Prvi outdoor nepoznato sjeme x2 + 1 half indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Samo je nemoj po ovim extremnim vrućinama zalivati dok je sunce, nego pred veče kad je sunce slabijeg inteziteta, ili kad zađe. Inače dobro to sve izgleda :thumb: .
 

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
DatPurple je napisao(la):
Ahhhahah da al sumnjivo je na sajt lopatu nosit jer prolazim kroz naselja al sta se mora mora se :)
Nisi valjda lopatom mislio kopat? Haha
dobro si ti ovu biljku kod kuce kamuflirao, izgleda kao da je nesto drugo :D
Sretno! :)
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Hvala svima,samo sad je skola zavrsila imam vremena napretek,redoviti update cete dobivat samo nemam sjemenki aaaaaaaa,sutra idem zemlju kupit onu iz konzuma 20 kn 20 litara,tu sam koristio i za ovaj indoor prvi pa mislim da je dobra a i npk je dobar...
Eh sad hahah ko ce bez lopate kopat toliko jaooo al cu se namucit...
Imam jos jedno pitanje bitno,po ovakvim vrucinama dakle 30+ stupnjeva koliko tjedno da zalivam biljke i sa koliko vode svaku???
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja kopam sa žlicom ili špahlom, mogao bi i prstom jer u mom kraju nema kamena. E sad jbg. koliko vode to ćeš sam zaključiti, ovisi o mnogo toga, dok su manje manje će i žedniti a čim porastu poraste im i apetit za vodom.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
E sad tu zavisi od dosta stvari,ali neka ti bude okvirno na jedan dan jedna litra..to neznaci da treba da ides svaki dan da zalivas sa po litrom vode jer ti ni nebi valjalo nego zalijes sa cetri litre vode po biljci i posle cetiri dana odes opet da zalijes..a kad biljka bude veca a i temperature isto vece onda treba i vise vode,ja sam stavljala hidrogel pa je meni i dosta lakse a i manje vode potrebno za zalivanje..:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma jojjj kakvi toliko vode za tak male biljke, pa to bi bio potop makar i okvirno kak kažeš, pa čak i po ovim vrućinama. Zamisli 4 litre vode po biljci od 10 centi, iako sumnjam da su i tolike. Meni na tak male ide litra tjedno i to na dva puta po pol litre. Pa moje u cvjetanju dobiju tvoj omjer al samo po ovim vrućinama inače nebi ni toliko dobijale.
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Ja ih zalijevam 2 put tjedno svaku po litru svaki put,dakle dobiju 2 litre tjedno,mislim da je to nije previse jer nisu u kanti nego prolazi sve dole kroz zemlju a zemlja je tvrda pa sve upije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
A zavisi od velicine rupe sajta,kod mene je 80x80cm i dubine 60cm pa bez problema stane tri do cetiri litre po biljcici...i nemoram bas cesto ici na sajt sto manje odem to i bolje...:) svaki peti dan odem i za sada biljcice super napreduju..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp