PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A čuj jasno je da oni rade svoj posao ali i dobar dio njih su neiživljena govna koja uživaju u tome da maltretiraju pošten svijet, posebno ovako mlađe pošto im oni nisu nikakva prijetnja ma ima dobrih policajaca ali usudim se reći da je jako velik dio gamad koja uživa u tom osjećaju moći koji im daje položaj
 
21.05.2008
20
0
0
43
Šaman Šandor je napisao(la):
A čuj jasno je da oni rade svoj posao..(tu si negdje u pravu)..u tom osjećaju moći koji im daje položaj
Al to su većinom cajci koji rade na područjima kojima sami ne pripadaju..
Bar je u HR tak..
Mozda ste danas mladi no ne i sutra, doći će i vaše vrijeme..a tada ćemo svi u ovoj temi đeje bit slobodni..
Znam sve je žalosno po pogledu rije..al hebiga..
Zato sam si ja nabavil plavu rotirku..pa ih malo provociram..(kak oni provociraju nas)..
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
u pravu je Spinx.. ne ic pusit u parkove i skrivat se okolo.. znali smo frend i ja vise puta od kuce do centra (sat vremena hoda) zapalit frulu-dve i tako su jednom prosla dva murjaka pokraj nas a meni đoint u ruci i nisu nis skuzili..
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
vjerovatno si tu u pravu.. ne znam, nisam imao nikad susret s krimovcima tako da...
ugl. da kazem svoje misljenje o njima. jbg ima i dobrih a ima i losih. al sve u svemu su govna koja zabadaju svoj dugi nos zakona posvuda :)
 

KaraJack

Aktivan Član
Da zabadaju nos, zloupotrebljavaju moc sa znackom, za mene je svaki drot supak i ostat ce spuka. Dobar drot je kad je dole kad mu je vrijeme isteklo.

Dozivio sam neke scene koje vise ne spadaju pod humanost i etc. u zivotu se bojim samo jedne osobe a drota nikad! Makar to na guzici tetovirao "Fuck the Police"

Nadam se da zbog ovog posta nece biti frkxa....peacee
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ma ima murjaka svakakvih, imao sam i dobrih i loših iskustava s njima

naravno, ipak više loših, valjda si misle da zbog svog posla mogu bit bahati...
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
meni ( +2 frenda ) su jednom uletili civilci...

vecer je bila ugodna, chillali smo u jednom parku, krenuli zarolat frulu...
a kad eto 2 lika, casual, oko 25 god...
pitaju jel se mogu skrpat, mi: naravno, zasto ne, sto ima, odkud ste, ugl. normalna zajebancija, kad odjednom, dok je lega zarolao i spremio ket u gaće, jedan vadi znacku i uzima joint+ket, a mi PAF....

a sto ces, pali smo, tj. jedan od nas troje ce past...
i sto cemo nego dalje zajebancija, rekli im: decki, dobra vam je spreha, al di bas nas, vamo-tamo...

i na kraju balade su nam vratili Joint i ostatak keta...
hehe, tko bi rekao :D
 
30.11.2007
28
0
0
36
sto ja mislin o pandurima, seljacine. ali citiram tbf i slazem se sa njima
" Zanimanje policajac, ove države sam dika,
ustavnoga poretka prilika i slika.
Nisan tu da razmišljan, vec da slušan što mi kažu.
Odojen sam maricom, i odgojen sam palicom.
Ne podnosin dilere, nacin njihova života,
oni su korov društva, civilizacijska sramota.
Znalo je bit i to da mi nude mito,
ali tudje necemo reka' je još oni tip (drug Tito).
I uopce ne marim kad je rjec o pari,
nepotkupljiv sam i okrutan ka' prljavi Harry.
Ka' Sledge Hammer slušam naredjenja bez zbora.
S pištoljem u ruci bit cu najveca im mora.
Svrha mog života je borba protiv kriminala.
Ja sam ratnik na frontu društvenog morala.
"Oprosti dragi, al' od života bi' više htila",
rekla mi je žena, kad me napustila.
Nisam ni za što kriv, al' opet svi me mrze.
Instrument sam kojeg u ruci neki drugi drže.
Toga sam svjestan, al' to moja stvar nije.
Ostalo je još mnogo borbi do penzije.
Pred citavog truda znam da svejedno,
glavne face izvuc ce se uvjetno"
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Frula je napisao(la):
u pravu je Spinx.. ne ic pusit u parkove i skrivat se okolo.. znali smo frend i ja vise puta od kuce do centra (sat vremena hoda) zapalit frulu-dve i tako su jednom prosla dva murjaka pokraj nas a meni đoint u ruci i nisu nis skuzili..

ili

pokušat izbjegavat što više moguće pušenje u gradu i potencirat šume, more tko ima itd. Je da je mrakača sumnjiva, pa još kad vidiš grupu u njoj, prvo šta ti padne na pamet (još drotu sigurno) je buxanje zbog nečega...ali alternativa bit na otvorenom je još gore... STATISTIKA brate...kad tad nakon 500totog puta nakon 5 godina takvim načinom morat će bit sranja...zato su najbolja mjesta tamo di panduri niti ne zalaze, a to je priroda...i eto ti mrakače s ogledom, mirisom, zvukovima i svom ljepotom koju možeš dobit...uz atmosfericu:)

Šta se tiče pandur radi posao/zloupotrebljava posao..naravno da individualno ovisi, ali većinski je čisto logična stvar da u takvim situacijama većina zloupotrebljava..većina i od nas u istoj poziciji bi isto radila... Slo-ERA voli to nazivati "kad obučeš čovjeka u odijelo"...i eto komedije s ljudskom prirodom:) Nemam ništa protiv da oni odrađuju kriv zakon (ipak je to čak i iznad njih koji ga provode izravno)...samo nek se ne iskaljuju na ljudima... daj čovječe, odi tuć 35togodišnjaka, pa kad te polomi neće ti bit svejedno...a ne ovako mulariju tražit i drkat im ***** po čelu. A i interventna postaja je poznata po svojoj brutalnosti, bahatosti, aroganciji i umišljenosti što proizlazi da su batinaši sa leđima (zakon + šta ih ima koji se čuvaju u grupi i napadaju ko pizde hijene)... Ne znam... najbolje im nedat povoda jer to je sve bitka sa vjetrenjačama..ohladit se pa ih prcat diplomacijom...na to se pale jer igraju igru: akcija-reakcija:)):punch2::wave:
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
...shta ja znam ne mrzim ih ja bash toliko... ipak na kraju krajeva ja sam njima uteko sa 15god u djepu bezbroj puta, sad da ih mrzim ako su oni jednom naletili na mene pa bash i nechu... istina da ima krkana vechih od ljudske gluposti ali poznajem i masu dobrih... chinjenica takodjer je dok sam studirao da je najvishe dimasha bilo upravo u kriminalistici... it's nothing personal...
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Treba samo na finjaka s njima, sve na lijepo i iskreno_Od kad mi je to ušlo u glavu(a trebalo je) swe 5(čak mi je fora malo popričat s njima)...nestane ta paranoja makar imao nešto, a čim je tako zakonom prirode maje ih privlačiš pa te manje zaustavljaju i tlače...
Čudnjak!:)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
treba bit diplomata...igrat obrnutu psihologiju... kontaš, oni traže te reakcije nagle, agresiju, opravdanje, strah, frustraciju, okolišanje...isto kao i ona bagra izbacivača, securitya....to su osnove psihologije (nažalost veoma nepouzdane, a kod njih još na puta sto jer nije ti nimalo ugodno kad te startuje konj od 120 kila i 2m i onda jebe u mozak, a ti se treseš da ti se život zakonski ne upropasti) i na to treba igrah hladno i razumski...što oni više napadaju, to ti mirniji moraš biti...nema druge, inače natezat se s njima nema smisla kad oni tako i onako moraju ispunit kvotu za tu veče pa lako u kombi i via sv. vid 1. policijska u prižun da se "ohladiš" :)

ali ona pitanja u beskonačnost su mi najjača:D

"imaš li šta trave kod sebe? a rizli? na nemaš niti za pljugu u džepu? a jesi kad pušio travu? nisi nikad? ama baš nikad? nisi nikad probao povuć jedan dim? šta baš nikad?"

ono, teško je ostat hladan na to:D ali neprestano ponavljanje mantre ne, obično, pomogne:D
 

neo_81

Aktivan Član
26.07.2008
73
2
8
43
fĿőШ∆S┬eЯ;73808 je napisao(la):
Treba samo na finjaka s njima, sve na lijepo i iskreno_Od kad mi je to ušlo u glavu(a trebalo je) swe 5(čak mi je fora malo popričat s njima)...nestane ta paranoja makar imao nešto, a čim je tako zakonom prirode maje ih privlačiš pa te manje zaustavljaju i tlače...
Čudnjak!:)

:respect: o tom i ja pricham ;) vech samim tim da si reko dobro vecher i da imash osobnu smanjujesh rizik od pretresanja za 10% ;DDD