Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Inače ljudi, samo da savjetujem...pogledajte malo po netu koji su najkvalitetniji cofee shopovi jer sad za novu godinu kvaliteta dima tolko varira da to nije moguće...možete kupit prvoklasnu robu a možete dobit takvo smeće da vam nije jasno kako se to uopće može prodavat u holandiji...tako da oprez u glavu i pitat da se pogleda roba, da se dodirne i pomiriši....to je trgovina, nitko nema pravo na to odbit....ako im je dobra, prodat će je...ako ne, kod drugog ;) :hippy:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Nisu zabaranjene, nego prodaju neke truffles-e. Vise lici na brabonjke nego gljive. Probao nisam, jer u 3 dana nije bilo vremena za gljiva. Samo duvat brdo vrsta - pa evo nekoliko favorita (nebitan redoslijed):

AK47 (Greenhouse, Smokey) - uvijek ces ga osjetit, koliko god bio napusen
G13 Haze - miris, okus, high - ma odlican
Super Silver Haze (Mellow Yellow)
Utopia Haze (Barney's)
L.A. Confidential (Route 66, i jos neki) - najbolji miris od svega sto sam probao

Bilo je jos brdo kvalitetnih vutri (Chocolope, King's Kush, Arjan's Strawberry Haze...), ali ove su mi se nekako najvise svidjele. Uglavnom, vecinom se ne moze pogrijesti sa vutrom - svaka ce te napusit, ali mozes naletiti na lose uzgojenu pa dobijes neki smrdljivi ljubicasti sjemenkasti kif kojeg zovu Purple Haze

Sve u svemu, predobro, najbolje, pun utisaka i tako to. U Amsterdam treba ici svake godine, barem mjesec dana sa istospolnom stoner ekipom i da barem imas 100€ po danu :) Takav liberalizam, otvorenost, narko centar necete nigdje u svijetu naci na jednom mjestu.

E da, od svih tih njihovih najboljih vutri/shitova na svijetu (pobjednika Cannabis Cup-ova itd.), najvise me zapusio od frenda domaci bubble hash.
Ekipo, sve sta se gore pusi (a i definitivno bolje od onog gore) mozete sami uzgojit sa malo volje, truda, ljubavi i dobrom sjemenkom
 
13.11.2008
20
1
0
34
Laidback je napisao(la):
Nisu zabaranjene, nego prodaju neke truffles-e. Vise lici na brabonjke nego gljive. Probao nisam, jer u 3 dana nije bilo vremena za gljiva. Samo duvat brdo vrsta - pa evo nekoliko favorita (nebitan redoslijed):

AK47 (Greenhouse, Smokey) - uvijek ces ga osjetit, koliko god bio napusen
G13 Haze - miris, okus, high - ma odlican
Super Silver Haze (Mellow Yellow)
Utopia Haze (Barney's)
L.A. Confidential (Route 66, i jos neki) - najbolji miris od svega sto sam probao

Bilo je jos brdo kvalitetnih vutri (Chocolope, King's Kush, Arjan's Strawberry Haze...), ali ove su mi se nekako najvise svidjele. Uglavnom, vecinom se ne moze pogrijesti sa vutrom - svaka ce te napusit, ali mozes naletiti na lose uzgojenu pa dobijes neki smrdljivi ljubicasti sjemenkasti kif kojeg zovu Purple Haze

Sve u svemu, predobro, najbolje, pun utisaka i tako to. U Amsterdam treba ici svake godine, barem mjesec dana sa istospolnom stoner ekipom i da barem imas 100€ po danu :) Takav liberalizam, otvorenost, narko centar necete nigdje u svijetu naci na jednom mjestu.

E da, od svih tih njihovih najboljih vutri/shitova na svijetu (pobjednika Cannabis Cup-ova itd.), najvise me zapusio od frenda domaci bubble hash.
Ekipo, sve sta se gore pusi (a i definitivno bolje od onog gore) mozete sami uzgojit sa malo volje, truda, ljubavi i dobrom sjemenkom
Sve šta je on rekao mogu i ja reći. Carski je gore biti to je sve spaljeno, svako brije svoj film, milijuni bicikli, ljudi, nitko te ne gleda krivo ni kad zapališ, uđeš u coffeshop sjedneš zapališ joint uživaš, ograničen si sa cigaretama, kurve u izlogu u cijeloj crvenoj četvrti...Pre bplesno, preporučujem svima da si ovo sve priušte. ;)
Ja nisam mogao vjerovati kako takvo nešto postoji kao šta je taj grad.
Rekao sam si da ću probati da idem bar 1 put godišnje u amsterdam. To je baš Obećana Zemlja. :D
 
04.01.2009
13
0
0
38
A lude plaže!!!
Bio sam u A-damu pet puta do sada a zadnji put sad prije mjesec dana. Taman je tada trajao canabis cup i coffee shopovi su bili puni sudaca,imaju akreditacije oko vrata, koji puše i pišu na bokun papira svoje impresije. Gazde shopova donose nove sorte,kojih nema na meniju, na testiranje. U 70% coffee shopova se nesmije pušit duhan tako da se puši čista ganđa..I tako ja i frend obišli par shopova prvi dan, šetamo se blejimo okolo naokolo i na podu nađemo hebenu akreditaciju na kojoj piše sudac canabis cupa, broj na njoj. Odma mi u prvi shop, idemo probat čistaka zapalit prije nego počnemo mahat akreditacijom ali ne ide nikako...udavili se nas dvojica kašljući. Dva dana smo mi pušili čistaka i kašljali i onda je došlo do spoznaje da su zabranili shrumse i da se svi rješavanju zaliha...Toliko ludila a tako malo dana...na kraju smo zaboravili na akreditaciju i završili pet dana u R-damu...Jbt kad se sjetim, zadnje putovanje je bilo stvarno ludilo!
 
04.01.2009
13
0
0
38
Ekipo, sve sta se gore pusi (a i definitivno bolje od onog gore) mozete sami uzgojit sa malo volje, truda, ljubavi i dobrom sjemenkom[/quote]

X
Moji frendovi iz R-dama, od kojih se neki bave uzgojem, ne puše skunk. Kad ja dođem, voze me u Rosendal kupit pravu stvar jer ovo po coffee shopovima je pretežno teška prevara. Smrdi ko tvor. Rosendal je defakto u belgiji i tamo samo vrhunska roba prolazi. Amnesia je najskuplja i jedina miriše. Odmah sam se sjetio svojih big budova koje sam,par godina prije, napravio bez hranjenja. E da...U a-damu i r-damu, kad onaj u coffee shopu čuje engleski, automatski vadi smrdljivu ganđu. Znat nekog domaćeg je velika prednost.:common028:
Pozzzz.....!!!!!
 
16.08.2007
5
0
0
40
ak idete u amsterdam i trazite jeftin smjestaj evo rijesenja...20 min od centra grada(od zeljeznickog glavnog kolodvora)nalazi se kamp ZEEBURG..tamo se stize busom,tramvajem ili biciklom ;) ...10 eura po danu-jeftinije necete naci!!jeben kamp!!!
 
29.08.2008
28
2
0
34
upravo se vratio iz amsterdama...isli smo beogradskom agencijom jungle-travel...predobar put, samo teško je ne pretjerivat u tom gradu :)

za sve koji se odluce na put u amsterdam toplo preporučam coffee shop KATSU

dosta je udaljeniji od centra i nije toliko iskomercijaliziran. nema toliko turista, vecinom lokalna ekipa. jedan od rijetkih coffee shopova sa uvoznim proizvodima...nepal hash dojaja :)

grad snova definitivno :)
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Juče sam pričao sa par ljudi, budućih saradnika koji žive tamo, i iz njihove priče nije više zemlja snova kao pre. Ljudi sada više favorizuju političke partije koje su protiv upotrebe kanabisa, pa se i veliki broj coffe shopova zatvara. Situacija je sve gora i gora, a koliko god to bilo loše tamo, za ostatak sveta je još gore. Nećemo imati više na koga da se ugledamo, da pokažemo svim nevernicima kako jedna država može dobro da funkcioniše sa legalizovanom marihuanom.
 
25.01.2009
2
0
1
36
Pozdrav svima! Evo slucajno sam naletio na ovu temu pa sam morao i ja nesto napisati. Uglavnom bio sam sada za novu godinu u Amsterdamu sa frendovima i dozivljaji su prejebeni, sta da vam kazem ne bi mi tri dana bilo dovoljno da to opisem. Bili samo sa agencijom i uzeli smo skuplju varijantu od 2000 kn, ali smo zato imali hotel sa 4 zvijezdice kod zracne luke, to je otprilike pola sata od centra, ali zato javni prijevoz od aerodroma do centra je bio prejeben, svakih 5 min autobus i metro, cak i na novogodisnju noc. Sad sam se toliko zapalio za Amsterdam da vjerojatno idem opet za uskrsne praznike, samo moram naci nekoga da ide samnom, ali ovaj put idem avionom za neku sitnu paru i spavam u hostelu. Stvarno je lijepo putovati i vidjeti ostale velike gradove u europi, ali Amsterdam je ipak prica za sebe, to je nesto prejebeno i ako ikako imate priliku potrudite se otici. Ljudi moji pa to je raj na zemlji!!!
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Džidžadžojac je napisao(la):
Juče sam pričao sa par ljudi, budućih saradnika koji žive tamo, i iz njihove priče nije više zemlja snova kao pre. Ljudi sada više favorizuju političke partije koje su protiv upotrebe kanabisa, pa se i veliki broj coffe shopova zatvara. Situacija je sve gora i gora, a koliko god to bilo loše tamo, za ostatak sveta je još gore. Nećemo imati više na koga da se ugledamo, da pokažemo svim nevernicima kako jedna država može dobro da funkcioniše sa legalizovanom marihuanom.

ma u zadnje vrijeme općenito u europi jača ta desna i konzervativnija opcija(osim možda u španjolskoj i u nekim slabije razvijenim zemljama)