Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
fak! svaka cast power! ocistilo mi je sve,tocno kako sam reko, 20,6 giga mi je slobodno sad :))
Ako bude jos kakve frke mada mislim da nece javim se :)
Samo sa prvim ovim disk cleaner-om sam i to je to :) power rep+ :)) hvala!

edit zbog : You must spread some Reputation around before giving it to PowerSeed again. :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Imam otvoren nalog na gmail-u,pre nekog vremena sam oznacio da hocu da upamti podatke,korisnicko ime i sifru,da ne moram stalno da ukucavam kad hocu da proverim postu.

Sad bih opet da vratim na staro,jer ko god da ode na gmail,prvo otvori moje...Ne znam kako?Nema nigde nista da mi daje,mora da je negde u opcijama,gledao sam,ne mogu da nadjem.

Ako ima ko od vas da koristi gmail i zna sta o tome neka mi javi.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moras u postavke web preglednika otici (firefox, internet explorer, neznam sto koristis) i stisnut dati obrise sve cookiese i povijest aktivnih loginova ako oces....


onda kad se iduci put budes logirao u gmail nemoj stisnut ono da te zapamti...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Koristim firefox.

Odem o Tools,Options,Privacy,tu ima clear your recent history i remove individual cookies,odradim to i opet isto...

Nista,moje korisnicko ime i lozinka ne mrdaju,zapecaceni....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
shelle je napisao(la):
Koristim firefox.

Odem o Tools,Options,Privacy,tu ima clear your recent history i remove individual cookies,odradim to i opet isto...

Nista,moje korisnicko ime i lozinka ne mrdaju,zapecaceni....


-> Tools, Options, Security, Saved Passwords
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kako da ubacim nekoliko videa u jedan post?Da ne postam bez veze jedan po jedan,vidim da moze ali ja ne znam kako.

Kako da ubacim sliku na svoj profil,ne mislim na avatar,nego bas na profil?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
kad sam išao cekirati mail izbacio mi je firefox poruku nešto kao stranica,user bla bla mogucnost da je netko istovremeno spojen ili se želi ubaciti na moju konekciju?????

što sad s tim,a javljao mi se i eror tipa corupted ili violence kao tipa više korisnika na istoj konekciji,neznam koji k???

koristim usb stick bežicni!

hvala
 
18.03.2012
18
3
0
31
Jeli koristiš svoj neki bežični usb za pristup internetu da se spojiš na svoj ruter ili koristiš od Vip-a ili takvo nešto, pa koristiš njihove usluge?

Ako koristiš svoj, onda vjerojatno nemaš uključenu zaštitu tj, nemaš postavljenu šifru za pristup wireless internetu, i tako ti se svatko tko može uhvatiti tvoju vezu može spojiti.

Možeš provjeriti jeli ti postavljena zaštita, to sada i ovisi kakav ruter koristiš jer on ima svoju posebnu adresu, preko koje ulaziš u njega da mu mijenjaš postavke, adresa ti izgleda ovako nešto 192.168.1.1 ili 192.168.1.2 ili nešto treće.

Kada saznaš koja je tvoja adresa, pitati ce te da uneseš korisničko ime i šifru, sada imaš default ime i šifru tipa username : default, a password: 0000 ili tako nešto, meni je npr. username: user i šifra: user i kada uspiješ ući, onda ideš pod Network -> WLAN -> Security i pogledaj jeli ti postavljena WPA Passphrase
ili tako nešto da piše, ovako meni piše, ako nije tu upišeš šifru koju češ koristiti za spajanje.

Također pogledaj
da ti je
Authentication Type
postavljen na
WPA2-PSK.


@Edit Sorry, ne znam zašto mi ovako stavlja tekst, nikako da se postavi kako treba.Nadam se da sam pomogao.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.855
1.098
Trøndelag
to se i meni desava samo na chrome,recimo otvoris nesto tipa poker na fejsu i u drugomm tabu da ti ide ytube i non stop steka,
kenjaju sa tim flashom,prije je bilo sve ok dok nije bio update. kad skroz zablesira izbaci shockwave player stop worked