Pomoc oko svega

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.09.2010
2
0
0
33
Ako ima neko u zg-u da se mogu obratit ili da mi netko napise listu tocno koja zemlja i koje stvari idu u nju,
kolko cega stiropor,pjesak,koje gnoivo i za koju fazu rasta mi koje gnoivo treba,onda co2 i koja je najbolja voda za zaljevanje.
Trebam pomoc oko svega jer idem napravit grow al multi jeben,nije velik al zelim da bude kvaliteta i da nemam problema.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
E da, ako je moguće, neka mu taj neko iz Zagreba dođe zaljevati kad treba, pa još ako može i berbu obavit, osušit i on će onda samo na kraju pušit...ajd idi nađi dilera nekog, lakše je...nemoj nas hebat sa svojim fix idejama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
sve sto te zanima o growu imas na forumu... ali bas SVE, ali sada ako ti se bas i neda uzgajat nego ti bi ti tako kako si napisao... odustani odmah od toga...
ali ako je to nesto stvarno sto zelis, prelistat ces forum, naucit ces sve napamet, i nece ti trebat nitko osim ti sam sebi da bi growo najbolje kifove...
tako da ili se ulovi posla, ili odustani odma... stvar je volje i zelje samo... nadam se da sam ti bar razjasnio neke stvari u vezi uzgoja, ali tako je kako je... moras sam naucit i tocka.

peace out !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.