plakati, flajeri, naljepnice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
evo prijedloga bar ču ja tako, 4 letka na A4, ona tvoja (bugi) i ljepo se sve vidi, može svatko pročitat, evo sam sad iz publishera spremio u png, ima 1MB slika, i gotova je za print na A4, i margine i sve
evo thumb:
tn_YZS55513.jpg

evo malo veće:
http://nabaci.com/viewimage.php?file=/images/YZS55513.png



tj kliknite OVDE desni klik i save as!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Mozda bi samo trebalo napomenuti kako ne uzrokuje fizicku ovisnost.. jer to ljudi neznaju.. puno njih na spomen mare odmah misli na djankije sta se znoje i prolaze kroz krizu bez "ijoksa" sta je smjesno i zalosno u isti tren!!
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ta ovisnost nije jasna ljudima...buduci da ih ima vise vrsta ovisnosti ljudima stvara zbrku...
i u ovom slucaju ne bi bila jednoznacna...i ljudima je vec ta informacija toliko uprzena da ce trebat malo vise informacija da bi je ispravili...
pa ovako sa ovim svjezijim cinjenicama, ovim o kojima se ne govori previse po medijima...
ovaj info im je mozda nacet tek laznim informacijama i lakse je ugraditi novo...
pa bi to o ovisnosti mozda bila suvisna...
a ono to je moje misljenje...
evo gaucho ja sam mislio cak dvije na jedan a4...hmm...hoce li 4 slike na 1 papir bili presitno?..treba vidjeti....
 
16.04.2008
39
0
0
34
Nesviđa mi se ono od gaucha, jer je prekratko, a nije napisao ono najbitnije!
Triba napisati TRAVA NIJE DROGA, jer čim ti nekom spomeneš droga on odma zamišlja najgore zlo, jer ljudi ubiti neznaju pojam riječi droga! Za neke ljude alkohol i cigarete nisu droge, pa zašto bi onda bila trava droga! A te podjele između lakih i teških ljudi negledaju!

ZA naše ljude pojam droga znači: "Najgore zlo koje postoji na svijetu i kad to probaš tebe nema, točka"!

Napravit ću ja jedan letak!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ma sve su to gluposti :DDD nemož ti ljudima objasnit stvari sa pet knjiga istine, a kamoli s par natuknica.
Ja nisam više za nikakve plakate nego za nešto kao naljepnicu na kojoj će biti malo grafike i pisati vutra.org i slogan npr.: "istinom za slobodu" ili tako jedan slogan u jednoj rečenici. A koga će zanimati onda će lijepo otići na internet, ukucati www.vutra.org i saznati sve što ga zanima.
 
16.04.2008
39
0
0
34
Evo slogan!
"Prži pere vrije od vutre droge bolje nije!"
i to triba napisat nasri sabora!

A može i
"Trava nije droga, Trava je bezopasni ljek"!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
... jer kužite, sve te činjenice natuknice će njima zvučiti kao poticaj na konzumiranje droge marihuane... itd. istinu će naći na sajtu, bitno je samo reklama
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ma nije dobro, ali kad bi se išao plakat raditi onda bi ga ja u tom stilu napravio, ali ono nije baš najbolje
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
ma vidi se dobro ovaj 4 u 1, ali treba stvarno jedan HIT plakat, tj letak uvalit, koji baš vuće da se ode na vutra.org/l.org/v.tv jer to je bit svega, neće oni na letku ništa pametno, a opet za ove babe treba nešto ok napisat koje nemaju net a dođe im to u ruke
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
po meni je naljepnica najpragmatičnija stvar

jeftinije je od plakata,
nešto je skuplja od letka
nije upadljiva,
a gdje god ju zaljepiš ostaje dok netko ne skine

ova naljepnicqa je skroz ok što je wedran stavio, ma mislim ni letci nisu loši,
ali što raditi s tim?

trebalo bi to dakle odnet u neku grafičku radnju dati da izrade naljepnice i onda poljepiti za gdje mislim da je zgodno
vrlo jednostavno, praktično, učinkovito i ostvarivo

bilo bi mi bed sad lijepiti neki plakat sa ogromnim listom
i tak
naljepnica je zakon
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
eee..bravo Weedrane.. ovo mi je super.. nenametljivo, inteligentno i zelis znati vise..
Sto se mene tice ja ljepim tako nesto..
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
flajer5prewtf1.jpg


flyer.psd download
flyer.png download
flyer.jpg download
_________________________________

Pripremljeno za printanje na A4 format:

A4_x10_flyer.jpg download
A4_x10_flyer.png download

:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.
ekavica:

flyer.psd download
flyer.png download
flyer.jpg download
_________________________________

Pripremljeno za printanje na A4 format:

A4_x10_flyer.jpg download
A4_x10_flyer.png download

:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.

Evo ljudi, kupite A4 papir za naljepnice, printajte, izrežite i ljepite...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

varijacija sa moj život, moj izbor.

flajer6prewuv0.jpg


flyer.psd down
flyer.png
down
flyer.jpg
down
____________________________

Pripremljeno za printanje na A4 format:

A4_x10_flyer.jpg download
A4_x10_flyer.png download

:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.
ekavica:

flyer.psd download
flyer.png download
flyer.jpg download
_________________________________

Pripremljeno za printanje na A4 format:

A4_x10_flyer.jpg download
A4_x10_flyer.png download

:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.:.::.
 
09.05.2008
1
0
0
35
E cao ljudi... NAJJACI STE...Nov sam ovde i pratim vas u potpunosti. Ja sam iz srbije i mozete na mene da racunate u potpunosti.
Sto se tice cure sto je dala svoj predlog za Plakate mislim da je to jedna od dosta dobrix ideja i terba je pohvaliti. Posto nisam u mogucnosti da stampam a voleo bix da i ja ucestvujem u toj akciji ne bi bilo lose da ni neko ko to moze posalje plakate postom da i ja lepim po srbiji. Malo nam SMOKERI treba, dolazi dan kada cemo i muriji i svim ljudima koji su culi za vutru nesto ruzno i misle da je to ispravno,ZAPUSITI USTA. Sto se tice foruma i ja mislim da bi bilo ok da se nadje neki nacin o sigurnosti svih korisnika(mislim na dnevnik uzgoja konkretno) Jer ce murija na prvu pogledati sta ima sve na sajtu....
Tu sam uz vas sta god treba javite se...
:goldmaryjane:pOZDRAV:goldmaryjane: