Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sto se radija tice zamolio bih urednika da promjeni numeru, cijelo vrijeme slusam "povezivanje" i mogu reci da mi je dosadilo.
Na chatu clanovi ne razmisljaju dva puta o onome sto napisu, zbog brze komunikacije valjda, pa je mozda bolja opcija da ne radi. Napisani post mogu vise puta procitati i bar dva puta razmisliti sta su napisali prije nego sto stisnu "enter"
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
genjo, jesi ti siguran da ljudi dobijaju mejlove... sve validating a nema novog clana vec 2 dana, zapravo poslednji se uclanio krajem aprila

fx9p46.jpg


sad vidim, 30.04. registrovan zadnji clan... meni tu nesto smrdi gadno.
a validating ide u nizu od... ajd pogodi... 30.04. ;)
... a i dalje ne dobijam mejlove sa obavestenjima
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nije nista sumnjivo istekla je licenca za chat pa izgleda zajedno sa njom spam monitoring. Zasto se to desilo ne znam moram pitat nadlezne jer ne bi trebalo jedno sa drugim da je povezano. Iskljucio sam spam monitoring da bi registracije prosla dok ne sredimo licence. Sto znaci moguce da ce biti spamera ali ne mnogo tesko prodju i captchu prilikom registracije.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
NI VRIJEME NI MJESTO!!! ali pošto chat ne dela htjedoh samo bacit pozrav staroj ekips..i naravno svim pridošlicama
moj naklon (da ne spamam više ionako sam zaslužio :slapping: i za ovo :D ) do tipkanja

p.s. imam problemčić sa inboxom pun sam a nemogu obrisati poruke ni 1po1 ni sve odjenom, pa kad neko stigne neka baci oko hvala
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ej, što se tiče novih članova, mislim da znam zašto...ja sam bio zaboravio i mail i password i nisam nikako mogo ući u svoj profil...tako sam htjeo napraviti novi account ovdje...napravio mail, krenio se registrirat....kad ono ne može! sve sam popunio kako treba, pregledo 3 puta jel sve ok, sve ok...uglavnom, problem je kod onog koda kojeg moraš upisati pri registraciji...upisivo sam ga 100 puta i uvijek mi kaže da je kod neispravan, a ispravan je 100% jer sam pokušo brdo puta i refresho kod i sve..i ništa...i eto na neku foru mi je ostalo zapamćeno i uspio sam se vratit na ovaj, pa se nisam rego ponovo, ali mislim da je do tog koda...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Problemi registracije su nadam se rijeseni sada. Svaki dan bude oko 20 tak registracija tako da cu provjerit malo kasnije. Takodje cu rucno odobrit sve registracije u zadnjih para dana.

Edit: cini mi se da smo dobili na brzini opet.

Edit2: registracije rade
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI