pc grow GNOMO AUTOMATIC-POPRAVNI by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
lepo izgleda to, sad taman onako slicno kako sam ti reko, od 2 nova vrha jedan vuci na jednu jedan na drugu stranu ako hoces :)
 
26.10.2011
47
1
0
44
loop je upravu automatik nemoras da prebacis na 12 12 da bi procvetala ima svoj zivotni vek i u tom roku mora dati neki prinos ali ja nesto nevolim takave biljoze,moj kum samo njih koristi i stalno nagovara da probam i ja ali neka fala :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hehe,zadovoljan sam kako se razvija biljka...prije par dana sam uočio da su mi rubovi listova tamno zeleni,za razliku od unutrašnjosti.ako sam dobro skopčao to je od manjka dušika.(tko će to sve zapamtit :) nakon toga sam ju zalio sa blagom dozom gnojiva FLORIDOR TEKUĆE MINERALNO GNOJIVO S GUANOM omjer N-P-K 7-3-5. mislim da joj je prijalo jer već idući dan je počela rasti malo bolje nego inače,a i rubovi lišća su svjetliji.dok ne počne cvjetati ne planiram je više gnojiti s tim gnojivom.
sad me samo zanima kakva će biti reakcija biljke kad ju pognojim sa Plantelom Cvet?hoće li joj škoditi promjena gnojiva? do prvog gnojenja s Plantelom ću pričekati drugi tjedan cvjetanja.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
zeznuo sam stvar...išao sam savijati grane ispod mreže i jednu granu sam potrgao... :knockknock: malo sam zaboravio da je još nježna i u razvoju,odsad definitivno pažljivije i nježnije savijam grane.jbg,šta je tu je,idemo dalje.




inače,jel ovo dobro za početak?prvi put radim scrog pa nisam siguran jel ovako treba ići.



pozz
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
odlicno marihuana,Ja vec vidim guzvu kod tebe ....vizualiziram;)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
dobar si lepo izgleda,a to sto je pukla jbg i meni se to desilo letos pazi sa pretezanjem

sretno
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ganja_farmer je napisao(la):
zeznuo sam stvar...išao sam savijati grane ispod mreže i jednu granu sam potrgao... :knockknock: malo sam zaboravio da je još nježna i u razvoju,odsad definitivno pažljivije i nježnije savijam grane.jbg,šta je tu je,idemo dalje.


nemaš da brineš...ako ti je pukla grana skroz nema joj spasa...no ako je samo napukla omotas napuknuto mjesto nekim papirom i omotaš ljepljivom trakom...zarast će rana za koji dan i još će biti tvrđa na tom puknutom dijelu :)

za scrog nema baš puno mudrosti...pleteš grane po mreži i širiš biljku da popuni mrežu...ja sam prvo počeo sa lst-om da se donekle formira oblik i da ih ne moram kasnije toliko brutalno savijati...tek kasnije krenuo sa scrogom...manji je rizik pucanja grana
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dođem nadrkan s posla,sjednem za komp,odem na vutru i ugodno se iznenadim vidjevši ove sve lajkove i komentare...popravili ste mi raspoloženje u sekundi,svaka vam čast,samo tako nastavite,hehehehe.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
31.dan 18/6

jučer sam napravio flush sa nekih 7 litara vode (zapremnina posude 2.3 litre) ph vode 7-7,5 tu negdje između mi je pokazalo na mjerenju. u zadnju litru vode sam ubacio malo 3%-tnog hidrogena. sad ću je pustiti dok se ne isuši zemlja skroz,pa ću je onda zaliti,a nakon toga ću početi gnojiti sa Plantelom cvet,jbg nisam u mogućnosti uzeti Hesi Bloom i fosfor kako sam planirao. :(




opet sam malo s*ebao stvar,naime,još sam jednu granu slomio.iako sam pazio da se to ne dogodi,ipak se dogodilo.al to pripisujem početničkom neznanju,pošto mi je ovo prvi puta da radim scrog pa se još uvijek praksam šta i kako treba ići.



kako bi Điboni :) rekao: ˝OVO MI JE ŠKOLA I DRUGI PUTA ĆU PAMETNIJE˝

:wave:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
jebiga krhka postane kad pocinje cvast ... sad ti pucas nj kasni ce ona puknut tebe ,samo pici :ludak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.