RQS Bubble Kush @ 150W!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cudno bas..imas samo jedan listic prvog kata.. hah!! Da ju nisi mozda zeznio kad je bila pod opnom na prosloj slici pa je mozda dugo bila zarobljena pa zato je sad falicna.. hm neznam.. sretno dalje!! Pratim bublle kush.. ;)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ne znam, nisam ju htio natezati da ju ne ostetim slucajno jer sam u proslom growu uspio slomiti stabljiku kada sam radio lst :p
Pa ovaj puta cu pustiti prirodu da radi svoje, a kada bude lst paziti kako natezem hehe
Nadam se da nece puno na nju utjecati, vidjet cemo :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
A naviknut sam, u proslom growu je jednoj na pola pocelo opadati lisce ko ludo, jedan list manje me ne brine toliko hehe
Ali i ja se nadam da nece biti problema jer mi je jos jedino white widow ostao, a ne znam imam li strpljenja nju cekati :D
 
16.12.2014
353
246
43
30
4. dan:

Malo je ventilator smetao jer ju je tresao, a i generalno mi izgleda jos krhka pa sam joj nadodao malo zemlje i sada mi se cini u redu :)

Cini mi se da za sada ne napreduje lose, svaki dan prije spavanja dobije 10ml vode i sa svakim paljenjem se vidi napredak!
Problemcic sa vlagom se malo popravio sa drzanjem mokre krpe ispred venta pa se sada vlaga nekako skoro nagura do 40%, ne zelim drzati unutar boksa jer mi je zadnji puta termometar uspio upasti u posudu u kojoj se krpa nalazi, a i nisam dobio pretjerano puno na vlagi u odnosu na ovaj nacin

Moram reci da me malo zbunjuju ovi novi listovi i nacin na koji rastu, ali vidjet cemo kako bude napredovalo i to :)
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Kako zanimljivo raste. Baš me zanima kako će biti sa par katova. Sada drugi kat ide normalno sa dva lista. Simpatićan dnevnik i setup. Ako ju dobro lst-iraš i potpuno popuniš površinu boxa možeš dosta dobiti suhoga cvijeta. Sretno :)

Dobar si reflektor složio. Zaslikaj nam sa lampom u akciji da vidimo.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma super izgleda,nemaš brige.
Nego nemoj je zalijevati svaki dan.
Jednom pošteno zaliješ i miran si a i za biljku je zdravije ;)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Moze, probat cu slikati, inace mi fotoaparat ima problema sa hpsicom pa ne znam kako ce ispasti hehe

I sta se zaljevanja tice, bilo mi je jedino bed odjednom previse jer me bilo strah da ne bude previse vode, a vidio sam kako to zavrsava po forumu..:p
Uglavnom danas i sutra imam stvarno burna dva dana pa cu reflektoric stici uloviti u akciji sutra ili preksutra :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Tek tako joj može biti previše.
Zalijevaš je samo površinski i konstantno je mokro oko nje.
Ako imaš rupe za drenažu višak vode iscuri svakako.
A i korijen se bolje razvija jer se površina brže osuši a korijen ide u potragu za vodom i naravno brže se razvija :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
16.12.2014
353
246
43
30
8. dan:
Malena dobro napreduje ali mi se bas ne svidja debljina stabljike, nadam se da ce se podebljati, ali mozda sam si ja i umislio da je pretanka, tko zna :p
Trenutno ju ventilator dosta ljulja, ali s obzirom da je iovako vruce u boksu, ne mogu ga nikako smanjivati

Vlaga je po noci izmedju 60 i 70%, a do sada je po danu bila izmedju 30 i 40% dok se nisam sjetio da bi umjesto prije spavanja treba zaliti prije budjenja (naravno njezinog) pa sada prvih dana zaljevanja vlaga bude oko 60% cak i po danu! :D

Smanjio sam ritam zaljevanja, sada mi se cini da je zemlja suha, ali sam zaboravio pustiti vodu da odstoji, pa nadam se da ce se ljubicica strpiti do sutra navecer bez da se buni :)

Odozgora:
Screenshot_10.png
I da se malo i stabljicica vidi:
Screenshot_11.png

Nadam se da ovo zutilo nije neki problem, imao sam problema s ph metrom, pa kiselost kalibriram pod pretpostavkom da koristim istu vodu kao i Tamara (dok novi ne dodje sa ebaya) :p (ista kolicina octa na 1.5l vode)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Sve je u redu s tvojom bebicom. Kao što sam predvidio krenula je dalje normalno rasti. Vidjet ćemo dalje.

Stabiljka je normalne debljine i potpuno je normalno da je novi rast biljke malo svjetliji od ostatka, tj. vuće malo na svijetlo zelenu (žutu). Dalje piči.

btw, zašto ne odeš do nekog zoo centra i kupiš tekućinu za mjerenje ph vode akvarija dok ti ne stigne ph mjerač. Oko 6-7 eura cijena. Dovoljno za 100 mjerenja. Za cijeli grow. :)

Evo možeš i sa limunskom kiselinom sniziti ph vode.
https://www.vutra.org/threads/ph-metar-bez-ph-metra.13410/

Eee, sad sam se sjetio, mogao bi za balast složiti nekakvu kućicu recimo od konzerve neke(one od hrane za psa) ili od nekakve metalne kutijice (kutija za kavu, sef, itd) . Nisam probao nego onako mi misao došla, nekakve nogice i s stražnje strane provućeš kablove. Samo misao!

Ili si tanjure dodao kao da budu kao hladnjak za balast ili protiv vatre?
 
Poslednja izmena:
16.12.2014
353
246
43
30
Ma tanjuri su za oboje :D
S obzirom da prolazi zrak iz ispuha pored njega, moglo bi se reci hladjenje, a u slucaju da se oni plasticni kontakti pocnu otapati da ne bude kaosa, nego da ostane sve na tanjuru
Temperatura je ispod 100 stupnjeva ako se ne varam, prije nego pocne nepodnosljivo peci mogu recimo drzati prst na tanjuru oko 3 sekunde, a i probao sam staviti kapljicu vode na tanjur i trebalo je dosta da ishlapi

Sto se tice tekucine, zaletiti cu se pa pogledati ako imaju, a ako i ne, s obzirom da je ovaj poslao pred nekih 3-4 dana, ja racunam da je do kraja sljedeceg tjedna tu, znaci jos 3 zaljevanja max :)

Hvala puno za savjete! :D
 
16.12.2014
353
246
43
30
15. dan:
Evo vec sam naisao na probleme, inace promjenio sam ventilator, drugi slabije puse, ali je puno tisi, pa mi to puno vise odgovara jer sam s proslim jedva spavao po noci od paranoje, nakon nekoliko dana sam se napokon posteno naspavao :)

Inace problemcic nisam primjetio do sada jer ju ne diram previse da nesto ne uprskam..
Sta se tice slika, ako netko ima prijedlog, bio bih jako zahvalan, dali bi se trebao brinuti? :/

Screenshot_1.png Screenshot_5.png


I jos jedno malo podpitanje!
Kada mozemo krenuti sa topiranjem? :)