PC BigTower (Anubis & Wembley) + MidiTower (Cream Caramel)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Haha, pa ja zaboravio, ispraznila se tegla, par dana se cimam sto sam pred kraj, i onda skuzim da komplet lisce od sredine cvjetanja ipak nisam bacio...

a jos sam negdi pisao kako sam bacio lisce i da me ne zanima, a sad dobro doslo :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Da se malo podsjetimo, evo kako je to izgledalo prije 13 dana: BILJKA JE BILA U PREFLOWERU!!! A sada je procvala naveliko...

NAKON SAMO 13 DANA!!! Nevjerojatno sta radi AN ;)
Up to date: stvarno se osjeti moc BigBud-a, od prosli puta evo sada kako izgleda... Critical Rapido 40 dana starosti...



:) rezim svjetla 24/0 s tim da hps radi dok je jeftina struja... a cflk-e se ne gase...

zaljevanje jednom tjedno s 1.5L, ovaj put nema tragova paljenja, sve umjereno doziram, i veselim se satoru koji samo sto nije :)

bezobzira na bacen novac, stekao sam praksu, te cu se pozabaviti uskoro sa mostly Sativa strainovima... ;) na Indica strainovima se uci... :)

u biti koliko para toliko muzike mi se cini da je kod AN situacija... Ipak je vrijedilo dati skoro 900kn za gnojivo...

tako da kad se prebacim na sator bude to puni pogodak i ako bog da, pratiti cemo i to :)) kako sam happy pa to nema nigdje...

drugu poslikam krajem tjedna... :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ja sam sadio sa svim AD nutovima,lose prodes ako kupujes u smartshopovima jer neka gnojiva prodaju i za 200kn vise nego sto zapravo kostaju,osim ako ti se bas neda sa neta narucivat....
Ako ti je biljka bila prije 13 dana u predfloweru znaci 2 tjedna zasto si uopce koristio Big Bud kad Bigu Bud ide u 3 i 4 tjednu cvijetanja a mozes ga razvuc i do 6 tjedna...Ako imas AD onda znas da prva 2 tjedna cvijetanja ide Bud blood ali on meni nije ni za k....,mislim to ti je ta kombinacija,svakako se nemoj igrat s dozama,ostani na tim koje su sad,kad malo ojacaju onda im jos povecaj doze...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
:) rezim svjetla 24/0 s tim da hps radi dok je jeftina struja... a cflk-e se ne gase...


ne kuzim cemu ovo...uzimas joj dragocjene lumene u cvjetanju...ako mislis da ce ti bit velik racun onda im daj malo i mraka nek se odmore...a 900 kn za gnojiva je definitivno previše...za to si mogao uzet hesi, šator i lampu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
MarcoPolo je napisao(la):
:) rezim svjetla 24/0 s tim da hps radi dok je jeftina struja... a cflk-e se ne gase...


ne kuzim cemu ovo...uzimas joj dragocjene lumene u cvjetanju...ako mislis da ce ti bit velik racun onda im daj malo i mraka nek se odmore...a 900 kn za gnojiva je definitivno previše...za to si mogao uzet hesi, šator i lampu :)
potpisujem frend, al nisam mu odma htio prvi komentirat cekao sam starije forumase......heheehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ja sam kupio u sloveniji svoja AN gnojiva.
i to voodo juice, (dobar za korjen, al ga ne koristim jer čudno uvija lišće)
sensi grow i bloom,
big bud, bud candy i final phase.

Nemojte ni pitat koliko me došlo.
Sumnjam da bi ponovio tu avanturu, ali kad pogledaš gdje ti sve pare odu onda fakat se ne isplati štedit da dobiš kvalitetan finalni produkt.
.
Evo recimo voziš brzo i stigne ti kazna (kao meni) jer nisi rekao ko je upravljao vozilom i bam 2500kn :violent018: i sad ti štedi..hehe..



Što se tiče Hessija, samo znam da mi je rekao frajer u shopu da njihovi hessi enzimi imju kratak rok trajanja od nekih 6 mjeseci za razliku od AN sensyzima koji može stajat par godina. Dakle kad već u shopu ili od dilera ga nabavite već je pola roka isteklo možda., i onda dok to potrošite već možda ni ne valja više.
a onda ako to nije kvalitetno onda sumnjam da su i ostala gnojiva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
kako? sator prazni HomeBox XS bez icega, kosta 1150kn... :) a nemam busilicu i ostalo da sam napravim box...

gdje uzeti sator? u igrowu me izadje toliko potpuno prazni sator... i mogu biti sretan ako dobijem 10% popusta posto kesom kupujem...

ovak, mjesec dana se stisnuo, ustedio 500kn od place, i kroz 10ak dana na placi opet 500kn, i uzimam sator 60x60x120cm i ide pod stealth u spajzu. Taman ove pc-ove izguram do kraja i idu na prodaju vjerojatno...
A za gnojivo, posto cu raditi max 2g godisnje s 2 biljke max. unutri, racunao sam, mogu imati 5 godina ;)
a ustediti na hrani je nesto najgore... kao da je kuciste moralo biti Gigabyte i Asus... tu sam mogao ustediti, no idem dalje, evo ima se lisca svakako, imao bih ja za sebe, ali posto skidam morfin naveliko,
nesto sam pojacano trosio cvjetove koji su bili dosta potentni za prvi puta...

Inace bih komotno imao jos pola onoga, i s mirom priveo i ovo kraju... tako da eto :))

ajde mozemo i malo pisati, ionako kisa pada :)

hvala vam na pisanju, vec mi postalo monotono voditi dnevnik kada niko nis ne pise... :)

ej thcboss preduhitrio si me, hehe, pa to mi je tragedija, imati an gnojiva a saditi u pc-u, smijesno i zalosno, a jos imam i bolest na papiru! di ces vece ironije?

par puta mi je doslo da ozakonim svoj grow, i posaljem otvoren dopis ministarstvu kako stvari stoje... svasta bi trebalo. ovako svi brijemo na taj stealth, i tu su nam biljke u biti osakacene!

I da, zasto si nesredite potpise dolje u linku, da mogu skociti pogledati i vase dnevnike, nebitno jel su zavrseni ili nesto. Znam da imate, ali ovo dolje je kao hotfix grga je naredio ;) :p :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
sjecam se hehe :) nema veze, dobro kazes, sad ce biti veselja, taman se upraksao, ovo mi se blizi kraju i prelazim na sator, jel moze bolje?

sjeme imam 1purple pyramid seeds, auto lennon isto piramida i 2x barneysfarm auto critical rapido... kako god okrenes ipak slatke muke... :)

sator dimenzija 60x60x120cm ne 160, hebiga, stealth je NAZALOST jos uvijek prioritet dokle god to nebudem mogao bezbrizno i legalno to raditi.

a, sad kad pogledam treba mi i reflektor i karbonski filter, nije prioritet,, da i to postoji rijesava problem toga...

ma ocekujem povrat poreza dosta dobar, tako da cu mozda roknuti i pravi ct, kad sam vec dogurao dovdje, bilo bi steta imati smece box. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
šta se tiče ozakonjenja nejde ti to tako, prvo trebaš osnovat stranku, skupit ekipu i kandidirat se na izborima. pa onda ako pobjediš ozakonit to.hehe..
inače ne ide..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
a sator 0,6x0,6x1,6m2 je za 250w hps, a ja imam 150w, planiram iskoristiti ovu opremu od pc-a, tako da ce me ct ispasti samo alu crijevo kupim, ventsa 2 za mini ct imam, selne imam, jedino plexia uzmem jos od recimo 1,25m2x0,5m2 i urolam i hop, stavim crijevo i selne i imam dobar ct.
ma samo da ja uzmem sator, ostalo cu polako, nije mi ni zurba neka kad pogledam... ionako vise ne kupujem na ulici... preporodio sam se financijski...
ali opet, nevolim se razbacivati s novcem, radje uzmem jos bud candy kao slag na tortu, ostalo necu uzimati...

@thc mislim da si upravu, an vjerojatno ima duzi rok trajanja, i ipak je ph perfect tehnologija, cak i vracaju pare ako nisi zadovoljan, dok hesi i ostali to ne rade...

dakle ovi su toliko sigurno da imaju bolesno dobro gnojivo, da su hladno stavili money back hahha :) dakle metu konkurenciju...
meni se neda uopce zezati s ph, samo zato koristim AN u biti... jer mi skrati muke, a imam ga 5godina kad uzmem 1L svega u kombinaciji...
isuse, pa da, ja sam njoj krknio u prefloweru bigbud, i odma pokazala dlacice hahahhahah :)
haha, ubrzao sam stvari neplanski, nemam vremena ovo otezati u nedogled, ali necu je ni pozurivati, neka cvjeta jos mjesec dana pa cu polako kroz 2 tj. taman kad kupim sator, napravit cu germinaciju... i pripremiti teren ;)

@thcboss " i to voodo juice, (dobar za korjen, al ga ne koristim jer čudno uvija lišće) " to ti vjerujem. Zato ja imam uljeza GHE Veganic Bio Root complex... a sve ostalo AN.

ma preskupe su mi te perverzije, u biti CarboLoad je jeftinija verzija Bud Candy-a dobro ne bas bukvalno, znas sta mislim, mislim da kad bi imao cijeli paket malo bilo too much za mene.

Mozda za 5godina kada budem ovo radio isto ovdje na forumu, samo legalno i kada mi placa bude kao u Europi mozda i uzmem naravno, daj Boze nadajmo se cudu. :)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
po meni prepuno vi to komplicirate, jer kako je netko vec rekao na forumu izdrzljiva je to biljoza samo trebas pronac omjer koji joj pase i tog se drzat a za nimalo para, ja sam uvijek volio biti sam svoj majstor i ne davat bezveze toliku lovu, a za sta..... isto ili malo manje grama dobijes i sa djabe gnojivom.......
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako kupaujes sator ne moras da kupis nov, mozda neko da forumu prodaje a
pc kucista nemoj sva da prodajes ostavi jedno barem da se podsetis kako je
uzgajati u malom kad predjes na vece a sto se tice djubriva jeste da ova
skupa djubriva pomazu al kao sto rece grga slicni rezultati se mogu postici i sa
obicnim djubrivom al ako imas para nije na odmet dati malo lukzuza biljkama.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Pa da, bitan mi je i okus, zbog toga sam presao na AN, hvala svima na savjetima za sator, ako nista narucim HomeBox 60x60x120 ili secret jardin 60x60x140 koji ima 20cm vise prostora u visinu.

Uglavnom oba su tesko dosta dobavljiva, ako netko ima XS sator ne S, vec XS neka sibne pm slobodno.

A ovakav miris i okus cvjetova plantella ipak nemoze da se mjeri. Tako da nisam se pokajao sto se gnojiva tice, a i imat cu skoro 5godina sigurno.

Pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and weedoye

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
e kad bi ti ja mogao poslati miris svog LSD-a vidio bi da i plantela i jos neka muckanja koja ja koristim mogu to isto a mozda i bolje da odrade..........priznaj da si pogresio i nikom nista nemoj se opravdavat sada tu pred nama............hahaahaaaaaahaaaahaaaa.......sala mala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Super Hash - automatik, zasad je ok, 150w Sylvania koja ce ici u xs sator uskoro kada dovrsim ovo. Starost, ljen sam pogledati kada sam je posadio, ima iza par stranica, koga zanima pogledat ce... :)
Hrana AN. :)

Pogled prema unutra i ima jos vrhova koji se ne vide, ovaj puta Vents je odradio dobro svoj posao.

Growbox DS60 II - ipak se strpim i 01.07 narucujem direkt iz Slo... 660kn + postarina mi nije uopce puno... a carine ionako nema.
DS60-II
90,00€

 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ja od kad gnojim AN gnojivima nema neki miris u cvjetanju, ali potencija je na n-tu za razliku od nekih jeftinih gnojiva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.