Problem molim za pomoc :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.03.2014
12
0
0
Prije svega lijep pozdrav svima.
U zadnje vrijeme mi se nesto cudnovato dogadja. Ako se napusim u drustvu misli mi odlutaju i razmisljam o glupostima, uopste nisam u toku price i izgledam kao idiot. Pokusavao sam da ne mislim na gluposti ali ne ide. Jaran mi je reko da se vjerovatno stidim pogledati u oci kad sam napusen, ima i toga, to sam uspio rijesiti pomocu kapi... ali i dalje me muce misli koje odlutaju u sekundi... cesto se osjecam kao najveca budala... obozajem zapaliti ali izbjegavam sa drustvom iz tog razloga!!! Sta da radim?
 
10.03.2014
12
0
0
Ja coeka jbt... ukapam kapi i mogu te pogledati u oci!!! Nezz ni ja koji ***** ako moues dati neki koristan odgovor pisi... ako ne nemoj ni provocirati. dodji da zapalimo pa da vidis situaciju!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
koliko kontam, ovo je sustina:"Ako se napusim u drustvu misli mi odlutaju i razmisljam o glupostima, uopste nisam u toku price i izgledam kao idiot." al mozes probati i detaljnije da objasnis il da malo duvas sam, a ne u drustvu, il da smanjis mozda malo... il da skontas da te boli du** zapravo... il da cujemo jos neku ideju :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Meni te kapi puno ne pomažu. Istina, nema crvenila u očima ali su stisnute, pa podočnjaci...ne izgledam normalno, naravno kad je doza dima poveća.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
10.03.2014
12
0
0
@powerseed razvalim se od pet dimova ko foka prije godinu dana sam pusio do 5 grama cnevo i onda sam stao nekih 2mj. od tad se razvalim od 5 dimova...
@avantura ma kapi su nebitne... prob je u prici... nemogu pricat kad se napusim nit slusat druge.

Kao da mi se oduzme neka funkcija u mozgu xD da nisam izgorio?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vidi frend, ako si pusio 5gr. dnevno pusio si neko smece (imali smo jednog takvog sto je pusio 30 komada), a sad ako se rola nesto sto je ok naravno da ce odvali, probaj stati kod treceg dima. inace to da se malo zaglupis nije nista neobicno
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Moguce da ti ne prija drustvo ne osecas se sigurno vrv u tom drustvu i zato tako ''zaglupis''

Poz

:smoke18: