PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a što ban kada rke krke je pomislio da je greenka muško pa traži srodnu dušu ne možemo ga sad osudjivat zbog svojih sklonosti
 
27.05.2008
24
0
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
a što ban kada rke krke je pomislio da je greenka muško pa traži srodnu dušu ne možemo ga sad osudjivat zbog svojih sklonosti
E tako se to radi, a ne odma neki banovi :icon_lol:
Jbg, izvinjavam/ispricavam se sto lupetam...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
ezroller je napisao(la):
ljudi... jel zna netko kako se prisluskuju policijske frekvencije??
.. nesto sam citao da su sad postale kodirane sa nekim tetra kodom il nesto slicno al meni to ne znaci mnogo..
.. ako oni vec prisluskuju nas zasto mi ne bi prisluskivali njih?? :)
nek se jave informaticki frikovi.. po mogucnosti da stave neki link na kojem se mogu slusati policijske frekvencije :)))

Vrlo jednostavno bar kod nas u BiH, kakvi crni kodovi, nema tu kodova, samo frekvencija uzmesh malo bolju motorolu sto jaca to bolja, tj veci domet, i sve ove novije stanice(motorola il bilo koja druga marka) imaju opciju za skeniranje frekvencije ,a kako sam skontao kod nas ni frekvenciju chak ne mijenjaju , ja sam na poslu redovno slushao murjake i taxiste kad mi je bilo dosadno, i to sa skoro najslabijom stanicom kojoj je domet 5 km, a kad se popnesh na visinu onda mozesh prisluskivat sve zivo u krugu od 6-7 KM.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Policije toliko ima, da ako se nalazite u bilo kojem mjestu, bilo u centru il ne, vidjet æete provoditelje "pravde i zakona" u 5 min barem 3 puta, najmanje. Izraèunajte kolko to iznosi na dnevnoj bazi...ja ne mogu.

Svojevremeno sam posjetio Nizozemsku i tamo proveo tri prekrasna zelena tjedna. U ta 3 tjedna vidio sam jednog policajca na konju i jedno (parkirano) policijsko vozilo.

Danas kad sam išao na kavu (živim u Bjelovaru), u 400m koje moram preći od kuće do birtije vidio sam 2 patrolna vozila i jednu maricu. Nek mi netko objasni, šta oni to patroliraju u ponedjeljak u 10 ujutro !?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
patroliraju oni kitu moju,(sa oproštenjem)
nemaju oni pravoga posla a moraju biti na radnom mjestu, kod nas tu dosta igra ulogu naše stanje na balkanu i kakti ova kriza koja nas sad sve lovi i obuhvaća...

da oni imaju pametnijeg posla nebi patrolirali i kažnjavali djecu koja prevrču kante za smeće ili šaraju po tramvajima, nego bi se malo trgnuli i napravili nekog reda u državi...

neki dan sam baš gledao, ispred mene vozi se policijski auto, i točno vidim kako bezveze gledaju okolo s nikakvim ciljem, nakon nekog vremena samo su skrenuli u obližnji kafić valjda da se malo okrijepe od "ISCRPNOG" radnog dana (mozes si mislit)

ja još dan danas nemogu vjerovat kolka se prašina diže radi jednog jointa koji policajac nadje kod nekoga....
sjećam se slučaja, neki "TATIN SIN" je ubio neku curu i dečka u autu na cesti, dobio je 3 mjeseca zatvora, NIJE mu oduzeta vozačka, a neki klinac je kod sebe imao kesu vutre, (jest da je malo veća količina, 25grama) dobio je 3-6 godina zatvora, pa neka mi netko kaže di je tu logika..... i jaaako me smeta to što ako netko padne doma sa SVOJOM vutrom koju je SAM SEBI posadio, zašto mu se bez daljne obrade automatski stavlja ono PUŠTANJE U PROMET, eto, zašto misle da svaki koji sadi SEBI za gušt želi zaraditi na tome, neide mi to u glavu.... jako me to smeta, i na to jako gubim živce kada se razgovara o tome među društvom...

jako je puno nedostataka na području bivše Jugoslavije, a ja pričam osobno za RH...
nema posla = raspad sistema, koji automatski "zagljupljuje" ljude, te više od 80% ljudi najebe niti kriv niti dužan, nisu dileri svi koji kod sebe imaju 1 gram marihuane ili zamotan joint....

FUCK THA POLICE, get a job and then get a life
 
31.08.2009
38
4
0
36
treba imat smišljene šifre za određene riječi i akcije... em je praktično, a i znaju bit varovi kad se takav jezik koristi pred trećim osobama :icon_lol:

Lansirna rampa za aktiviranje odjeba – praćka!
Faktor odjeba 45S.6!
Koaguliraj koaksijalni integralni manipulator ispaljivanja odjeba!
Poprečni koaksijalni motor aktiviran!
Odjeb je lansiran!
O:2flip:D:2flip:J:2flip:E:2flip:B za policiju lansiran!
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
SiD je napisao(la):
patroliraju oni kitu moju,(sa oproštenjem)
nemaju oni pravoga posla a moraju biti na radnom mjestu, kod nas tu dosta igra ulogu naše stanje na balkanu i kakti ova kriza koja nas sad sve lovi i obuhvaća...

da oni imaju pametnijeg posla nebi patrolirali i kažnjavali djecu koja prevrču kante za smeće ili šaraju po tramvajima, nego bi se malo trgnuli i napravili nekog reda u državi...

