Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dakle,

u želji da pogledam stare teme koje sma pokrenija od samih pocetaka od kad sma na vutra forumu odem na Moj sadržaj pa izaberem Samo teme. Izlista mi teme ali "zadnju" temu tj. prvu mi izlista da sam otvorija 2012 godine a clan sam od 2009 godine i u tom vremenskom razdoblju od 2009 do 15 aprila 2012 siguran sma da sam otvorija barem jos 15 tema, ali gdje su one?

genjo?

isto tako mi je prikazano da sma najaktivni od svoga psotojanja u Muzika podforumu ali vjerujm da to niej istina i da sam puno aktivniji bija recimo u dnevnicima uzgoja nego tu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L
02.05.2013
30
14
8
Niti jedan video na forumu ne mogu pogledat, koristin Firefox. Di bi triba stat video, cilo polje je bile boje ka pozadina u postu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
gore gde ti pise web adresa, pa sa leve strane imas kao mali sivi stit. klikni na njega pa koristi opciju tamo gde pise keep blocking -> klik na disable protection on this page
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pokusja na ovaj nacin rijesiti za vazda taj "problem"

http://postimg.org/image/i8gjoziyt/

-U address bar upišete: about:config
-Potvrdite da ulazite na svoju odgovornost
-Pojavljuje se nobi bar SEARCH pa upišete mixed i podesite kao na slici sa duplim klikom

(mislim da je no joke davno napisa sta i kako)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
administratori su obavesteni i rade na resavanju problema, molim vas za malo strpljenja, azurirajte fotografije negde na kompu pa kada se stvar resi nastavljate gde ste stali, thanks for understanding
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Forum ima problema s chatom. Jednostavno i firefox i chrome blokiraju učitavanje sadržaja chata. Ima li način da se to ispravi, jer vjerojatno vecina misli da moraju pričekati da im se chat učita kako i piše cijelo vrijeme. Browseri ne izbacuju nikakvu poruku da su blokirali učitavanje chata. Mora se manualno "odblokirati". :(
 
13.09.2013
21
7
3
Imam problem sa youtube linkovima, naime nemogu vidjet niti jedan postani video pa recimo kad neko stavi yout video ja u postu vidim samo prazninu na mjesto di treba bit video... to je samo na ovom forumu, ali do prije par tjedana sam mogo gledat i vidjet sav youtube sadrzaj na ovom forumu...
Kaj se to zdrmalo i di bi to mogo poriktat u settingsima?
koristim chrome