Random sjeme, prvi out!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Bit će onoliko koliko joj pokažeš ljubavi i truda, i ti je ta matematika. Ne znam jesi li uze mentora, ali ja ti preporučam da zamoliš jednog od voljnih da te vode.
I mene su vodili, naučili svašta, usput sam puuuno čita po forumu, i sad uživam u plodovima. A ima se.......dovoljno i više od toga.
Evo link,
https://vutra.org/forum/60-mentorski-kutak/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Jones Davy je napisao(la):
... Ne znam jesi li uze mentora, ali ja ti preporučam da zamoliš jednog od voljnih da te vode...
pocetnik.1995 je napisao(la):
A pita san powera ali on ne zeli, pa sad racunam na vas druge koji pratite dnevnik :)
ne volim spamati dnevnik al ipak sam prozvan pa malo da objasnim :) mentorski kutak (generalno) je zamisljen za one koji ne vode dnevnik, nego ce tamo da ih vodi mentor... ne vidim svrhu da se o istom growu pise paralelno u dve teme, s tim da sam ja moju temu tamo ogranicio na nove clanove koji imaju ispod 50 postova i odgovara im sistem q&a, tako da nije bas da ne zelim nego se drzim onog sto sam napisao u uvodnom postu teme, nadam se da razumete jer posla i ovako imam preko glave a prisutan sam i u dnevnicima, sto se moze videti na mom profilu: Najaktivniji u Dnevnici unutrasnjeg uzgajanja (1,562 postova) izvinjavam se autoru na spamu
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
PowerSeed je napisao(la):
nadam se da razumete jer posla i ovako imam preko glave
Ne da te razumimo, mi ti se divimo, živuća legenda, a legende žive vječno. :power: Ovo ni ulizivanje, ovo je ovako. Ne znan kako sve to uspiješ, ja siguro ne bi moga. :respect:

Bilo kako bilo, Power će ti siguro pomoć, ja ću isto pomoć koliko buden zna, a virujen da će i drugi......

Ka prvo fermaj kontat koliko će bit na njoj.....reka san ti....bit će onoliko koliko bude...a to ovisi o puno stvari, tako da je stvarno glupo špekulirat unaprijed.

Sutra već napun oni pitar do pred vrh, kup plantelu list i actaru (naruč iz grada, u vukohebinama nema, jer i ja iman isti problem)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja sam predložio mentora, jer di god je puno babica, kilavo dite....uvik bilo i bit će.
Kad uzmeš mentora, slušaš samo njega, jer od previše informacija ovik nešto ide naopako.
Dnevnik bi i po svojem nazivu trebao biti "zabilješke dnevnih događaja" a ne savjetodavna služba, ali ako ne bude druge.....poslužit će..
Ja ću se malo više potruditi pomoći, jer ti triba pomoć, jer imaš pozitivan stav, i tako triba i dalje. :)
Niko se nije naučen rodi, uvik ništo novo naučimo iz dana u dan.
Evo za prvu lekciju, pročitaj moj ili možeš neki drugi dnevnik vanjskog uzgoja od početka DO KRAJA, pa će te to dodatno motivirati da napraviš kako triba, i bit će grama....ne boj se... :read:
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ma meni je bitno da me neko ne provali i da mi da moja biljkica da se osiguram jedno vrijeme.. Jer stvarno danas se ne isplati davati 100 kn da bi dobia za 3 trube, a te tri trubice nemos razduzit na cili dan nikako, to mi je bio najveci povod da zasadim, a i zbog ljubavi prema ganji.. Zavela me ana ljudi moji :D
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ekipa oprostite na spamu ali zanima me da li mogu sad uradit topping i ako mozete da mi tocno zacrtate gdje da prisjecem da nebi ja nesto krivo uradio.. Danas su zalivene nakon 4 dana zemlju cu ubacit do prvih listova kad bude topiranje.. I kako vam izgleda na slikama moja mirišljava malena?? :D :)))))


 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
2ilmv13.jpg
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Fala ti :) i jos nesto, vidis te male listice između grana i stabljike, dali da njih skinen ca ili nista ne škode?
Znaci zrele su za topiranje ili da jos cekam par dana?
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ahaa, neni je rečeno da su to zaperci i da se to sece jer ce kasnije smetat cvijetu da vata sunce, al vjeorvat cu tebi na rijec jer si iskusan do bola haha
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
to bi bilo FICE (fuck i cut everything) :D
ti listici ce ti se pretvorit u nove grane koje mozes nakon nekog vremena opet topirat pa ces dobit 4 nove grane i biljku pretvaras vise u grm.Mozes i na jednoj napravit FIM...meni je na mojima pocelo na razmaku od 2 cm izlazit 6 grana,sve nekako redardirano izgledaju prema rasporedu ,kao da nisu di bi trebale bit,,ali sta je tu je pa cemo vidit sta ce biti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed