Prvi out grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
E viš problem,ovu veću nema šanse da ću uspjet bez da ju polomim presadit jer sam smotan pas mater...vjerojatno ću izrezat kante i izvadit bez ikakvog čačkanja pretjeranog u zemlju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Pokušat ću :) Ekipa znate što sam ja sad skonto(tek sad)? Da na čepu od plantele ima za doziranje u ml koliko ide na 2l,ja sam do sada CIJELO VRIJEME pun taj čep sipao u bocu od 2l tj. 50ML plantele na 2l i davao biljkama :/ Pa nije ni čudo što su tako razgranate i jedna na drugoj haha i sad se čudim kako su to preživjele? Joooj baš sam kreten i pol! Nikad ne čitam sve :( al dobro hajd imam sreće žive su.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ova zemlja je zaista dokaz da izgled vara, tu valjda i paradajz da posadiš bio bi valjda oko pola kile...
Sretan grow i javljaj dalje kume...samo da ova velika fino poživi i razvije se....
baci koju fotku za par dana opet.....

respect...

S.

p.s.-još kažeš da miriši na vrhove...stvarno čekam nastavak sa zanimanjem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Evilmage007

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Dobre su baš se fino ova prema vrhu počela lagano oformljavati...baš da vidimo pošto si rekaon da su random semenke a i ova tvoja dobra zemlja....min jedna fotka tjedno molim....:djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Evilmage007

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ovo je sad dobar primjer svima kako biljka dobro podnosi pregnojavanje ukoliko ima dovoljno sunca i zemlje. Sve pojede i ne pregnoji se.

Steta to nisi ubacio perlita ili stiropora u zemlju al nista nije kasno. Sad drzis biljke u kanti od 15l a napunjene su napola znaci jedno 7-8l zemlje ti imas sto je velika steta ako si u prilici da radis outdoor grow. Ispod 30l biljka nece postic 2 metra visine i 2 metra sirine. A i to sam puno reko, idealno za outdoor je 60l i vise, nista manje od toga.

Ja brate da sam na tvom mjestu, uzeo bih cijelu jednu bacvu pa presadio u tih 60l zemlje ili direkt u zemlju, evo sad ce 8.mj, pocet ce ti cvijetat nes dobit ni 150g od nje ak je ostavis tako a kad ona pocne cvijetat onda je vec i malo kasno za presadivanje jer se ukorijenila i zna svoj kapacitet. AKo ju presadujes tokom cvijetanje, stresiras ju i produzujes cvijetanje.

Kak oces, uspijet ce ti i ovo sto posto al nece bit urod kakav bi mogo imat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Evilmage007

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Nek se malo ovo loše vrijeme smiri pa ću ih direkt u zemlju staviti ;)
Evo današnjih slika nakon hranjenja.

EDIT
Da se ja puno nezahebavam,izrezat ću kante jer je mene strah to onako da stavim između 2 prsta žbidelj pa vadit van,neka hvala,hebeš kante ima ih na bacanje :p
Iduće slike će biti s žbidelji direkt u zemlji ;)

EDIT2
Taman sutra je oko 30C i to cijeli dan sunčano,sutra vodim ljubav s njima :D :D hhhh





 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Oprostite na duplom postu,ovak sad sam bio rupe iskopat no 2 rupe su bez m od mrava i treću rupu kopam i ne mogu pogoditi da nema mrava,što da radim?
Nisam još presadio jer je zemlja podosta vlažna,tek pridvećer ću moći presaditi.


EDIT
Najveću biljozu mogu presaditi u kalić od 90L ako se nevaram,2 direkt u zemlju(manje) a 1 u taj kalić(velika).


EDIT2
Po mom zadnjem postu s slikama,dali se može procjeniti koja je sativa a koja indica?
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Izgleda nemam sreće,moram nać baš baš fotoaparat da mogu uslikati to na što sumnjam da su ****** sve 3 :( :( Nešto nalik jajašcima imaju sve 3 biljoze.


EDIT
Bile nebile muške,nagodinu ću uzeti feminizirano sjeme,planiram s barneys farm,zanima me dali šalju na balkan?
Dali je tko imao iskustva s njima?
 
Poslednja izmena: