Pod lampu ili pod sunce, pitanje je sad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Pozdrav raja.
Imam jednu biljku koja je najbrze narasla ali ne raste vise, stara 3 mjeseca, takodje vec joj se uveliko razvijaju cvijetovi.

Sada se dvoumim sta da radim, da li da je posadim napolju , u tom slucaju bila bi na suncu jos tri mjeseca do septembra, ili da je stavim unutra sa 12 ili manje sati svijetla i natjeram da daju plod ranije. Ne znam koja je sorta- outdoor - indoor. Molim pomoc, hvala



 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Lepa ti je biljcica .. :) Pa ako imas opremu i uslove za unutura , ti je stavi in .. a ako nemas nista drugo ti ne preostaje nego na sunce . :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Kolega,jbg,od 2009. si član foruma,valjda znaš da se ne otvaraju nove teme za svaku sitnicu...mogao si ovo negde turiti međ' probleme tokom uzgoja.....
i ajd' sad,kad si već krenuo,daj još detalja-prvenstveno me zanima veličina posude,pošto 'oće da stagniraju ako su je prerasle (rootbound),kakvo đubrivo si koristio-def. nešto nije kako treba,ako je stara 3 meseca,a izgleda tako(pod uslovom da si je držao u vege-standardno-mesec dana) ...kakav si svetlosni režim koristio? mislim da ti je i temperatura problem,nešto se "uljubičastila" podosta..


ne stavljaj je napolje,revegetiraćeš je.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.