto super hash tek cekam da se pocne razgranavati da mogu privezivati ako i prosli g.

Zna li netko, gdje je dobavljiv Bud Candy u hr 250ml pakiranje ili 500ml s pristojnom cijenom da upotpunim set.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Poceo sam prijavljivati sve vas koji se registrirate tu na forumu i pitate bas mene za sjemenke, e pa odstupite svi na ubuduce neznam kako to nekom padne napamet?

Junk mail. Spammeri ili skriveni plavci, nesto je.

Uglavnom ja nikad ne bih kupio niti prodao nekome travu! To je kazneno djelo!

Ali sadnja za pokusaj skidanja sa supstitucijske terapije Buprenorfin ide uspjesno dolje te mi pomaze prvenstveno u glavi, novcaniku i smanjio sam th na 3mg.

Dakle, ja mislim ljudi da vam je svima jasno da sam se nasao u problemu, a ovo je bio jedini spas pogotovo to sto sa zadovoljstvom odhebem sve koje mi se zele uslepati na pljugu!

Samo za mene i moje potrebe sadim!

Ako netko bude htio da saljemo dopis ministarstvu nije problem. Mislim zakon se mora strogo definirati i regulirati da i dalje bude kaznena odgovornost davanje kanabisa drugoj osobi, ali ako ja to ne cinim da imam dozvolu za 2 biljke za sebe, u Svicarskoj registrirani ovisnik koji je uspjesno rehabilitiran i socijaliziran ima pravo na 4 biljke.

Mislim ja neznam zasto se uopce opravdavam, pa nisam blesav da kupujem nesto za 100kn za 2 jointa. ! Dakle da se mene pita ja bi te pare od crnog trzista spremio drzavi u djep i da nam svima bude bolje!

Mislim da ja nisam pao samo zato sto nikad nisam prodao nikome nista, nego sam hobbist od pocetka i dim mi se najvise svidjao, pogotovo sativa :)

Dakle ja i dalje mislim da bi HR sa kofi sopovima bila daleko jaca od jednog Amsterdama.

Ljudi, turisti, kofi sopovi, ma cvjetalo bi cvijece samo tako da vlast hoce. Valjda sprovedu sve u djelo nebitno mi tko god da je na vlasti, samo neka to napravi napokon

Jer vise mi je pun q cimanja i dodje mi da zavrsim grow i pocnem ponovo kupovati na ulici, hebes mi sve sigurnije sam se osjecao kad sam kupovao 1mj za cijeli mj i to je to.

Ovako odreko sam se svih ali bas svih druzenja u stanu s drugima, pustanja glazbe itd...

sve sam podredio curama i bas bi mi bilo zao da ih posjecem, a taman sam se upraksao i tek ct udesim kako treba i usavrsim boxic. :)

Eto mozda sam preoprezan i brijem al bolje i tako pa da sigurno growamo mi koji imamo bolest na papiru, za sve ostale nisam tu da vodim brigu, ja svoj razlog znam i opravdan je!

Da imam ljekarnu kao u SADu kupio bih medicinski kanabis i kraj price. Nebi postojala ostala kemija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bull

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Evo mali update

ovaj sam sad stavio i temp je ispod stakla na 2cm poslje 2h nakon sto je lampa upaljena 35°c. A temp ce ici 10 jos gore minimum...

Dakle Vents 100mm 37pa 105m/3 je ok i sad je na 150w nije lose.

jedan decibel bucniji Vents 125mm 185m/3 57pa potisak ce biti dovoljan, a ovaj cu premjestiti u 70w kuciste ide ljeto, jako sam zadovoljan, jedino sto je buka na 3m 37dB.

I to je to onda. Stajem sa ulaganjem jer nemam vise sta uloziti u 2 towera. Efikasni i tvrdi cvjetovi nadam se da ce biti, a i mirisni naravno. :)

Dakle za ljeto pitanje rijeseno, e sad mogu jednu zapaliti bez stresa.

skuzio sam koliko je bitan dobar ct. za zdrave hrhove i dobra ventilacija.

Hbg danas radio lst i hladno slucajno polomim 2 vrhica. tj 2 grancice, koje su mogle biti grane, sve sanse su ispucane a Critical se u potpunosti oporavio i poceo razvijati.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Strain: Auto super hash, Pyramid
Update: dan 30 od germinacije, iduce zaljevanje krece BigBud + LiquidCarbo Load + Jungle Juice Bloom 1/2 preporucene doze svega da vidimo kako ce reagirati. Izbacujem sensigrow a+b. Root Booster ponekad budem stavio. Rezim svjetla 11svjetlo/13mrak od pocetka do kraja.



