Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
289
1.083
143
39
u srednjoj školi, i uopće mi se nije svidilo, ali bi u društvu se pravio da vučem. ono da bi bio frajer.
:thumb: i onda stanka od mnoogo godina, i evo zadnjih mensčinim'se neku godinu dvije opet.
ali sad mi odgovara, mislim da sam psihički sazrio pa mi odgovara. ::ludak::
dobro možda nisam baš sazrio, prije puko skroz, ali nisam isti definitivno.

11.01.2016
21
15
3
29
Prvi put sa 14.. I posle toga nisam tako cesto, sve do 22.. Od tada sam sigurno 300 dana godisnje(i vise bih, ali visa sila) .. Uglavnom vecernje buksnice pred spavanje i sa drustvom,kucne varijante.. Nista lepse. :rasta: :rasta:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Otprilike sa 17 :), prvi put mi je fino pasalo...bio je neki skankić u igri, par sati samo vrištanje:p, sljedeći put je bila neka ljuta uličarka :D...bilo nas par na jednog dobrog topa, kad me to lupilo ja sam mislio da sam gotov smiley9934...šta se ovo dešava::ludak::okrenem glavu, slika mi kasni smiley9934...zapalim cigaretu da se smirim kad ono još gore, ne mogu ni pušit, ne osjećam ništa.:lol:Tad sam rekao da neću više nikad zapalit koliko sam se prestrašio.:lol:...možeš mislit...:joint2:

Poslednja izmena: