Prvi hedovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
E drustvo, aj podijelite ono kako ste se osjecali kada ste popusili svoj prvi licno uzgojen hed?
Ja licno nisam to jos dozivio, ali iz dana u dan se blizim tome i mogu vam reci imam neki tremu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Sjećam se svoje prve biljke ko da je jučer bilo. Cijelo ljeto sam je šaltao na dnevnoj bazi ujutro iz ormara navečer u ormar.
Sunca je bilo direktnog cca 4 sata.
Osjećaj kad sam zapalio je bio razočaravajuć, osjetio se i klorofil i slama, ali to me nije obeshrabrilo, dapače. Evo pokoja sličica.

:D
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
joooj kad se sjetim :D prvi put nisam niš kužio,možda ni drugi i treći...osim suhoće u ustima,al sve poslje kad sam god zapalio me trgalo...i to su bili smjehovi,pokažeš mi prst i ja se kidam od smjeha :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ne sjecham se..
aaa...ne sjecam se ni nekog "hajpa" oko toga.mozhda mi zato ni nije dublje urezano ostalo...a mozhda sam i stara..
sjecham se samo da sam neke vrhove u alkoholu drzhala...kao za tonik..i da se netko bas gadno razbio..ali.mutno je sve to..hahhahha
+tada sam mogla uzgajat samo ono sto se moglo uzeti na ulici ( i sjeme iz trave koju je frend iz nizozemske donosio )..pa i to mozhe biti razlog shto se tog duvanja ne sjecham-kao necheg posebnog..
 
14.04.2014
38
74
18
evo i ja cekam svoju prvu berbu :smoke18: kalasnjikova buja na kraju treceg tjedna cvijetanja imam tamo na forumu temu o njoj sutra cu bas baciti par slika da vidite ;) sretno
 
20.04.2014
21
45
0
Sjecam se kao da je jucer bilo, ja i prijatelj krenuli u ribolov i kad smo dosli smoto nam ja, sirova bila nisam je ni susio. Kad nas je to opalilo nismo ustajali 2-3 sata sa poda, nismo ni stapove sklopili :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mina Acab