Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksuz

Aktivan Član
15.06.2007
94
262
63
Ocistio cache i dalje isti problem. U pitanju je Iphone 5s. Ali meni licno i ne smeta, sve dok ih vidim :), ali eto reko cisto da znate da ne izgleda bas najbolje :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eo jedan problemčić, nadam se da se može riješiti. Nedostaju neki od mojih dnevnika na forumu, al uz to sve nedostaje mi kompletna godina 2016-ta u mojim aktivnostima. Mislim da je i dnevnik sa ww, brooklyn sunrise i neznam šta je još bilo isto bio u toj "missing" 2016-toj godini. I mislim da mi još fali nekih par tema, al se nemogu sjetiti koje. Ma najviše mi fali taj moj dnevnik, i sasvim slučajno skužih kad sam htio neki info škicnut tamo. Nije bed, ak je izgubljen prebolit ću ja to već nekako, nego čisto da spomenem, pa ak se šta more sklepat superiška ;) .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jeli genjo, jel moze da se u profil ubaci sta smo sve ubacivali u atacmente, isto kao sto vidim sta sam postovao, tako da se otvori tab ili neki listing sa slikama?
e da, ja nikako ne mogu da nabodem temu "pic post, sve i svasta".
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja bas da napisem... Nikad nije ni bila opcija o tome ko sta gleda. A na kraju, zasto kriti... Ovako je bolje. Znas u svakom trenutku gdje se prenijela neka diskusija, koji clanovi su na nekoj odredjenoj temi itd.