neki dan sam baš gledao, ispred mene vozi se policijski auto, i točno vidim kako bezveze gledaju okolo s nikakvim ciljem, nakon nekog vremena samo su skrenuli u obližnji kafić valjda da se malo okrijepe od "ISCRPNOG" radnog dana (mozes si mislit)

ja još dan danas nemogu vjerovat kolka se prašina diže radi jednog jointa koji policajac nadje kod nekoga....
sjećam se slučaja, neki "TATIN SIN" je ubio neku curu i dečka u autu na cesti, dobio je 3 mjeseca zatvora, NIJE mu oduzeta vozačka, a neki klinac je kod sebe imao kesu vutre, (jest da je malo veća količina, 25grama) dobio je 3-6 godina zatvora, pa neka mi netko kaže di je tu logika..... i jaaako me smeta to što ako netko padne doma sa SVOJOM vutrom koju je SAM SEBI posadio, zašto mu se bez daljne obrade automatski stavlja ono PUŠTANJE U PROMET, eto, zašto misle da svaki koji sadi SEBI za gušt želi zaraditi na tome, neide mi to u glavu.... jako me to smeta, i na to jako gubim živce kada se razgovara o tome među društvom...

jako je puno nedostataka na području bivše Jugoslavije, a ja pričam osobno za RH...
nema posla = raspad sistema, koji automatski "zagljupljuje" ljude, te više od 80% ljudi najebe niti kriv niti dužan, nisu dileri svi koji kod sebe imaju 1 gram marihuane ili zamotan joint....

FUCK THA POLICE, get a job and then get a life

totalno se slazem i dok sam čito to što si napiso malo si mislim ajde netko razmislja tko ja...za plakat
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
takodjer se slazem sa sidom i no nameom pa i miljenicom ...oni imaju svoga posla ne zanima njih klosar sa frulom dvije i ne lutaju svudje da bi prisluskivali o cemu to pricaju dvojica d... na klupici u parku i tako zasto bi se zajebavali bezveze a jos sto nam je drzava u k a i caja nema ko g... ko ce da te trazi i prisluskiva mada sam eto cuo posljednjih dana da je talijanska policija donirala neki laptop da kosta nesto pun k.. i dati caji drze taj lap... u autu i dok djiravaju mogu prisluskivat sve oko sebe da ide nesto preko satelita eto stvarno ne znam o tome bas detaljno al eto takvu sam vjest dobio al uvjek postoje sifre sto je rekao kolega carl sagan caj piva kafa uvjek nesto smislis i tako da te zaboli k... za svo to prisluskivanje i tu paranoyu koju vam je netko nabio al sto se tice laptopa ako ko zna bolje nesto vise o tome nek objasni...ako uopce i postoji takvo nesto mada sad kad razmislim k... trebali bi imati caji nesto poput t-coma ili vipa da prisluskuju ako njih dvojica tukaca u autu prisluskuju mogu cuti samo jedan eventualno dva razgovora a cim je vise adioza im je a ovi su rekli da se sve moze prisluskivati 20- 30 100 ljudi ne znam glupo zvuci al eto...
 
31.01.2009
2
0
0
35
doors_of_perception je napisao(la):
danas smo skužili kako je probijena naša buksa u šumi... juèe tip stajo 30 metara ispod i gledo nas pa nesto, a danas ujutro bio još jedan kad frend rolo jutarnju u šumici... Kad se spuštali nikog nie bilo kad prohodali 100tinjak metara pojavila se dvojica iza nas i opet gledala. Zato kažem još jednom, oprez!!!

dobra vam buksa onda ;) :dog_walk2:

edit: a i ono kad ste pricali kako hebete muriji mater i sve reko je u jednoj pjesmi nered ili stole nesjecam se : ljudi se ubijaju, a zabranjena je trava!
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
A Doorse sine (evo s..baću stvar, možda bi nekom bilo zanimljivo gledat što piše jedan a što drugi), koji ti je to đir, prominit nick pa onda citirat i komentirat sam sebe ;)
A pšššš, Ramona - partypooper ;-) ... niš, sad opet čejndžaj nik, ovaj ti je razotkriven, buahaha
 
31.01.2009
2
0
0
35
ma o cemu ti pricas ? jebote c-c-c znas ti ko sam ja? JA SAM TVOJ BOG BOGATT :D nerazumijem samo sam posto svoj prvi post gore koji je bio vezan i koji je quoatao lika kojeg znam i s kojim sam bio masu puta na istoj buksi koju sam i kvoto materina mu :d
malo ti preispitaj kolicinu THC-a u sebi pa onda postaj ;) pozdrav

sorri sta sam off topic ali moram atakirat na ovaj spam, naravno sa demantiranjem istog
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
vjerojatno je došlo do zabune jer mi znamo da si se logao bar jednom s doorsovog kompa, ili on s tvog.
 
14.10.2009
17
0
0
33
malo oftopik, neznam di bi trebo stavit (nov sam), ali, ne bi li policija imala koristi od ovog sajta da uzme ip adresu od svakoga i posalje im patrolu doma sa nalogom na pretres? rezultati bi bili ohoh. am i wrong?
 
14.10.2009
17
0
0
33
neznam ja koliko je jaka ta enkripcija : - )

sve u svemu, iako se kladim da ovaj sajt cita i policija, nisu po mojim saznanjima jos nikog "sredili".