RQS Bubble Kush @ 150W!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Nisam ni kap gnojiva stavio, ceka se drugi ph metar sa ebaya jer stari nije dobro funkcionirao, tako da za sada stavljam 1,7ml vinskog octa na 1,5l vode, jer je prosli grow funkcioniralo kroz skoro cijeli vege.
Tako sam se dog s Tamarom dok ne dodje ph metar jer pretpostavljamo da smo na istoj vodi :p

Sta se tice trackinga evo slike, nisam ovo jos nikada vidio i malo sam zbunjen sta se toga tice..
7KAWyvW.png


@Stipe, mi mozes molim te probati na nekoj od ovih slika pazljivo oznaciti gdje rezem jer to jos nikada nisam napravio pa da ne pretjeram?
 
16.12.2014
353
246
43
30
Uf mislim da bi bilo dobro da mozda pricekam dan-dva s topiranjem jer je to toliko maleno da bi mogao ostetiti one listice sa strane.
Necu riskirati da ju ubogaljim jos vise nakon ovoga. :(
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo samo da se javim, mislim da smo utvrdili uzrok, neki dan nisam stigao zaliti na vrijeme i pustio sam vodu da odstoji, jer sam zaboravio da je predugo lose koliko i premalo, barem sta se ove moje mjere octa u odnosu na vodu tice, nadam se da ce se ispraviti kasnije, stavit cu sliku za koji dan ili ako bude drasticnih promjena :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo da se i ja javim :)
Prvo na što me asocirala slika je loši ph.
Mi vjerovatno jesmo na istoj vodi,tako da bi količina octa za spuštanje morala biti točna.
Ph metar mi je kalibriran bio u trenutku mjerenja.
A vodi se stajanjem povećava ph.
Tebi je stajala 24h...nadam se da će sada biti dobro ako je u tome bio problem :)
 
Poslednja izmena:
16.12.2014
353
246
43
30
E drago mi je da je super ispalo, bilo me strah jer sam inace specijaliziran u uprskavanju kao u ovom slucaju sa flekama :p

Nadam se da ce se povuci, vidjet cemo ;)
 
16.12.2014
353
246
43
30
22. dan
cini mi se da se malena oporavila od onoga, ali nisam siguran, izgleda nekako kao oziljci
Oni prvi retardirani listovi su malo cudnu boju poprimili, ali cini mi se da je topiranje uspjelo, ali ne znam
Naslikao sam par zanimljivih :)
Btw dali bih se trebao zabrinuti zbog toga sta ti donji listovi izgledaju kao da se suse? Jer ne znam dali su samo zute boje, trenutno nisam u stanju za pisati post smiley9934

Screenshot_1.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_6.png Screenshot_7.png Screenshot_8.png
 
16.12.2014
353
246
43
30
A ne znam, proucit cu ju jos malo, ali te fleke nisu na ovim malenim listovima koje izlaze iz grananja pa sam pretpostavio da je problem otklonjen :p

Slikat cu jos jednom-dvaput za nekoliko dana pa ce se bolje vidjeti nadam se :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo jedan mali update :)

Nije vezano za biljku nego za opremu, s obzirom da se prvi ph metar pokvario, drugi nikako da dodje, a vidim da se mom bubblyu ne svidja voda koju mu dajem otisao sam u pet centar i uzeo tekucinu za kalibriranje, nadam se da ce biti dobra zamjena dok ne dodje digitalac jer mi one trakice nisu bile od nikakve koristi.
Imali su digitalaca i u pet centru, ali od 500kn, a trenutno nisam u stanju tolike pare davati za to :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Mislio si na tekucinu za spustanje ph ;)
Neznam dali si probao na njuskalu naci ph metar..negdje oko 100kn je cijena 110 misli u ZG je dovoljno na litru staviti prstohvat i malo vise limunske u vodu koja je odstojala pola sata i netreba ti vise ph metar.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Da da,nije lako imati bebicu...briga je to hahaha :)
Trakice su beskorisne,a sa tim tekućinama ja nemam iskustva.
Nadam se da će biti dobro dok ne stigne Ph :)

Čekaj malo...to je ph-minus?
A kako ćeš je dozrati bez ph metra?
 
16.12.2014
353
246
43
30
Nene, ovdje stavis u epruveticu 5ml vode koju mjeris, stavis 4 kapi te tekucine koju sam kupio, i imas isto kao na trakicama za usporediti, ali je puno veca razlika u boji (tekucina poprimi boju), meni je kod trakica najvise smetalo to sta obicno kao da na dnu bude promjena boje puno intenzivnija i onda ne znam koji dio da gledam, ovdje se radi o tekucini pa nebi trebalo biti problema, i ovdje su razlike od 0.5, a na trakicama su mi bile svake dvije :)

Tako da kao i inace, dodajem ocat dok tekucina ne poprimi tu boju, tj. uzorak koji iz nje izvadim, slikat cu danas kada probam :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
A tako...nisam se sa time susrela još :)
I kolika je razlika u dozi od onoga što sam ti ja preporučila?
Čisto da vidim koliko smo fulali :D