Pocetak pocetaka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.05.2015
32
3
8
37
Za pocetak pozdrav svima! Listao sam forum, trazio u trazilici ali iskreno nikako da se snadjem pa sam odlucio otvoriti novu temu. Ako sam pogrijesio molim admine i moderatore da maknu, a ja se unaprijed ispricavam na pogresci!
Ono sto me zanima i sto zelim napisati:
Krenuo sam sa indoor-om prvi put. Nabavio sam 80 domacih sjemenaka za koje je iskusan tip koji je u tome dugo godina rekao da su dobre. Nabavio sam lampe i ventilator (platio sve 6000kn). Ako me sada pitate koje su lampe, iskreno ne znam, ali mogu pogledati ili poslikati pa javiti kasnije..
Posadio sam sve, sve su izrasle, sada su visine nekih 5-10cm. Osjeti se vec lagano THC. Imaju po 4-5 listova. Gledao sam ovdje kako se rezu pa sam na 5 komada odsjekao iznad prva 2 lista prije 3 dana, ali jos ne vidim da je iz toga odjsecenog pocelo nesto rasti.
Trenutno mi je svjetlo na 18/6.
Ono sto mene zanima je iduce: obzirom da su biljke trenutno posadjene u plasticnim casam od 3 dcl, kada je vrijeme da ih presadim u vece posude? Kada bi one odsjecene trebale pustiti nove 2 grane iz odsjecenog dijela? Da li trebam jos nesto nadodati ili ne? Zalijevam ih svaka 3 dana.
Hvala unaprijed!
 

www

26.05.2015
18
16
3
33
Zodaberi 15 najboljih ovisi o prostoru pošto su regularke i presadi ih u 5l,baci na 12/12,pa kad vidiš muške baci ih,a ženske u veće posude,bar 10l i vrati ih u vege fazu opet na 18/6 il koji već režim svjetla želiš imat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dudek23

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Prijatelju, šta to nije malo puno za osobnu upotrebu :razvaljen::. Sretno...
 
21.05.2015
32
3
8
37
Zodaberi 15 najboljih ovisi o prostoru pošto su regularke i presadi ih u 5l,baci na 12/12,pa kad vidiš muške baci ih,a ženske u veće posude,bar 10l i vrati ih u vege fazu opet na 18/6 il koji već režim svjetla želiš imat

Hvala na savjetu! A kod nas je sve zabranjeno u HR po pitanju toga, tako da sto god da radis, radis protuzakonito :)
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
To ti je prevelik broj biljaka i kosi se sa pravilima foruma. I da ti uspije samo jedna trecina to je opet nekih 27 biljaka, nek od toga bude 15 zenskih to je opet prevelika kolicina za sopstvenu upotrebu s obzirom da se radi o fotoperiodama. A i cisto sumljam da ces uspjeti upropastiti 50 biljaka, kakav god pocetnik bio.
 
21.05.2015
32
3
8
37
Jos jednom cu ponoviti! Nas je 2 u tome, dakle, sad ih vec nema sigurno toliko (mogu prebrojati kasnije)..ne mislim nista dalje nego za nas 2 pa ako netko misli od mene drukcije, izbacite me van!"
 
09.04.2015
6
1
3
44
Daj još jednom ponovi nisam shvateo u potpunosti; vas dvojica ste i imate preko 50 stabiljka, lokacija Hvatska ?
Čisto da utvrdimo gradivo :D
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Dobro sve ali gledaj, ja ti zelim ukazati da je taj broj ipak prevelik. Bilo bi bolje da si za prvi put uzeo manje biljki jer bi im se onda mogao bolje i posvetiti i izvuci od njih maksimum. Meni i jos dvojici drugara je sedam biljaka trajalo cjele godine a pusili smo svaki dan i to mi je takodje bilo prvo uzgajanje. Bolje je manji broj biljaka + idealni uslovi nego prevelik broj pa sve na vrat na nos.
 
21.05.2015
32
3
8
37
Lako ja eliminaram ove lose. Bacim ih i dobro. Nisu sve ni velike ni lijepe, ima ih svakakvih!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.