Pomoc - plitka rupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.07.2013
33
2
8
29
e ovako posadio sam par biljaka u prirodi ali problem je u tome sto sam plitko kopao jedno 20 cm dubine,,znaci do 20 cm je mekana zemlja a dalje je tvrda i zanima me oce ona moci meni uspjet...ako ne jel vrijedi da iskopam dublje ? bilje su jedno 5 cm
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ima tema problemi tokom uzgoja, zasto ovde... to ti je plitko, ako bude kise ili budes redovno zalivao teoretski koren moze da nastavi svoj put na dole, ali ce svakako biti usporena cela prica, rast i verovatno ce se odraziti i na prinos... trebao si ranije o tom razmisljati

edit:
tema premestena, a moram i naziv editovati da se zna o cemu se radi
 

Biohemicar

Aktivan Član
03.12.2012
42
1
8
30
Plitko kopano ko sto rece Power. Da ih sad presadjujes u dublje rupe veliki ti je rizik . Ja bih ostavio tako kako jeste, mozes samo gore napravit ako sta pokusas...
 
02.05.2013
30
14
8
Meni je, recimo, teren konfiguriran tako da san je usadija kraj dvi velike stine u zemlji. Ima zemlje, al stine su na 10 cm.
Naknadno čitajući forum, došlo mi je da to i nije bila dobra odluka, al meni se činilo ok i jebiga.
Pa, vidit ćemo...
 
07.07.2013
25
0
0
I juuuu,pa ja nisam iskopao svega pola asova napravio kocku i napunio humusom ispod tvrda zemlja ko kamen,znaci da se ne nadam dobrom?