Prvi grow i hrpa pitanja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.01.2011
35
17
8
43
Bok,
Ovo proleće planiram posaditi svoj prve biljčice. Kako planiram saditi na balkonu planirao sam uzeti Lowryedere jer sam čitao da ih je vrlo jednostavno uzgojiti i da je to sve skupa brzo gotovo (do 3 mjeseca max. ako se ne varam) pa sada imam par pitanja za vas:
1. Preko Alien growshopa planiram uzeti 5 sjemenki Lowrydera no vidim da tamo nude Lowrydere 2. Koje su razlike i je li mi bolje uzeti 1 ili 2?
2. Do koliko centimetara te biljčice max. narastu i koliko mogu očekivati "uroda" cca. od svake?
3. Koliko dugo sjemenke mogu stajati? Planiram uzeti 5 komada pa onda 3 posaditi na proljeće, a dvije ostaviti za august :)
Evo, to bi bilo to zasada. Zahvaljujem se unaprijed na odgovorima :)
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Lowryder -> Williams Wonder x Northern Lights #2 x Mexico

Lowryder #2 -> Santa Maria x Lowryder [Williams Wonder x Northern Lights #2 x Mexico]
 
18.01.2011
35
17
8
43
Planirao sam šiknuti osušena govanca u zemlju jer su navodno dobra za rast korijena.
Dobra ideja ili loša ideja?

I još jednom se ispričavam za glupa pitanja i ne traženje po forumu, ali općenito se loše snalazim s pretraživačima svih foruma (pa tako i ovog).
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
jaja je napisao(la):
Planirao sam šiknuti osušena govanca u zemlju jer su navodno dobra za rast korijena.
Dobra ideja ili loša ideja?
Pročito si komentar od loop-a.Samo gnojenje je dobro tako da nemože biti loša ideja samo nemoj pretjerat (ako sam u krivu neka me netko ispravi)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
jaja je napisao(la):
Planirao sam šiknuti osušena govanca u zemlju jer su navodno dobra za rast korijena.
Dobra ideja ili loša ideja?

I još jednom se ispričavam za glupa pitanja i ne traženje po forumu, ali općenito se loše snalazim s pretraživačima svih foruma (pa tako i ovog).

Navodno su dobra kokosja ili od goluba ali cemu kompliciranje kada danas imas cuda u vreci,provjerena,sterilna idealan ph bla,bla
 
24.10.2012
22
18
3
33
Zanima me jeli ovo iko radio kao na videu: https://www.youtube.com/watch?v=FmutpBmkjXs
Dakle lik stavlja gliste u saksiju prilikom prvog presadjivanja(kao zemlja ce biti rahlija,prozracnija...)Posto sam i ja mislio da radim autdor ove godine(kupovna zemlja u vrecama za smece ukopana u zemlju),ali nemam opciju (perlit,vermulit,pa cak ni stiropor)?
Misljenja?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
nema smisla ukopavati vrecu u zemlju..ogranicis joj prostor u kojem raste korijen i outdoor gubi smisao.Isto kao da si u posudi od 5-6l izneo van i kazes ja imam outdoor.Ovom liku na videu treba naplatiti novcanu kaznu iz ophodenja prema biljci..mlati na sve strane s njima i nemogu vjerovati da ju nije prije presadio .....rep-somu na videu
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
tja...
ne bih ja puštao nikakve živuljke blizu mojih malenih.....
šta ja znam....
možda i ima smisla,ali kao i uvek-sačekaču da se neko odvaži da proba pre mene xD pa ćemo videti rezultat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Muriz