Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
Dan 29

Ozbiljni dan!
1.jpg

Stanje u boxu:

Temp: oko 29 *C
Vlaga: naglo varira (kad se osusi rucnik onda padne) od 34% - 65%
2.jpg 4.jpg 5.jpg

1.Evo dragi prijatelji, bojim se da je stanje alarmantno, pojavili su mi se zuti listovi na dnu, neki su poceli zutiti, nisam jos gnojio biljku uopce jer racunam da ima hrane posto su joj jos izgoreni vrhovi listova.
2.Zaboravio sam isto staviti ventilator, koji puse u biljku, jos od nedilje (mislim da je to zanemarivo).
3. Neki listovi se vuku po podu u vlagi zbog LST-ranja, neznam sta da snjima radim, al dobro, mislim da je to u redu...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pitam se dal da pocnem gnojit, dal da otkidam ove zute listove... Nemam bas ni vremena za box otkad sam poceo raditi, tako da vise nisam siguran sta da radim :/

Head:
3.jpg
Pozz! Stay tuned!
 
26.08.2015
100
225
43
DAN 32

Gnojenje
1.jpg

Stanje u boxu:

Evo danas je 32 dan, biljka ne izgleda bas najbolje, mrsava je, izgleda kao da je tuzna i umorna...
Neznam dal sam pretjerao sa zalijevanjem pa ju potopio ili joj naprotiv fali vode i hrane.

P1020412.JPG P1020413.JPG
Pustio sam je par dana bez zalijevanja i nista se nije promjenilo, mozda se cak pogorsala te sam odlucio gnojiti vlastitim urinom.

Popisao sam se u bocu srednjim mlazom, izlio visak urina i nadolio punu bocu vode 1/20.
Zalio sam biljku sa 2 decilitra tek toliko da ima hrane, da se nebi potopila, i ostalo sam prolio..


Ventilator:
P1020407.JPG
Dosao mi je ventilator, idem sad do grada kupiti kabel i ostalu opremu pa cu vam pokazati u sljedecem update-u.

Stay tuned!
 
26.08.2015
100
225
43
Kako je previse jela i pila kad joj nisam davao nista jesti, do danas kad sam otkpcao slic i dao joj dio sebe pomjesano u vodi 1/20 ( oko 2dl) :D Nemogu virovat da je zemlja toliko jaka i prezasicena.

Brine me to sta je vlaga u boxu vecinom vremena na 30% dok se ja nesitin otvorit box i navlazit rucnik, mozda to utjece.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
biljka klone i kada je zedna, ako je nisi zalivao a vlaga niska pre ce biti to. a kako se podneti urin vidimo uskoro. probaj naci normalno tecno djubrivo, nisu to velike pare
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:p sori za spam kad budes pušio sa frendom reci mu s čime si zalivao xaxaxaa da pusi tvoj urin xaxaxa :) nasmejao si me do suza :lol: xaxa, a da je moćna zemlja jeste vidi se po slikicama kako bioza izgleda tamno i mocno samo malo klonulo zbog razloga koji si naveo. da je nisi zalivao, i dizao vlagu na mišice! Bolji pristup lepša bioza!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Nemogu mirit ph i vlagu zemlje kad sam kupio ono kinesko sranje, sondu za vlagu zemlje, ph i svitlost od 80 kn, tribalo bi uzet neki digitalni, a ne onaj analogni kineski.

Imam zelju uzgojit biljku samo organskim gnojivima, nije mi problem kupiti gnojivo u ducanu, nego sam skeptican i smatram da su to sve umjetna gnojiva a nebi zelijo nesto umjetno. Ovo sa vlastitim urinom mi je prezanimljivo, virujem da ce se odrazit i na efekt, jos kad bi promjenio prehranu na Raw Food mislim da bi gnojivo bilo extra. :puuuh:: Vidio sam to ode na forumu, imam puno povjerenja u ovaj forum i ne bojim se experimentirat. ;)

Hahahh, frendovima cu rec kad ih pocastim, bas me zanima reakcija i misljenje...(Ako je uopce uspijem uzgojit) Jer sam se naslusao kako je ljudski urin stetan za biljke jer je toksican a uvijek sam vjerovao da to nije istina. Ovaj forum me je dosta educirao ;)

Still learning... :thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ovo sa vlastitim urinom mi je prezanimljivo, virujem da ce se odrazit i na efekt, jos kad bi promjenio prehranu na Raw Food mislim da bi gnojivo bilo extra.
Dobra ideja. U vegetaciji jedes puno salate od koprive i urin ti ima puno N. U cvjetanju jedes puno banana i morskih algi i tu dobijes P i K. Sam svoja NPK tvornica :D :joint2: :fuck:
 
26.08.2015
100
225
43
Normalno! Slazen se! Jos sutra cu poist ove junece snicle i pire krumpir sta su ostale od danas, a onda se prekosutra pribacujen na sirovu vegansku hranu bez soli i secera. Jer biljka zasluzuje vecu kvalitetu gnjojiva, bez kiselosti i drugih sranja! :joint2:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Sori Plant, ali ja sam bio malo sarkastican :)
Mislim da na taj nacin cete i ti i biljka ispast popisani :) Nabavi plantellu vrt (organsko) i gnoji sa time....ako vec zelis prirodno. Da bi se urea rastavila na amonijak i tako dalje, potrebne su neke bakterije i neko vrijeme da to "odfermentira". Vec smo razglabali o tome.
Kako god okrenes, biljka trenutno ne izgleda zdravo ;) Piss bro
peace.gif
 
26.08.2015
100
225
43
DAN 34

Coming back to life
1e.jpg

Biljka je ozdravila, probudila se!! Nemogu taj veliki povratak pripisati organskom gnjojivu, nego je stvar bila u tome da joj je falilo vode, @PowerSeed je bio u pravu, ja sam se cijelo vrijeme dvoumio dali se radi o potopu ili o susi i na kraju sam stavio ono kinesko sranje u vodu da vidim reagira li uopce na vlagu i vidio sam da ipak reagira na vlagu! Zalio sam biljku dok uredjaj nije pokazo da ima vode i jutros je bila kao nova.
:let: :thumb: :mario::
3e.jpg 4e.jpg 2e.jpg

Radio sam LST sa glavnim vrhom kao sto vidite ;)

Kao sto vidite zadnje gnjojenje se odrazilo na sitno spaljivanje vrhova listova, nista strasno.

Samo imam jedno pitanje:
1.Dali da otkidam ove zute listove, dali da izrizem zute djelove listova ili da ih ostavim?
(Bojim se da se zutilo nebi sirilo)

Stay tuned!
 
26.08.2015
100
225
43
DAN 35

Evo mali update da vidite kako se dama oporavila. Malo sam je dodatno vezao.
Vezao sam zadnje 2 sporedna head-a iako neznam di cu snjima, pa bi ih najradije ostavio da rastu samo u visinu, a glavnu stabljiku da vodim po podu. Nezz.

2ea.jpg

Bojim se kad zabadam ovaj mjerac vlaznosti zemlje, kad krcka, da ne ostetim korijen mozda ako je uopce moguce da joj nasteti ostecenje korijena u zemlji. :kafa:
1ea.jpg

Stay tuned!