Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ista stvar Ven...i ne samo kod tebe i mene....brrrrr...koji ti je,jel neka sreca,svadba,rodenje...daj da se i mi lajkamo,svidamo,ludujemo:):let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Kako god je da je,žešće mi je zaspaman profil na Vutri.
Krenulo je jučer.
Izrezak7.PNG
Svaka promjena stranice na forumu danas je donosila nekoliko novih obavijesti.
Sviđa mi se.
Sve od istoga člana.
Onemogućio mi ja da zadnji dan godišnjeg odmora provedem opušteno na Vutri.
Možda mi je netko danas dao podršku u dnevniku sa jednim 'sviđa mi se' a da ni neznam :clap::
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Možda mi je netko danas dao podršku u dnevniku sa jednim 'sviđa mi se' a da ni neznam :clap::
Venlo ja sam zadnji tko bi mogao nesto pametno reci o ovoj temi, prvo mi nije bilo obavjesti i poruke, pa se jedan dan pojavilo "alerts'" kad bi kliknuo na ikonu slike profila u gornjem desnom kutu, sutradan je nestala a od tada mi tu stoji "likes received", nezz je tako svima ili
edit
kod mene na cromeu nema ni ono što je Stipe označio,a ni ono "stranica za računalo" kako je savjetovan sensi
Evo ga, kliknuo "klasični prikaz" Screenshot_2018-01-02-23-23-11.png
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ovaj put nije dobio na odredjeno vec full ban.
e vidis, uvek se nekako iznenadim kad vidim neko banovan, a samo staf zna zasto ( izuzimajuci deraxov ban gde mi je propala glumacka karijera :D
zasto se u podforumu clanstvo i ideje ne otvori tema za obavestenja o opomenama i (privremenim) banovima da moze da se vidi ko, kako, zasto i zbog cega; naravno bez mogucnosti da smrtnici tamo pisu, samo modovi?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
e vidis, uvek se nekako iznenadim kad vidim neko banovan, a samo staf zna zasto
zasto se u podforumu clanstvo i ideje ne otvori tema za obavestenja o opomenama i (privremenim) banovima da moze da se vidi ko, kako, zasto i zbog cega; naravno bez mogucnosti da smrtnici tamo pisu, samo modovi?

Ovo isto ja razmisljao bas jucer, dok sam listao forum naletih na dobar broj nekih banovanih clanova, a ni ne znam kad su i zasto banovani. Djelovali su mi kao ok likovi.

Jedna takva tema bi bila dobrodosla cisto da znamo kakvi su nam clanovi, a i naravno, kakvi su ljudi koji djele pravdu tj. moderatori.
Naravno, tema da bude informativnog tipa, i samo moderi mogu da pisu po njoj.
Npr, taj i taj banovan zbog tog i tog na toliko i toliko vremena. Vecina foruma to ima, i sa takvom temom clanovi mogu imati u vidu ko je ko na forumu. S kim se ulazi u diskusiju, ko je troldzija, ko spamer i ko je upozoravan za vrijedjanje l tako te stvari.