Montiran i Inline Vents 125mm 190m3/h 57Pa + prava selna ovo je ct koji mi je omogucio napokon mir u kuci :) jedini je on napravio to da na staklu drzim ruku i toplo je nije vruce cak ni nakon 2h rada.

Temp ispod stakla 30°c dakle mogu rukom dirati ct.



Update drugog manjeg 70w servera ide update kad namontiram tamo onaj vents 100mm. Mada tamo i nije tako vruce i hica ali i tamo ide remont mali pa update :)

I evo jos jedne :) bogami nije mi ispunila cijeli server jedna biljka, polu prazan je jos uvijek, ali dobro, bolje da i jedna biljka dise i da imam na njoj ogromne cvjetove nego dvije sa popcornima...



Od iduceg zaljevanja ide bloom booster big bud + liquid carbo load + jungle juice bloom sve pola doze za prvi put. A onda ako bilju bude pasalo, idem na 2/3 i onda u punom cvjetanju cu ici s punom propisanom dozom, 3tj predkraj izbacim bigbud, ostavim jungle juice + liquid carboload i onda ispiranje :)

cini mi se kao da necu uspjeti napuniti server cvjetanje je vec krenulo. No dobro, bolje da je njoj potpuno komotno i to je to.

Topirana je nakon 30dana vegetacije i nakon sto sam uspio formirati 8 grancica. Valjda budu veci i socniji cvjetovi to mi je bitnije sada mi kvaliteta igra veliku ulogu

i ako ovo ne uprskam, ide auto lemon haze iduci puta ili auto white widow moram vidjeti jos. A mozda i auto purple za prvu sativu za probu neznam :)

e sad da sam znao da cu dobiti na prostoru adekvatnim rjesavanjem ct-a mogla su tu biti 2 automatika uz dobar lst i toping bi islo to.

Ali eto, neplanski sam rijesio ct napokon mislim da je sad na nivou box i da sam taman spreman za novi boxic :) hehehe

cfl postavljen nakaradno zato jer dolje uvijek fali lumena i nezelim da listovi pocnu zutiti od dolje i slicne gluposti.

Nadam se samo da cu jednog dana imati i dozvolu od ministarstva za ovo.

Smoke report namjerno nisam pisao i kolicinu od proslog g, jer ljudi

znajte ja kanabis koristim kao lijek za smanjenje simptoma ustezanja i grcenja misica usljed smanjivanja buprenorfinske terapije. Dakle medicinski gledano, uspio sam.

Uz pomoc moje biljke smanjio sam supstitucijsku terapiju skoro na nulu bez simptoma ustezanja sto je i bio cilj ovog projekta i ulaganja love naravno.

Inace kanabis blagotvorno djeluje u krizi kada tijelo treba analgetik.

Morat cu u biti preci na potpuno medicinske sorte, tj sorte koje imaju jako analgetsko djelovanje tj visok CBD.

Otkrio sam jedan novi nivo znanja i vjestine te naravno pomoc samom sebi.

Da sutra bude izmjena zakona, odmah bih presao na manji sator i 250w dualspectrum sunmaster hps. i imao unutri jednu sativu auto i jednu indicu auto i to bi mi bilo dosta za
mene.

1 box 2 biljke bi bila puno bolja opcija ali kad jos uvijek mi moj papir od doktora sa dijagnozom f11.2 ocito nista neznaci jer dopune zakona jos nisu radili, mozda bude znacilo u skorije vrijeme, pa se lako ja prebacim na jedan veci box i to je to.

Ovako nazalost jos uvijek moram biti stealth, zezati se s lst itd, i jos imati 2 boxa za 2 biljke, jer je box manji pa stane jedna unutra :)

ako neko ima neki savjet dali je rano krenuti lagano s bloom gnojivom a ovo za vegu bi potpuno izbacio.

eto taj savjet bi mi dobrodosao iz prve ruke puknite svoje misljenje slobodno! :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Critical Rapido auto, 70w hps + 2cfl 23w cw, rezim 11/13 od pocetka do kraja - 20ak i kusur dana starost, mladji 10 dana od auto super-a.
Krzljavio, rastao cudno, danas gledam u prefloweru je debelom, tj pocinje cvjetanje polagano.

I jos jedna.


Auto super hash danas dobila prvi puta AN Juice Bloom + BigBud + CarboLoad :)

Dakle zaljevam svakih 5 dana i bude dobro osuseno, tj listovi se spuste to je tako i normalno koliko sam skuzio jer sada zaljevam punom dozom 1,5l po biljci kad mi pokaze da je zedna.

Onda dobije 1,5L vode + 2/3 propisane doze gnojiva.

zivjeli

Evo montirao sam i ovdje sada Vents 100mm i to je to :) radi super ja zadovoljan i bitno mi je da ipak stvara dobar negativan podtlak ;)

postepeno cu staviti u roku nekoliko dana 12/12 svaki dan po 15min produzim svjetlo i to je to.

Sada samo zaljevanje i privezivanje kanapom za ljestve i cekanje plodova :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Critical Rapido - preflower., nekako uvijek bude bolje na 70w hps, razmisljam da iz drugog izbacim 150w i vratim 70w. A 150w jednog dana kada budem imao svoju nekretninu kupim mali xs sator i vozi misko.

Mislim da je puno bolje u satoru, ali hebiga, sta da radim... evo kako to izgleda. Biljke su vracene na 18/6 jer su se pocele izduzivati i sada im je bolje :)


drugu poslikam neki drugi dan.

Mislim da je Vents bio puni pogodak. Jedina mana buka 37dB, ali hladi 70w vrhunski. Ovaj je najmanji vents 100 promjer.

Morat cu do igrowa i skontati busilicu, pa u drugi server mozda stavim pravi ct ali nemam mjesta za reflektor nego kupim pravi ct 150w cu bolje sigurno ohladiti... ili cu morati vratiti 70w preko ljeta nisam najzadovoljniji s onim... mada probat cu jos nesto :)

stvarno sam zbunjen s ovim automaticima, kada je jedan cini mi se kao da ima previse mjesta i da popunjenost nije potpuna, kada su dva, opet je tijesno hehe :)

valjda bude od ove maximum opet kao i galaxy prosli puta.

:) ako 150w opet oprzi hehe nije mi sudjeno izgleda :)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
pocetnicki je napisao(la):
Critical Rapido - preflower., nekako uvijek bude bolje na 70w hps, razmisljam da iz drugog izbacim 150w i vratim 70w. A 150w jednog dana kada budem imao svoju nekretninu kupim mali xs sator i vozi misko.

Morat cu do igrowa i skontati busilicu, pa u drugi server mozda stavim pravi ct ali nemam mjesta za reflektor nego kupim pravi ct 150w cu bolje sigurno ohladiti... ili cu morati vratiti 70w preko ljeta nisam najzadovoljniji s onim... mada probat cu jos nesto

:) ako 150w opet oprzi hehe nije mi sudjeno izgleda :)-
a da probas uzet nesto izmedju recimo 110w hps to je 40w vise od 70, i 40w manje od 150.........samo prijedlog mozda bi to bilo dobro ak ti je 150 previse za 2 biljoze
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
E to sam i mislio, staviti 100w, opet je jace, grlo je e40, sto govori da nije mala sijalica, gledam kod username-a u dnevniku domaja 100w hps, bude to sasvim super a isto je mali ormaric u pitanju, kod mene jos manji + jos 2 cflke...

eto vjerojatno cu mjenjati ovaj 150w komplet za 100w komplet.

to bi mi bilo najbezbolnije probati se s nekim mjenjati, da ne kupujem opet novi komplet. :) vec imam 70w sa strane ali u vecem serveru je preslabo.

Vidjet cu ovaj g kako ce proci, probat cu drzati podalje cvijece od ct-a. :) zivio grga cijenim kad mi netko da savjet :)

