Savet o ponovnom konzumiranju marihuane.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.07.2014
13
4
3
28
Zeleo bih da mi neko od vas dodeli neki savet o tome da li ponovo probati marihuanu.Moje iskustvo sa marihuanom je lose, probao sam je pre 2,5 godine i imao jedan vrlo los trip.Nakon udahnuta prva dva dima pocinje dejstvo, osecam kako su mi pluca hladna,srce samo sto ne iskoci i kako mi nesto kroz kicmu ide i dolazi do glave i onda u glavi "to" eksplodira i tako iznova i iznova.Onda sam u svojoj glavi napakovao da se ja nalazim u svom srcu i ja gledam sebe iznutra kako se ja zajebavam sa tim ortacima sa kojima sam pusio(vrlo je bolesno i smesno ali tako je bilo). I tako ja sam se zabio u krevet i nisam nista radio samo se drzao za srce zato sto sam se zabrinuo zasto ono kuca toliko brzo.Umivao sam se,nista...Sutra dan ja se budim, odlazim u menzu(to je bila prva godina i ziveo sam u studentskom centru)i gledam po menzi i imam osecaj kako svi gledaju u mene. Izadjem iz studentskog centra i gledam po banderama da li ima plahata da li nisam ja kojim slucajem umro HAHAHAHA o boze. I posle toga sam upao u anksioznos koja je trajala dobrih godinu dana.Posle toga nisam ni pomisljao da zapalim neki dzoint bas zbog toga da mi srce ne lupa opet toliko i da kojim slucajem ne umrem. Pricao sam sa nekim likovima koji dugo puse i rekli su mi da se od trave samo smejes.opusten si itd i da oni nikad nisu imali neki slican trip.Kada sam im rekao da mi je srce kucalo brzo oni su u isto vreme rekli a to ti je hibrid, to ti je neka hemija od trave ne bi trebalo srce da ti kuca brzo.Ja sam obisao ovaj forum i procitao sve koji su imali slicne probleme koje sam i ja imao.Ugovorio sam sa dva drugara duvku(posebno sa jednim,posebno sa drugim) na sta mi je jedan od njih rekao "ma bezi bre opet tu da se tripujes da ces da umres" na sta sam ja odgovrio da nece biti tako.Cvrsto sam resio da opet probam sa tim, toliko da i ako opet isto bude opet, opet i opet ima da duvam da vidim dokle ce taj isti bad trip da mi se vraca... Ne zamerite na tekst moje misljenje je da sam mogao i bolje da napisem ali veoma mi se spava i koncentracija mi je 0 :D E sad neko od vas neka mi uruci neki savet... Hvala unapred :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kratko i jasno;

Nemoj duvati ak ti škodi, nije sve za svakoga.

:icon_cry:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ma opušteno samo.Nećeš umrt od malo dima :D
Ja npr,kad bi se samo smijao od marihuane,ne bi ni pušio.Sreća pa bude i drugačijih tripova.
A ti povuci jedan,dva dima pa vidi ponovo.Ako te baca u glavi u drveni sanduk,nemoj pušiti :D
Sve je u glavi.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Kazes nakon dva dima,možda si odma naletio na neki fast hitter strain, koji si ti projicirao u neki zesci trip paranoje pa si si tako zabrijao, opet moguce da je bila i neka 'obicna domacica'.
Al malo je cudno kazes
I posle toga sam upao u anksioznos koja je trajala dobrih godinu dana
Po ovome ja ti mozda cak i nebi preporucio da dimis, ali sad barem znas da ti nista nemoze biti od vutre, neces se zadavit, umrijet il ista slicno...
 
28.05.2014
42
78
18
Sta sve necu da procitam,ljudi puse tek da bi pusili i bili u drustvu. Ovi kazu da od hibrida lupa srce,da to ne valja...ccc.
Uzmi prvo se obrazuj sta je to sto konzumiras,ne uz pomoc nekih likova vec na internetu pronadji pa tek onda konzumiraj ako ti odgovara. A ne sad da ti neko otrov,ti uzmes popijes i umres,sto pre toga nisi video sta je to?
Ako ti nije potrebna konoplja u zivotu ti nemoj ni da je konzumiras,ne vidim razlog.
 
05.07.2014
13
4
3
28
Ma ja sad shvatam sve, mozda je to bilo bas zbog toga sto sam imao 16 godina, otisao sam od svoje kuce u drugi grad da se skolujem,retko sam isao kuci i jako mi je nedostajao moj rodni grad pa je moguce da je to i u neku ruku uticalo na to da ne mogu da se opustim i uzivam...Sad vec imam 19 sazreo sam, nikakve zdravstvene probleme nemam i mislim da cu sa drugacijim mislima pristupiti ponovnom konzumiranju marihuane i da tako nece biti problema... :)
 
05.07.2014
13
4
3
28
Tom Marli je napisao(la):
Sta sve necu da procitam,ljudi puse tek da bi pusili i bili u drustvu. Ovi kazu da od hibrida lupa srce,da to ne valja...ccc.
Uzmi prvo se obrazuj sta je to sto konzumiras,ne uz pomoc nekih likova vec na internetu pronadji pa tek onda konzumiraj ako ti odgovara. A ne sad da ti neko otrov,ti uzmes popijes i umres,sto pre toga nisi video sta je to?
Ako ti nije potrebna konoplja u zivotu ti nemoj ni da je konzumiras,ne vidim razlog.
Fora je u tome sto sam ja jos dok sam u osnovnoj skoli bio rekao da travu kad tad ima da probam, uopste nije do toga da bih se ja nasao u nekom drustvu jednostavno to je moj izbor bio i niko me nije terao da ja to probam... I nzm zasto tako iritantno odg dok si na jednom dugom postu lepo odgovorio liku... Bolje da nisi ni pisao....
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prvo moraš znat sta pusis.
Ako ti krenu lose misli, prausmeris misli na nešto pozitivno.
Ako imaš u glavi sve složeno kako treba i posle pušenja dolazi los trip
i znaš, da se to dogadza u tvojoj glavi predze brzo na dobar trip.


Ako u realnom životu nemaš sebe po kontrolom nećeš je imat ni kod pušenja,
onda to nije za tebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman
05.07.2014
13
4
3
28
Bassman je napisao(la):
Kazes nakon dva dima,možda si odma naletio na neki fast hitter strain, koji si ti projicirao u neki zesci trip paranoje pa si si tako zabrijao, opet moguce da je bila i neka 'obicna domacica'.
Al malo je cudno kazes

Po ovome ja ti mozda cak i nebi preporucio da dimis, ali sad barem znas da ti nista nemoze biti od vutre, neces se zadavit, umrijet il ista slicno...
Ti momci sa kojima sam pusio, stvarno su pusili previse, to je vec bila bolest, i moguce da su uzeli nesto mogo jace da puse zato sto predhodno sta su pusili nije imalo dejstva vise na njih. A ono za anksioznost, posle tog duvanja nisam mogao da se opustim, stalno sam mislio o svom zdravlju, mislio sam da bolujem od neke bolesti, i ja mislim da je to zbog tog duvanja bilo... Ali sada me to uopste ne interesuje to je bilo i proslo. Sad idemo iz pocetka... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman and šaran
28.05.2014
42
78
18
Lazar95 je napisao(la):
Fora je u tome sto sam ja jos dok sam u osnovnoj skoli bio rekao da travu kad tad ima da probam, uopste nije do toga da bih se ja nasao u nekom drustvu jednostavno to je moj izbor bio i niko me nije terao da ja to probam... I nzm zasto tako iritantno odg dok si na jednom dugom postu lepo odgovorio liku... Bolje da nisi ni pisao....
Trudim se da sa svima lepo pricam i da nikome ne saljem negativne talase,ali kad sam usao u ovu temu i video da si stavio "Lazar95" i kolicinu nebuloza koje tvoj post sadrzi,moram da ti priznam da sam se iznervirao zbog tebe. Izvini ako sam ti nekako naudio ali eto par mojih saveta,pazi se vise,upoznaj supstancu pre nego sto je koristis (to je bar danas lako).
Ako si bas resio da koristis samo opusteno,nemoj da se nerviras i gledaj da imas sta da radis,znaci da izadjes u grad,blejis sa drustvom,pricas,nemoj da zabodes jer ces da se uplasis zbog neiskustva. :)

I da,normalno je da ti srce brze kuca,samo iskuliraj i prestace :)
 
05.07.2014
13
4
3
28
Tom Marli je napisao(la):
Trudim se da sa svima lepo pricam i da nikome ne saljem negativne talase,ali kad sam usao u ovu temu i video da si stavio "Lazar95" i kolicinu nebuloza koje tvoj post sadrzi,moram da ti priznam da sam se iznervirao zbog tebe. Izvini ako sam ti nekako naudio ali eto par mojih saveta,pazi se vise,upoznaj supstancu pre nego sto je koristis (to je bar danas lako).
Ako si bas resio da koristis samo opusteno,nemoj da se nerviras i gledaj da imas sta da radis,znaci da izadjes u grad,blejis sa drustvom,pricas,nemoj da zabodes jer ces da se uplasis zbog neiskustva. :)

I da,normalno je da ti srce brze kuca,samo iskuliraj i prestace :)
Tada kad sam konzumirao nisam bio upoznat uopste sa tim, a kao sto rekooh imao sam 16 godina...
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Pa cekaj, ako je to bila potpuna katastrofa, otkud ti ideja da ponovo probas? Znaci moguce da i nije bas bilo sve potpuno uzasno?

Postoje razne vrste marihuane, trziste je trenutno preplavljeno otrovnom travom, tj. ono sto dileri valjaju na veliko. Cak se ume desiti nekad da i medju cistim sortama postoji neka koja baca u los trip i koja je zla, toga ima verovali ili ne, ali to je izuzetno retka pojava. Da sam na tvom mestu ako bas oces opet da probas, onda neku domaju ili proverenu sortu koja je gajena na suncu i sa ljubavlju, znaci nista sumnjivo. I za pocetak jedan dim ti je dosta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazar95
06.06.2014
40
35
0
53
prijatelju kozna sta su ti dali da pusis.... neka jaka hemija.... probaj majku prirodu do je lepota zivota,sve se desava,samo da vutra bude jaka prskaju je sa sve i svacega, moj komsija da bi je prodao prskao je sa Pispsss protiv komaraca i druge insekte... tako da opet ti kazem "preporucujem" pazi sta pusis ...
moj savjet ti je da odmoris malo.... P.S kapela
 

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Jednostavno nemoj pusiti jer si paranoican kao sto vidim, a ovi sto pisu za prskanje, valjaju gluposti, kupovao sam vutru po Bosni, Hrvatskoj, Crnoj Gori, ali nikad nisam naletio na neku cudnu takozvanu "prskanu" travu radioaktivnim otrovima. I ovo za smijanje kad si napusen to se meni nikad ne desava,znaci uopste se ne smijem vise nego uobicajeno, naprotiv ozbiljniji sam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.