Pretjerivanje sa travom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.02.2014
7
1
0
Haha :D znam osecaj pusili smo ja i ortaci neki orange bud urnisali se nije bilo humano sutra neki brid kao ovi aeaeja hajde popusio pola cistaka nisu mi ni oci bile crvene :( a ovi sto nisu dan pre pusili
ubili se i smejali ko svinje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja i ti se culi i ja ti citirao tacku pravilnika, evo sad cu i da boldujem deo koji mozda opet "nisi video":
"15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma."
 
10.01.2015
175
107
43
Jel moguce da kroz generacije ljudsko telo prestane da oseca thc ako ga smatra otrovom pa postane imuno. Ili kroz dugo godina. Ja npr pusim od sestog razreda osnovne skole pa me zanima dal je moguce pod stare dane to da se dogodi. Ili moji potomci ako nastave mojim putem dal ce se to dogoditi u jednom trenutku? Kao neka evolucija..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WeedBro
11.12.2014
44
49
18
30
Cisto sumnjam u to jer trava se pusi vec par stotina ili par tisuca godina bas sam nekidan citao neki clanak da su nasli neki stek vuve star 2500 godina pa sad razmisli kolko drugo se pusi marica tako da mislim da bi mi vec bili imuni na to al to je samo moje razmisljanje... islim to mi je logicki nekako ako sam u krivu neka me netko od starijih i iskusnijih ispravi
 
10.01.2015
175
107
43
Znam da ima dugu istoriju ali dal su se oni lesili po ceo dan ko mi i mozda nisu svi duvali nego samo neki samani ili tako mesto, zato sam posumnjao.
 
11.12.2014
44
49
18
30
ma ne brini ti za svoje narastaje heheh jer ako je doslo do sadasnjih generacija ici ce to i dalje kao sto sam rekao na maricu nikad neces bit imun u potpunosti ni ti kao ni nitko drugi ;) zato paliju u ruke i uzivaj:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
16.12.2014
353
246
43
30
Ma nije dobro pretjerivati, nakon toga vise ne postane ni hobi nego navika, a onda nema ni smisla zapaliti....

Mislim, sve ovisi od osobe do osobe, ako zapalim i samo osjetim da su mi oci umorne, padnem u depru jer sam opet bacio nesto sta mi je drugi dan moglo totalno napraviti drugu stvar...
Naravno, sta se tice iskusnih growera sa povecim stashem, to uopce nije dio jednadzbe, ali kada krpas svaki drugi treci dan za bata, e onda se vec osjeti razlika...
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Sori sto dizem temu, ali nekako mi je najprikaldnija u vezi mog prvog iskustva sa kanabisom od pre neki dan.
Prvo da kazem da sam duvanski pusac 20 i kusur godina.
I pre neki dan po prvi put u zivotu sam hteo da probam ali samo pod uslovom da ima vise indike jer od nje mislim da pravim ulje za majku.
, i da bude direkt od odgajivaca, znaci provereno..
I dobih White Widow hedice!
Citao sam na forumu da sadrze vise indike u sebi, sto kontam da bi i meni mozda pomoglo zbog problema sa spavanjem..
Zamolio sam drugara koji duva da bude kraj mene i da mi pokaze kako se pravi dzoint.
Pokazao on meni to, smotao mi 2 savrsena komada, i ja krenem da pusim prvi dzoint kao cigaretu.
Nakon 6 povucenih dimova (lepo povucenih i sa zadrzavanjem u plucima) on me je stopirao i rekao da prestanem. Video je koliko je sati..
U prvih deset minuta sam kasljao kao da pusim seno, a i ukus je bio zemljastican, ne znam kako da opisem, nije bio toliko smrdljiv koliko kao miris zemlje.
Na svu srecu, poslusao sam ga da odmah prestanem, ali nakon 10 minuta je nastao totalni haos u mom telu!
Taj dan sam dobro nazebao od stajanja sa majstorima napolju na 3c, i ispijanja hladnog piva na prazan stomak.. pa me terao proliv, sto je dejstvo ove biljke pojacalo do maksimuma. Ja nisam izlazio iz WC-a, a na kraju sam i povracao.

Mislio sam da cu da umrem, a high je bio 5x jaci nego sto sam se ikada napio u zivotu (a i kada sam se napijao, uvek je bila klapna u glavi koja mi je govorila kad da stanem i nikad se nisam napio da ne znam ravno hodati ili sl.).Ovo je bilo ne znam koliko puta jace oduzimanje..

Elem, usta su mi bila suva kao sahara, srce je tuklo, osetio sam stezanje u vratu i po svim arterijama u telu, stezanje u grudima, zacepljivanje nosa...
Cigaretu nisam imao zelju da zapalim jer bi mi bilo jos vise muka.
Keks koji sam uzeo je imao ukus kao da ga drobim u suvoj piljevini umesto u ustima.
Nakon sat i po je dejstvo malkice proslo i legao sam da spavam, odspavao 9 sati bez okretanja. Sutradan poslepodne uzmem 3 dima samo i bilo mi je ok, tj. uhvatilo jeste ali mogao sam da hodam i da pricam.
3. dan sam uzeo samo pred spavanje 4 dima i legao i zasapao, sto je i poenta cele price, da se skinem sa tableta. Sve nuspojave opsiane gore su bile prisutne ali u daleko manjoj meri i mogao sam da ih kontrolisem, ... i pojavila se neverovatna glad u meni , pa sam uzeo da cepam sarme :)
Proslu noc nisam nista uzeo, zaspao sam normalno bez ikakve pomoci, nakon ne znam koliko vremena..
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Opralo te dobrano,mada obično onima koji prvi puta probaju uglavnom prvi puta ne bude skoro ništa,tek drugi treči puta osjete pravo djelovanje trave...ti si imao vatreno krštenje,što kaže Venlo,uduvo si se ko zmaj...nađi si dozu koja će ti pasati za tvoje potrebe i to je to,nemaš brige,ovo se omaklo jer si suknio momački. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Isto to se i meni desilo sa mojom WW prvi put :)
WW je cisti hibrid 50:50 (barem bi trebao bit) i obicno se tako i ponasa, prvo te izvalja sativa i napravi kaos u glavi i onda te zakuca za krevet. Ako pretjeras zna bit dosta neugodna sto si i sam vidio, ali ako nadjes svoju dozu, onda je jako ugodna :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Do WCa, do kojeg inace (realno) ima 5 koraka...
samo se pridrzavao za kuhinjske elemente i zidove da ne padnem, ma lepio sam se za zid kao spajdermen :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe