Sa koliko ste godina prvi dzoj zdimili?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
13 god,7-i razred,shit... Svi drugi opijati su samo dolazili i odlazili ali marihuana je tekla i tece uporedo sa mnom...
 
23.10.2015
3
4
3
33
prvi dzoint sam napravio u 7mom razredu osnovne :D i nastavnica me uhvati tako naduvanog hahaha :D i tuzi me direktoru,ja pobegnem iz skole kuci okupam se i kazem roditeljima da me je nastavnica lazno optuzila za vutru hahahaa i otac je odma otiso do skole i jebo mater nastavnici :D hahaha IZVUKO SAM SE :D i tako do dan danas par puta mesecno se teshim sa moju domacicu :D
 
16.12.2014
353
246
43
30
Mi smo kao djeca u 6. ili 7. razredu htjeli probati cigarete, a druzili smo se sa starijom ekipom i jednom su nam podvalili travicu umjesto duhana, ali ja se toga ne sjecam nego su mi rekli nekoliko godina kasnije :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
06.08.2015
288
229
43
35
Gledam koliko je ljudi napisalo da su zapalili kao maloljetnici.. i onda razmisljam i zapravo znam cemu je to razlog.. kad si pubertetlija gledas na koje se sve nacine mozes zbrojit i oduzet.. ja sam recimo ko balonja satrao pol litre brlje (rakije) na ex.. zapalio cijeli panj u pljugi.. a sa kemijom sam se strpio do mladjeg punoljetništva.. rock n roll :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica