Radoznalost je ubila macku :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
kobaju ti ne vidis na forumu, on se samo pojavi. baci pogled gore, odgovorio je nakon 8 minuta u temi na yardu, koja je verovatnoca da bane a eto ga :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
A i ja sam imao jos jedan nick :p Oprah je frisko, sta je bilo prije njega? :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Uuuuuu daleko bilo,jezik pregrizo :p Mačke te razvlačile :D xaxaxax ovo protiv uroka,palac na desnoj nozi....umjesto u loptu pa u aut,ja u stativu zviiiizzz ;)
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Eto da se i ja piribilježim, boli me za broj postova i kojekakve kodove, ali brate mili vi mi dođete ko da sam se vratio 25 godina unazad u doba BBS-a koji smo držali kod prijatelja u kući (stari mu radio u pošti) pa onda cuckali i čekali da se netko javi :) ah, melankolija :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ma,Fejs je ok ukoliko ga čovjek pravilno i prikladno upotrebljava....život jednostavno zna rastaviti ljude...odvede ih na druge strane svijeta. Ja sam napravio profil zbog toga...da ostanem u kontaktu sa dragim ljudima. Sada je tu i Skajp i svašta nešto....ja lično ne pretjerujem ni sa čim od pobrojanog,jer me nekako dehumanizuje! Čovjeka nijesam vidio 3 godine,a uopšte se nijesmo uželjeli!!!! Zašto?? Zato što se gledamo na Skajpu redovno...a ja ne želim da budem ekranska,audio-vizuelno transmisivna ličnost...već dobri stari zoon politicon,da imam interakciju sa drugima jedan na jedan,brk u brk što bi rekli stari. Da prijatelju stisnem ruku i potapšem po ramenu....da zagrlim svoju curu i mirišem joj kosu .... možda je i malo dovatim za dupe ;) Ovaj forum mi se svidja zato što su ljudi iskreni...iako skriveni iza nickova i avatara,svi imaju integritet i moral....i postoji sjajna sjajna komunikacija
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Vidiš slažem se s tobom u potpunosti, primjena komunikacije nije problem, problem je u onim prvobitnim postavkama, šta ustvari želiš ostvariti tom komunikacijom, seks, upoznavanje, prijateljstvo, druženje? Platforma nije uopće bitna ako imaš pravilno postavljene početne postavke ;) U uzgoju sam beba, u pušenju/konzumiranju aj recimo osnovnoškolac ali brate u informatici sigurno odrastao ... tehnika je čudo, ova sranja o "ovisnosti" o internetu su novinarske patke, bez svega može čovjek preživjeti osim vode i hrane - ova generacija sadašnja nije ništa gorja niti bolja od moje, tvoje niti bilo čije, svi imaju svoj život i svoj mali dio u cjelokupnoj masi ljudi ... svi smo mi ljudi, crni bijeli žuti, invalidi, zdravi, poluzdravi ... i naposljetku, umrijet ćemo kad tad- dakle prolazni smo ... zato živi i uživaj to je uglavnom moj životni moto (pojednostavljeni) :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja lično nijesam zadovoljan "novim",modernim generacijama....iako sam i saam poprilično mlad(27g), ja sam odrastao sa kosom i vilom u rukama,kod dede na selu. Nijesam igrao Counter strike već sam upadao u tudje jagode i kukuruze... Nijesam visio na računaru(imao sam ga,plaćen 2000 DEM ;) ) već na trešnjama,kupao se u brzoj rijeci,lovio deraće pirunom....kilaža uvijek po pesu! Sada stažiram u domu zdravlja,samo stižu djeca sa deformacijama kičme i viškom kilograma...oštećenog očnjeg vida i nerealne percepcije života.... Selo je uvijek bilo "zdravije" od grada,ali više ni to nije garancija....Kompijuter je stigao i na selo
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
haha, a jeste frikovi, pa za čega vam služe privatne poruke.
sad će da vam netko zaključa ovo da vas ušutka ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Da da...promjena jeste,ali mi se ne svidja. Ogorčen nijesam,jer ja samo opserviram....nek radi svako sa svojim životom kako hoće.....jer ja,kako kaže pjesma "imam svoj mali svet,i oko njega Kineski zid" ;)

Šta sad,treba i ovdje da se držimo topika ;)Powera za predsjednika :D



* * *
nemoj pisati post za postom, bez obzira sto si na groblju
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Joooj, no joke, nemoj da zaključa pa ovo je groblje, na kraju krajeva pročitao sam jedno par stranica prvih i tu zaista svega ima :) A industrijsku konoplju može brate i moja kuma uzgajati (ako dobije dozvolu doduše) a pušit je možeš da dobiš upalu pluća :) (ovo je bilo on topic :lol: )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.