prvi grow 250w domacica

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
IMAŠ FENNN TJ. SUŠILO ZA KOSU PA UTIKAJ NEKA DEREEE!!!!! lijepe su skrozzzz daj im malo toplote brate :=)
 
S

silikolor banda

Guest
12.03 krenuli polako da se formiraju hedovi. biljke rastu ko lude, pocinju da me brinu kuda sa njima je....m ti sativu! da li da im radim LST? ima liu ko ideju? da li moze da im steti lst zbog toga sto su u cvetanju?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ako nemaš mjesta,savijaj!Nema ti druge,samo nježno i polako jer sad je malo tvrđa stabljika,koliko sam na svojoj primjetio.
I daj neke slike da vidimo malo kakve su :watchplant:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
samo ti nju lst nema problema ali lagano svaki dan po malo da ne pukne
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
možeš i suppercropat,lijepo če i gusto rast poslje,nemoj se ništa bojat samo stisni stabljiku dok nečuješ da pukne iznutra i savij pod 90 stupnjeva,oporavit če se u roku 3 dana i lijepo če nastavit masnije da rastu!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
te bijke bi mogao da pesadis vec da ti koren ne zakrzlja , a i mogao bi da obmotas tegle da korene nedobija svetlost... to mozes resiti sa alufolijom.
 
S

silikolor banda

Guest
14.03 presadjene u vece saksije i uradjen bas zestok LST. zanima me kakve posledice ovakva doza stresa ima na cvetanje i urod biljke.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Pogledaj moj dnevnik.Ja sam također isti dan presadio i savijao_Odmah je isti dan glavni vrh krenuo gore.
 
S

silikolor banda

Guest
a jesu li bile u cvetanju kad si to radio? i imam problem, jednu sam previse nategao i pukla je. nije se polomila da tako kazem da je otvoren prelom nego je samo savijena. sta da radim? ima li joj spasa? krivo mi je u tri pm.....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma savijam ju već 20 i kusur dana,a toliko odprilike i cvjeta.Moja nije baš rekla "krc",ali isto je stabljka recimo pukla-pod pravim kutom je i ništa joj nije.
 
S

silikolor banda

Guest
e haze bas kao na snimku. znaci da se ne brinem :)))))) hvala ti puno
 
S

silikolor banda

Guest
15.03 biljke nicim ne pokazuju da su osetile imalo stresa od presadjivanja i LST. cak i ona koja je i nehotice dobila super cropp tretman :pPP se super drzi. donji hedovi su iskoristili priliku i krenuli uvis ka svetlu tako da verujem da nece zaostajati u kvalitetu za main vrhom. ubacio sam mali kalolifer u vrh boxa i ja i matori smo po 1 ustajali i palili ga na po minut, u 2 i u 5 jutri. u 10;30 kada palim svetlo bila je temp 18c mislim da nije lose. biljke se rascvetale sve u 16, mirise cela kuca. sva sreca da mi je dnevni boravak u drugoj kuci i da ovde ne ulazi niko sem clanova porodice :))) inace bi bilo bas frka. za sad sve funkcionise kao po loju, nadam se da ce nastaviti ovim ritmom. nove slike stizu uskoro da vidite kako izgledaju posle LST
 
S

silikolor banda

Guest
uradjen super cropp donjim granama da bi se hedovi izvukli da dobiju vise svetla. za 3 sata digli glave uvis bez problema
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi kada pocinju hedovi da se debljaju? sve mi deluje da bas sporo pravi hedove.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Zar malo stresa imaju...normalno je da uspore malo. Ne brini krenuce one,a kako idu tako se vise debljaju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.