Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
gens je napisao(la):
da ja želim NYCD, predivno miriši!

donio sam doma nekih 2g koje sam kupio kod Dampkringa... odlačna stvar!

Jedini je bed kaj cvate 13 tjedana... već sam gledao po netu kako bi ga naručio, ali ne znam da li stvarno želim imati biljke tako dugo na cvjetanju... ko će to dočekat!?

NYCD cvjeta oko 10 tjedana... Kad sam bio u Dampkringu pomirisao sam njihov NYCD i znam da je bio dosta finog, ali blagog mirisa sasvim nešto drugo od ovog što je Soma uzgojio, to je nešto sasvim drugo...
Dampkring je zakon, žalim što nisam probao SSH i Amnesia Haze... :maryjane:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Nisam ja rekao da ti išta nudiš ili potražuješ (koje debilne riječi), samo kažem da ima ljudi koji to drukčije shvate! žišku?

Neki od njih su panduri:)assshaking:), a neki su samo vudreni u vugla!:vb_devil:

Peace:maryjane:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
A.C.A.B. :violent018:
Pa kaj, ovo je slobodna zemlja... Što bih ja sad trebao paziti što će panduri pročitati ono što ja napišem na ovom forumu ili kaj?
Boz :sun2:
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
ohooho
pa nasi mileti (jazavci) su mozda unaprijedili sustav i mozda posjeduju kompjuter?
sjecam se miletovih rijeci za plejku1 (grunfovski instaliranu) u parku.... (uz kemijanje sa kabelima) ciji je ovo KOMPJUTER, odakle vam ova TELEVIZIJA, di ste se spojili na ENERGIJU?
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Nisam ja rekao da ti išta nudiš ili potražuješ (koje debilne riječi), samo kažem da ima ljudi koji to drukčije shvate! žišku?

Neki od njih su panduri:)assshaking:), a neki su samo vudreni u vugla!:vb_devil:

Peace:maryjane:

my bed također... :icon_redface:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Dobra vijest za Slavonce i ostale koji gravitiraju Osijeku od 15.03.2008 Germanwings uvodi liniju Osijek-Koln i ja danas probao bukirati za 4 mjesec i izaslo me 38 eura povratna sa svim taksama. znaci jos nekih 38 eura za IC Koln-Amsterdam i ispadne stvarno jeftino. Tko zeli moze za malu lovu osjetiti duh Old Amsterdama .....
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
avion ti je vise manje 1800kn
bus ne bi preporucio
vlak je vise manje 1400kn

hosteli variraju od vremena u kojem ides,
naravno kad je sezona skuplji su,
cca 25+€ / dan

dzeparac potreban je cca 35€ / dan,
to ukljucuje - 10€ hrana,
10€ cuga po coffee shopovima
i ostalo..

recimo, put avionom od 26.12 - 2.1.
kosta cca 750€

zabavite se, kad ja nemogu :(
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
maaa ja mora da zabrijem tamo
jos dok sam ziv,eto kolko sam skroman:bananallama:
ma oso bi ja u machu pichu,da me netko pita
tamo u onu malu kuchicu na proplanku ..heh:)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Za ekipu s podrucja Osijeka i okolice, low cost kompanija Germanwings od sljedece godine vozi Osijek-Koln , kartu mozete bukirati po cijeni od oko 40 eura (naravno povratnu) i uzmite da vam je cijena vlaka Koln-Amsterdam 30-50 eura eto vas za male pare tamo.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Cutki je napisao(la):
avion ti je vise manje 1800kn
bus ne bi preporucio
vlak je vise manje 1400kn

hosteli variraju od vremena u kojem ides,
naravno kad je sezona skuplji su,
cca 25+€ / dan

dzeparac potreban je cca 35€ / dan,
to ukljucuje - 10€ hrana,
10€ cuga po coffee shopovima
i ostalo..

recimo, put avionom od 26.12 - 2.1.
kosta cca 750€

zabavite se, kad ja nemogu :(

@ Cutki - molim te, ne piši gluposti kad ne znaš kako se putuje.
Kad netko počne pisati ovakve gluposti popizdim.

Kao prvo, avionska karta može koštati svega 2€ ako si dovoljno informiran.
2005. godine sam platio povratnu kartu iz ZG do Madrida svega 4 € s uključenim taksama (putovao sam preko Kolna i za svaki let platio 1€); letio sam Germanwingsom.

Pretplatite se na newsletter jeftinih avio kompanija!

Iz ZG se Germanwingsom može putovati za siću, također ima i TUIfly koji leti sa Krka za Koln i cijelo vrijeme imaju akcije. Od 1€ do nekih 10ak eura (takse uključene).

Iz Kolna se može putovati brzim vlakom Intercity Express (stvarno brz +300km/h) i u Amsterdamu si za svega 2h i 30min.
Kartu treba kupiti preko bahn.de po tarifi Europa Spezial za 38€ povratna.
Znači, put za Amsterdam može koštati svega 40€.

U Amsterdamu ima Stayokay hostel koji je stvarno super, čist, nov itd. z svega 10€ dnevno ako se dovoljno unaprijed rezervira.

Po toj računici, za 100€ je moguće organizirati put i smještaj za 4-5 dana. Za tamo je dovoljno još 200€.

Kad sam ja bio potrošio sam ukupno 350€ za 3 noćenja, a sve sam to na brzinu organizirao i da ne spominjem da sam kartu za vlak platio 100€ i avio 25€, a hostel 50€.
Vjerujem da ću iduće ljeto ponovo tamo, ali ovaj put ću biti pametniji i organiziraniji.

Amsterdam je mrak.
Peace.
Boz :sun2:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
vec sam pisao ovaj post ali neki bug nije dao da ga objavim, htjedoh reci da za ekipu koja je blizu Osijeka od treceg mjeseca Germanwings uvodi liniju Osijek-Koln, ja probao bukirati za negdje oko kraljicinog rodjendana i ispalo me 38 eura povratna, tako da najskuplja stavka ispadne vlak Koln-Amsterdam ali stvarno se gust voziti u ICE vlakovima ko hoce da ustedi obican vlak kosta oko 30( 4 i po sata) a ICE 50( 2 i po sata) eura u jednom pravcu ispravi me Bozga slobodno ako grijesim.

Ukoliko netko preferira hotele 3 zvjezdice su oko 50-60 eura noc i mogu se komotno prosvercati dvije osobe a ukoliko netko zeli besplatno obilno doruckovati samo ode u neki dobar hotel izmedju 8 i 10 ujutro provoza se malo liftom gore dole i onda se samo spusti u predvorje hotela na dorucak i pravi se da je gost ali pod uslovom da je lijepo obucen.(vecinom je dorucak uracunat u cijenu pa ne gledaju tko sijedi nego samo sluze).:icon_lol:
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
bozga slusaj pozorno,
ne da mi se prepucavat s tobom jel znam kak se putuje ili ne,
to uopce nije bit topica.

BIT je da u ovom trenutku tko putuje za Amsterdam bez ikakvog planiranja unaprijed
nece proc jeftinije od onog kaj sam napisao.

Osobno, bio sam 2 puta u Amsterdamu
i tamo imam smjestaj u stanu za 50€/dan.
Ako nas je 5, to je 10€/dan/osoba (moze nas naravno bit i vise),
i za hranu mi treba jos 10€/dan.

znaci, 10 nocenja me kosta za smjestaj i hranu 200€.

Ajde svjetski putnice, nadi jeftinije.

Molim te nemoj vise bit bahat,
ne treba nam to na forumu.

Necu spominjat da imam prijevoz kombijem za 100€/osoba POVRATNO.
Joj, ipak sam spomenuo...
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
bozga slusaj pozorno,
ne da mi se prepucavat s tobom jel znam kak se putuje ili ne,
to uopce nije bit topica.

BIT je da u ovom trenutku tko putuje za Amsterdam bez ikakvog planiranja unaprijed
nece proc jeftinije od onog kaj sam napisao.
Naravno ak rezerviras sve 6 mjeseci unaprijed mozes dobit super jeftine avione
i hostele, ali onaj ko je to napravio nece tu ispitivati kako sta i zasto u A'dam.

Osobno, bio sam 2 puta u Amsterdamu
i tamo imam smjestaj u stanu za 50€/dan.
Ako nas je 5, to je 10€/dan/osoba (moze nas naravno bit i vise),
i za hranu mi treba jos 10€/dan.

znaci, 10 nocenja me kosta za smjestaj i hranu 200€.

Ajde svjetski putnice, nadi jeftinije.

Molim te nemoj vise bit bahat,
ne treba nam to na forumu.

Necu spominjat da imam prijevoz kombijem za 100€/osoba POVRATNO.
Joj, ipak sam spomenuo...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ni ja sam ne volim biti bahat, ali kad mi netko tvrdi nešto što nije istina popizdim i onda mogu biti bahat jer znam da sam u pravu. Za 750€ mogu putovat puno dalje od Amsterdama!
Ne trebaš isplanirat 6 mjeseci unaprijed nego trebaš naletiti na jeftiniju avionsku kartu i to je to. A hvala Bogu, i kod nas u ovoj banana državi ima jeftinih avio kompanija. :thumb:

Samo je također trend ili nazovi to kako želiš kod nas Hrvata da su navikli biti konformisti, a to dragi moj - košta!.

Boz:sun2:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ok mi se dogovaramo svi za amsterdam a vi cutki i bozga neidete s nama jer se svadjate...ajde sad si dajte ruku i izvinite se jedan drugom...pa mozete moooozda s nama...ja moram jedan dan a ovom svojom rastafarijankom ic u amsterdam...ici cemo sigurno...jednog dana... :D
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
od treceg mjeseca germanwings leti iz Osijeka za Koln , najjeftinije sto mozete proci je 38 eura povratna dalje vam je bozga objasnio kako vlakom do Dama, ICE je oko 50 eura u jednom pravcu a obican vlak je oko 30.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Skunk ti vidiš svoje postove??? Jer su tu 3 ista tvoja i dva kao "jjjj jjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjj"
Ostali vidite Skunkove postove? Odgovorite, nema veze šta je offtopic, bude se obrisalo...

izgleda da postoji tehnički problem...
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
nemojte mi se samo svadjati oko puta u amsterdam! ako se oko toga svadjate to onda nece dobro ispasti,a svatko moze naci jos jeftiniju ponudu od drugoga tako da oko toga nema price, bitno je da se ide!ja opet moram ici tamo da probam sve ono sto nisam probao kad sam bio tamo zbog cega mi je jako zao ali sta cu tako je kako je!