Random sjeme, prvi out!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ne zalevas kad se zemlja odvoji od posude,ona zna nekad da se odvoji a da jos uvek bude vlazna,
probas prstom proveriti, negde uz kraj posude procackas na 1~2 cm dubine...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Posudu podignes i ako imas malo filinga osjetit ces kada je zemlja suha...posuda bude lagana.
Nakraju krajeva i nije dobro cekati da spusti list jer je i to svojevrsan stres.
Najvaznije je pogoditi ritam zaljevanja i zaliti bas taj dan kad joj treba ;) taj osjecaj dodje sa vremenom,kasnije kada se zaigraš ;)
Zabijati prste u zemlju i tako davati procjenu je u najmanju ruku neozbiljno :)
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
A drzao sam ih u kuci, sad malo dalje od kuce i za par dana ce ici na sajt, ode me opet paranoja klepa jer se susjed nesto mota oko tog mjesta di ih sad drzim.. :S
A u kvartu jedino ja furam vutru jer je pretizito staro stanovništvo i odma ce posumnjati na mene ako je neko provali al bmk svih cu zapalit mamicu im :D
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Baci malo dalje od sajta neko meso da se usmrdi i nebi se nitko trebao vrtiti tamo,jedino ako ih nebude zanimalo sta smrdi
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
A zalio sam ih danas opet zemlja je bila suha suha i odvojena od posude, vidilo se da fali vode, i kad sam dao jedna se malo obradovala a druga nista i nju sam otkinuo i bacio, tamo di joj se korjen spaja sa zemljom tu je bila tanka i samo pala, inace to je ak kojeg sam bacio, kako lose, a nisan bio sam jedan dan do njih
Ima rupice, 6 rupica