Problemi pri pušenju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.09.2016
58
91
18
Karton City
Ljudi potrebna mi je hitna pomoć. Ja kad pusim vutru dode mi trenutak gdje povraćam. Da li se to nekako moze sprijeciti ili je do do dima u plucima koje natrpam sa kanbionidima haha.
 
06.09.2016
58
91
18
Karton City
Pa druze zanima zdravlje je na prvom mjestu tako i meni ne trazim ja doktorat o tome nego samo da znam zbog cega mi se to desava? Hvala
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Pa moguce je da se svaki put previse napusis pa ti se organizam zbetonira i povraca ili ti dim toliko smeta u plucima...Pusis cigarete? Ja sam imao problema napocetku takoder s tim iako koliko se sjecam nikad nisam povracao,samo sam imao bas takav grdi ocjecaj zbog dima (duhana)..Kad sam cisto pusio bilo mi je sve u redu..inace ne pusim cigare

Ja kad pusim vutru dode mi trenutak gdje povraćam
Kolko popusis do tog trenutka? :whato:::razvaljen::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma jok, to se i meni desavalo svremena na vreme, losa vuva, mislim ne losa kako radi nego neki kao gadan miris ukus. neiskjurana kako treba, sta li vec; puna djubriva...
 
06.09.2016
58
91
18
Karton City
na forumu sam citao da je mozda do duhana jer se u njemu nalazi puno hemikalija i da nije isto pusiti taj duhan sa flopom i filterom. Probacu uzeti duhan u kesici sa trafike. Hvaal puno (ma da smatram da ova tema ne bi trebala ici u graveyard...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.