plakati, flajeri, naljepnice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ovako siva pozadina vam je isti k.... ko i pozadina u boji.
pa nece se te naljepnice velike printati.
I nisam bas da se stavi joint ili list od trave jer to u pocetku odbija ljude radi njihovog opranog mozga. Treba djelovati kontra oprat im mozak i uvjeriti ih da trava i nije losa!


Treba napraviti sto jednostavniji letak sa ne puno teksta ali da je citko i da je uocljivo!
Ja sam vam samo ponudio ideju ne treba to biti tako samo treba izdvojiti 10 - 15 min vremena i naci nesto i to iskemijati!
Nadam se da ce biti jos letaka jer nikad nije lose imati konkurenciju!!

P.S. nisam dobio pohvalu!:sad2:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
netreba nikakva organizacija brate :) samo malo dobre volje...
evo ljudi pogledajte sto sam ja napravio...jednostavan dizajn, zelena boja...
napominjem da jos nije poptuno gotov...fali nekakv slogan umjesto ovog "MARIHUANA INFO"...
i ajde da cujem vasu rijec...sto i kako da popravimo


EDIT: evo malo tipfelera popravljenih i zamjenjeno "cudesnim upotrebama" sa "mnogim primjenama"
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Gdje pise "marihuana info" napises "cinjenice".

Izbacite bilo kakvo spominjanje maloljetnika i djece jer bez obzira sto pisalo u kontekstu sa njima ljudi ce automatski negativno percipirat samo iz razloga sto se isti uopce spominju kao opcija u svemu tome.. znaci zadnja cinjenica koja pocinje sa:
"djeca" je kriva od prve rijeci. Ja bi to formulirao ovako:

Drzeci lijek poput marihuane ilegalnim ljudi lako stjecu dojam da su druge opasne kemijske droge takodjer nepravedno osudjene i bezrazlozno ilegalne.

POSALJIMO PRAVU PORUKU I NAPRAVIMO RAZLIKU IZMEDJU KEMIJSKIH DROGA I PRIRODNOG LIJEKA!


Nesto tako se meni cini logicno.. inace super!
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
da da imas pravo...puno razumnija je takva recenica...inace "Cinjenice" za naslov nekakav neide...jer to prvo upada u oko sa velike daljine..tak da ono...treba davat nekakv info o plakatu...
amo timski jos ovo sklopit...svakakve ideje su dobrodosle...
ja nisam dizajner pa ako ima i takvih da ukazu na greske i slicno...
evo trenutno stanje:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Dobar je plakat ali par gramatičkih ispravaka
Stiječu=Stječu
Takođjer=Također
Eto toliko nemoj mislit da se pravim pametan ali znaju takve stvari odbiti ljude
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Šaman Šandor je napisao(la):
Dobar je plakat ali par gramatičkih ispravaka
Stiječu=Stječu
Takođjer=Također
Eto toliko nemoj mislit da se pravim pametan ali znaju takve stvari odbiti ljude

ma svaka popravka je dobrodosla...kao i kritika i ideja...o ukusima necemo bas...

a da iskoristimo slogan od vec postojeceg na sajtu?
mislim da je slogan nema velike veze sa ovim informiranjem...ali eto pokusat cu pa ce mo vidit kako ce stati..
update no.4:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
jednom davno imao tu ideju, pa napravio ovo:



e sad, znam da nije baš najbolje i najistinitije one tamo natuknice ali...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Doro je to.. al imho previse se spominje narkomanija itd.. to samo baca negativne asocijacje jer ljudi su danas jako povrsni i citaju sve bez punog razumjevanja recenica.. samo zvucne rjeci poput narkomanija, djeca, maloljetnici, droga itd odzvanjaju u usima i zato ih netreba uopce povezivat sa konceptom cannabisa..

Treba koristit vokabular tipa medicinski, lijek, bezazlena, jedina poznata stvar koja lijeci rak, a ne uzrokuje!! itd..

Braneci se od negativnih stvari samo podebljavamo te asocijacije u glavama ljudi.. treba se skoncentrirat iskljucivo na pozitivne osobine i njih istaknuti. To nebi bila nekakva obmana ili prevara.. vec samo druga strana price o toj biljci koju nitko ne govori javno..
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
e, da, trebalo bi i neki e-mail navest za pitanja, pa da neko od admina odgovara, ili se otvori tema ovdje nova u koju bi išli upiti korisnika ka pi svi odgovarali, a admin izabirao što će slati!, ako je problem zbog spama, napravim vam ja jednu formu šta je možete includat, s onom brojčanom provjerom ko šta je ima rapid i ostalo, samo mi treba mail, može mi ga neko poslat na PP ako ije javan, ap sredim formu u par minuta, samo se moramo dogovorit kako bi izgledala, ili napravit subdomen:
pitaj.legalizacija.org i tamo napravit taj sistem, napisat još tipa, vaš mail ostaje kompletno nevidljiv i služi samo za povrat informacija, i napravit još jednu shemu tipa FAQ na tom subdomenu recimo stavi netko da bude mail javan i tamo se automatski pošalje ili ga vi kasnije dodate preko neke news skripte prerađene, ja vam sve sredim ako treba, ionako to mi je hoby/posao :) - PHP
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
wow...pa cuj, ja sam mislio da je cijeli forum za diskusije, pitanja i slicno...
portal je vutra.org i na njemu ima 95% informacija...ako su raspolozeni za diskusiju idu na forums.vutra.org ...
i zato na flayeru nije reklamiran forums.vutra.org nego portal samo...
meni bas izgleda kao da si zabucao nesto...a mozda ja nerazumjem tvoj prijedlog :/
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
na legalizacija odma ima link za vutra.org, a ok, znam da ima infomracija masu, jbg, trebalo bi forum nekako izolirat za vrijeme banga s letcima, ili bar se dobro prerušit :), kad krene akcija ja mjenjam username na par tjedana, jer malo mi je preočito