dugo nitko nista nije pisao u temi. makar i neko pitanje ili kritika ili savjet ;)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Evo ljudi nakon dugo razmisljanja, nacuh nesto da ce biti uskoro regulirani zakoni za neke bolesnike koji imaju to na papiru (f11.2), te sam odlucio prijeci na sator xs onaj 60x60x160 visina naravno 160. Mislim sto ja radim protuzakonito ako imam 1 biljku u xs satoru? najmanji sator sto postoji mi je dovoljan. hehe
Dakle, jos ovaj grow ide ovako, mislim da je takav box cak i puno stealthier nego ovo trenutno, a i bas me briga, oni koji budu morali saznati, naravno moji najblizi jer oni jedino nekad dodju u stan te cu iskoristiti sve ovo sto imam, dakle, uzet cu samo goli sator, bitno mi je da je 100% svjetlonepropusan, te ce to biti sljedeci upgrade, unutri ce biti jedna ali vrijedna naravno i isto cu izvlaciti maximum sto vise mogu, ipak je bitna visina, i odlucio sam se na ovako mali sator, jer mi je dovoljno, trenutno u pc nemam visinu te sam sprijecen, a toliko mi je zelja uzgojiti neku opaku Sativu :)
obje mini biljke su trenutno u cvjetanju a neda mi se cimati i otvarati box i slikati, sve je povezano, zdrave, nije im vruce sve je u biti ok, a nista nije ok, Sativa mi je izmice cijelo ovo vrijeme... :)
tako da ce Auto Purple ici solo u novi boxic, jos moram vidjeti koji cu, mrsko mi je slati upit na igrow stranicu jer vidim da je cijena na upit,... ali neznam jel ide sami sator... :)
uzeo bih ja komplet full s reflektorom da primaju Diners na 2-3 rate + odma dam milju kuna hehe :)
imam i jednog kolegu, uzeo bi odmah komplet da moze provuci Diners i vec me jednom pitao... covjek ima dobru mirovinu, ali nema na gomili 400€ za full komplet od 150w ili 250w, za njega je dovoljno.
isto ima sve sifre + obiteljski covjek kojemu je dosadilo kupovanje na ulici. (50+ god) i nemoze se skinuti sa antipsihotika + jedan jaki plivin lijek opijat necu imenovati. Te ce probati s ovime.
ostajte svi komplet dobro i pozdrav svim Vutra.org clanovima koji su sudjelovali u ovom dnevniku sto savjetima sto kritikama sto pohvalama.. :)
jednostavno nemogu gledati biljku u serveru i tako malom kalju a i BigBud nemoze doci do izrazaja u potpunosti. San su mi grane debljine bocice kole :)
A sada evo jednog dokaza kako sam krenio dolje sa terapijom, dakle vjerojatno cu sada puno vremena odvojiti da pronadjem strain koji ce me u potpunosti rijesiti ovih okova u kojima sam trenutno... npr da moram ici na putovanje van drzave nemogu... itd. svasta nesto pa ako ovo nije dovoljan razlog za LEGALAN xs grow onda neznam sto je!



Napokon mi je sinulo u biti, umjesto 2boxa, jedan, ali imat cu i sirinu i visinu. kad pogledam, uvijek u neplanskim situacijama mogu posijeci biljku i sklopiti sator, dok pc grow nemogu tek tako nabrzinu kad pogledam... dakle i jednostavnost i efikasnost i naravno 100% svjetlonepropusni materijal, + najmanja sijalica od 150w ce bit super. Vents cu iskoristiti za ct. Opreme imam kad pogledam rasvjetu, gnojivo, ventilaciju, fali mi xs sator po nabavnoj cijeni + flexi alu crijevo, ct cu sam napraviti naravno od plexia, ali veci malo naravno, tu imam iskustva, i mislim da ovaj gore ct govori sve o praxi sto sam stekao :)
I da, razlog, sve je nestalo vec... i kad danas nakon 2 dana skuzim da mi je ostalo jos malo u jednoj tegli par cvjetova skuzim da nisam majmun da growam 4 puta godisnje, em trosim struje puno vise kad pogledam, puno je veci rizik 4 micro growa, nego jedan ili dva xtra small growa koji bi bili efikasniji.
Zbog nje mi nije problem biti full asocijalan i posvecen samo poslu i sebi + njoj.

Mislim ja sam napokon skuzio koliko sam ja prije bacao lovu za LIJEK!!!
druga Alternativa je bila pazi ovo: skidati se na suho i trpiti bolove... ili naravno moze na recept malo tramal malo apaurin i opet drugi zacarani krug samo drugi proizvodjac lijeka...
sada tek vidim da farmacija ima jak uticaj da je kanabis ilegalan!!!

cita li ko ovo pametan iz ministarstva da napravi dopunu zakona, ili da barem uzme u obzir ovakve izolirane slucajeve poput nas sa famoznim papirom koji imamo i stigmu koju nosimo kao registrirani ovisnici!
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
dobar sam nema sta? :) e ovo nisam ja, ovo je California Dream od Mandala seeds. ....

napravio sam pauzu od tjedan dana, i sad popio bas caj od lisca koje je bilo u cvjetanju.... pa sam se posvetio svome dnevniku hehe :) ajd nemojte zamjeriti, dnevnik se nastavlja normalno i bez paranoje napokon :)

mislim ljudi neznaju kakav je osjecaj kad ti se tijelo raspada doslovce kad smanjujes terapiju... i da trenutno sam u blagoj krizi, ali sam smanjio na 4mg i to cu iducim nalazom potkrijepiti!

Ja sam mislim stvarno opravdao sve. Za dnevnike od 600w i ostale neznam dali imaju papir niti me zanima nisam ovdje da zabadam nos nego da uzivam s ekipom i citam forum!!!

sada chill out, do sljedeceg update-a, pocetnicki :)

i da post je bio dodatno podgrijan-isprovociran jer mi je bio dignut tlak na 200V kad me netko pita na pvt di moze naruciti sjemenke, takve odmah prijavljujem administratoru od danas pa na dalje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.