Prison Grow [CFL]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2015
100
225
43
Hvala na lipin odgovorima! :) E, bravo, sutra cu uzet osvjezivac zraka isto, a moga bi i aktivnog ugljena uzet da se upoznan stin cudon i da proban nesto iskombinirat, jer ovo ovako nece moc ic, kad propupa smrdit ce cila kuca, caca ce uc u sobu i rece sinko moj ti si drogeras.. :crazyd:

Necini mi se bas taj ventilator za kupatila nesto bolji od ovog mog odsisnog, vidit cemo sutra sta cemo.
Na godisnjem odmoru sam vec 10 dana zato vjerojatno stavljam kvalitetne update-ove svaki dan ;)

Al ova slika je ispala premocno :D
P1020340.JPG
 
26.08.2015
100
225
43
Dan 20
Tnx, Lauba!
Evo ljudi da vam se obratin, uzivan na godisnjem odmoru i planiram dat otkaz kolko mi je dobro! :joint:

...While you follow routine and waste your days
i'm in the clouds
Raining down.. :zvizd:

3.jpg

Evo kakvo je stanje u boxu:

Jednu plasticnu zicu sam zamjenio sa malo tanjim zelenim mekanim koncem. Vidit cemo oce li je rizat..
4.jpg 1.jpg

Primjecujen da su vrhovi listova posvijetlili, ne znam sto to znaci, mislim da nije nista alarmantno.. :watch:
2.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mislin se sad otic do zoo shopa uzet malo aktivnog ugljena i osvjezivac zaraka :cool:

Stay tuned!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Koliko sam ispratio,nisi jos hranio... tako da je to od zemlje,jaka je malo vise... nista alarmantno,prodje... i frend nemam nista protiv da svaki dan update radis,al probaj malo biljku ostavit na miru,nemoj je toliko optericivat sa fotkanjem... pusti je malo da uziva ;)
 
26.08.2015
100
225
43
Dan 22

Necu hraniti jos bar 10 dana , a kad budem koristit cu iskljucivo prirodna gnjojiva! Jer ono cime zalivas to kasnije pusis, virujen da su efekti razliciti ;) Biljka uziva u boxu, osim sta joj kicmu krivim svako malo! :D

Stanje u Boxu:
Temperatura: 29.6
Vlaga: 51%


Evo da vam prenesem svoje orginalno znanje i iskustvo kako je najprakticnije voditi LST...

P1020367.jpg

Dakle, sa jedne strane zavidamo vidu (sa druge zakacimo bilo sta) zavezemo debeli konac i onda malo po malo zatezemo bez stresa :D.. Nista posebno, al nisam vidio to jos nigdi.. Skroz prakticno!:cool:

Ventilator:
Mislija san narucit ovaj ventilator za karbonski filter, nije nesto skup!! (Sta mislite??) Moran negdi nabavit vent!!
Samo se bojim da nece brzo doc iz UK-a!

Klikni = VENTILATOR

Filter:
Napravija san svoj nacrt za karbonski filter, kako ce izgledat, da se znan orjentirat sa materijalima koje imam! :D
Koristit cu zicu i drvo. Al mi nije jebeno jasno kako cu nac prostora u boxu da smistim taj filter! Smetat ce rasvjeti i tribat ce bit premal (13x20)
Filter.jpg


HELP!!
 
Poslednja izmena:
26.08.2015
100
225
43
Ee to bi bilo super, nisam nigdi vidio da ventilator puse kroz ovakav model filtera, racunao sam da je puno efikasnije da ventilator vuce zrak kroz filter nego da puse kroz njega... ??? Ako ce bit uredu da filter stavim iza ventilatora onda je to rijesenje, onda je to to!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sta mislite o onom ventu? Oce li bit ucinkovit sa filterom? Imate li kakvi bolji prijedlog?
 
26.08.2015
100
225
43
To je prava turbina! Mogao bi taj uzeti, onaj mi se cini puno mrsaviji, a i skuplji je :banana123:
Volio bi da nije bucan, al izolirao bi ga dodatno zvucnom izolacijom..
Ti imas taj?
 
16.07.2011
197
180
43
kakvi apdejtovi lolo
samo udri i baš da vidim šta će da ispadne :)
hteo bih i upratiti ovu temu ali ne znam kako...

možda bi mogao da počneš da joj daješ gnojivo, makar trećinu od prepisane doze... dosta iskusniji neka me isprave ako grešim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
Hvala lipa! Ne znam ni ja kako se pratu teme, vjerojatno negdi pri vrhu opcija "prati/ne prati".

Vrhovi listova su izgorili od hrane, jer sam dodao jos zemlje u box, sad se oporavljaju... Kad biljka bude zdrava 100% onda cu pocet sa metodama gnjojenja i experimentiranja prirodnim gnjojivima.

Samo da narucim dobar ventilator za karbonski filter da sprijecim sirenje mirisa, to mi je sad krucijalno, i onda cete viditi kako se uzgaja i koje sve ideje imam :)
 
06.08.2015
288
229
43
35
Ma tema se automatski prati ako si komentirao u njoj.. meni je drago sto pratim.. i daj probaj nastojat drzat taj format slike jer na kraju kad uspije grow ces moc napravit video od slika kako je rasla ali moraju bit isti format
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PlantSeed
26.08.2015
100
225
43
24(širina) 40(dužina) 60(vis)
Box je jos iz 2011, otkriven je bija pa se dnevnik nastavlja nakon 5 god :D
Uzea bi neki malo jaci vent tako da ga kasnije mogu iskoristit za malo veci box (nebitno)
P1020372.JPG
 
26.08.2015
100
225
43
Dan 23

Zabranjeno cvijece! :gled:
1.jpg

Evo narucio sam ovaj ventilator iz Spanjolske o kojem smo pricali, igrao sam se malo sa damom jutros, vezao joj neke cvijetne grane, skinuo sam jednu zarulju iz boxa jer se temperatura penjala iznad 33 *C... i tako..
unnamed.jpg
2.jpg

Neznam sta da vam jos kazem, sve vec znate.. :p
What if god smoked cannabis?

Stay tuned!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: KlikLik and lauba
26.08.2015
100
225
43
Dan 25

Evo jedan kratki update samo da vidite kako biljka izgleda danas.. Zalio sam je danas nakon 5 dana i zemlja je jedva popila vodu, kao da ima vlage ili se nabila, a 2 lista na dnu su pozutila... vjerojatno od manjka svijetla..
P1020387.JPG P1020388.JPG
-------------------------------------------------

Nista mi se neda kad se sjetim da se sutra vracam na posao, sa godisnjeg odmora, u tu sirovu radnu atmosferu di ne postoje zivotne vrijednosti, u carstvo dosade, nervoze, ovisnosti, ogovaranja, osudjivanja, ucijenjivanja, ruganja, omalovazavanja, ljubomore, politickih i nacionalnih podjela, licemjerstva, kriminalnih umova, spijunskih drukera..