Pomozite!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.10.2012
0
0
0
32
Ovako, htio bih se baviti Indor uzgujem, dosta sam načitan i informiran ali nemam nimalo iskustva u praski. Planirao sam nabraviti box 60x60 i visina 1m, sto mislite o tome?? I sad najveći problem, rasvjeta...mislio sam ubacit unutra 8x23w philips 1550lumena....najvise me zanima koliko mogu biljaka uzgojit u tom prostoru? i koliko mogu ocekivati urod....ako neko moze pomoc pomogao bih mi punooo...btw novi sam na forumu nesnalazim se jos...pozzz
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da si dosta načitan i informiran znao bi da ova tema ne pripada u ovaj dio foruma,tj. da pripada u dio koji se zove UNUTRAŠNJE UZGAJANJE,i znao bi da ne možeš tako s prvim postom otvarati temu,još na pogrešnom mjestu.red bi bio da se lijepo predstaviš u odgovarajućem dijelu foruma,pa onda kreneš s pitanjima,iako na sve ovo imaš odgovor koji možeš naći bez otvaranja nove teme...vidim da si napisao da si novi na forumu i da se ne snalaziš...najprije pročitaj pravila foruma,ne možeš ovako s neba pa u rebra. ;)
 
29.09.2012
31
9
8
markich je napisao(la):
Ovako, htio bih se baviti Indor uzgujem, dosta sam načitan i informiran ali nemam nimalo iskustva u praski. Planirao sam nabraviti box 60x60 i visina 1m, sto mislite o tome?? I sad najveći problem, rasvjeta...mislio sam ubacit unutra 8x23w philips 1550lumena....najvise me zanima koliko mogu biljaka uzgojit u tom prostoru? i koliko mogu ocekivati urod....ako neko moze pomoc pomogao bih mi punooo...btw novi sam na forumu nesnalazim se jos...pozzz

bolje ubaci HPS 150-ticu umjesto cfl-a, više lumena- manje troši, lakše je hladiti , ili još bolje HPS 250 s cooltubom
2 do 4 biljke cca
čitaj forum a o urodu kad rodi :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
momci su ti vec sve rekli,ja bih samo dodao da ti je visina boxa premala,osim ako ne planiras da gajis automatike ceo zivot(a i tad ce biti prenisko,jer ces pre ili kasnije preci na HID lampe)
a da si nacitan i informisan,znao bi koliko biljki ide na taj prostor,koja visina ti je optimalna,a bogme znao bi i da urod zavisi od isuvise parametara da bi ti iko unapred ista rekao sa sigurnoscu :)
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
na metar kvadratni treba ici 50000 lumena pa racunaj. ja na pola metra2 imam 250 80x60
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.